cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Residence Amethyste, Alpy Francuskie
1 / 1

Residence Amethyste
star3
Francja » Alpy Francuskie » La Plagne>

 • KOD OFERTY:
  TRV603952
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wypożyczalnia sprzętu zimowego
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kategoria

***

Miasto

La Plagne

Kraj

Francja

Cel podróży

Na początku lat 60-tych wokół położonej między doliną Is?re a roztaczającym się na wysokości 3400 m masywem Dôme de Bellecôte małej wioski La Plagne (niem. hala górska) rozpoczęto budowę stacji narciarskiej. Już po roku ruszyły pierwsze wyciągi, a w następnych latach powstawały mieszkania wokół centrum Plagne, a następnie małe przyjemne osiedla. Obecnie miejscowość składa się z różnych stacji, z których każda jest wyjątkowa. Można to zaobserwować również wieczorem - podczas gdy w przytulnych bacówkach kuszą zapachy regionalnych specjałów, a w barach i dyskotekach zaczyna się zabawa. Bezpłatny autobus kursuje pomiędzy różnymi częściami miejscowości do północy i dodatkowo częściowo połączone są one gondolą. Szczególny czar i różnorodność powodują, że ta francuska wioska stała się szczególnie popularnym celem na wyjazdy narciarskie dla grup. Zainteresowanych zabawą i pełnym akcji narciarstwem La Plagne przyciąga licznymi barami, dyskotekami i kasynem. Daje to idealne warunki, aby po pełnym aktywności dniu na stoku odpocząć przy muzyce, a nawet świętować do rana. Liczne ścieżki do zimowych wędrówek są również bardzo popularne wśród większych grup narciarzy i wyjazdach grupowych. Warto wspomnieć, że grupa może również skorzystać z oferty spa i wellness, która w La Plagne jest oczywiście dostępna i pozwala fantastycznie wprowadzić w stan relaksu i odprężenia.

Teren narciarski

Dzięki karnetowi narciarskiemu "Domaine La Plagne" mogą Państwo korzystać z 127 tras o łącznej długości 225 km i 94 wyciągów na wysokości pomiędzy 1207 i 3250 m. Przy czym wszystkie najważniejsze trasy zjazdowe prowadzą z czterech głównych szczytów: Roche de Mio (2700 m), La Grande Rochette (2505 m), Les Verdons (2500 m) i Le Biolley (2350 m), a kończą się w dolinie La Plagne. Tym samym dotrzeć można z każdej części miejscowości do każdego punktu terenu narciarskiego!Szczególne wyzwanie stanowi 15-kilometrowa trasa z lodowca Bellecôte do Montchavin o różnicy wysokości ponad 2000 m! 2-osobowy wyciąg krzesełkowy "Traversée", służący narciarzom przez 35 lat, został zastąpiony przez 4-osobowy , który zabierze Państwa bezpiecznie do tras na Bellecôte. Snowpark z halfpipe, trasą do boardercrossu i innymi atrakcjami uzupełniają tę ofertę. W La Plagne znajduje się również najdłuższy fun slope Europy!Początkujący znajdą przy wszystkich stacjach płaskie stoki, a do pierwszych kroków na nartach szczególnie nadają się trasy zjazdowe przy Belle Plagne. W centrum La Plagne ułatwiono dostęp początkującym narciarzom do terenu narciarskiego poprzez nowe zielone trasy i szybki 6-osobowy wyciąg krzesełkowy. Absolutnym hitem dla fanów off-piste są tereny przeznaczone do jazdy poza stokiem. Szczególnie przy Face Nord, północnym skrzydle lodowca Bellecôte, znajdą doświadczeni freeriderzy wspaniałe warunki, które jednak powinni być testowane pod okiem instruktora.Z karnetem narciarskim "Paradiski Illimité“ (za opłatą) mogą Państwo korzystać z 425 km tras zarówno w Les Arcs, jak i w La Plagne. Tereny te połączone są ze sobą nowoczesną kolejką "Vanoise Express"!W terminie 16.12.2017 - 20.04.2018 3-dniowy i dłuższy karnet narciarski "Domaine La Plagne" upoważnia do skorzystania z jednego dnia jazdy w obrębie regionu narciarskiego "Paradiski Illimité". Ponadto posiadacze 6-dniowego i dłuższego karnetu narciarskiego "Paradiski Illimité" mogą skorzystać z dodatkowych świadczeń, jak na przykład korzystać z jazdy na nartach już w dzień przyjazdu w godzinach popołudniowych, 1 x bezpłatnie zwiedzić jaskinię lodową Village Igloo Arc 2000 i wielu innych (wg info. na miejscu).

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "FREE SKI - SKIPASS W CENIE". Należy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem w cenie. Obiekt nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Położenie/wyposażenie

Résidence Amethyste położona jest w Belle Plagne i oferuje bezpośredni dostęp do stoków. Najbliższe obiekty handlowe znajdują się w okolicy ok. 100 m. Obiekt posiada windę, schowek na narty i garaż (za opłatą).WyżywieniaBez wyżywienia.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminie10% zniżki na kursy grupowe w partnerskiej szkółce narciarskiej (na kursy 5- lub 6-dniowe, jedynie przy wystarczającej ilości zgłoszeń drogą mailową do szkółki narciarskiej najpóźniej 10 dni przed przyjazdem i nie obowiązuje w okresie 10.02.-08.03.2019 )

Opcjonalnie płatne na miejscu

Bielizna pościelowa: 13 - 16,- € /osobaRęczniki: 5,- € /osobaSprzątanie końcowe (oprócz kuchni): 52 - 92,- € /studio/apartamentWi-Fi: 39,- € /tydz.Akcesoria dla niemowląt (konieczność wcześniejszego zgłoszenia): 15,- € /tydz./dzieckoŁóżeczko dla dziecka (dostępność ograniczona): 10,- € /tydz./dzieckoKrzesełko dla dziecka (dostępność ograniczona): 10,- € /tydz./dzieckoGaraż

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 0,99 € za osob./nocKaucja: 400 - 1000,- € studio/apart.

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (30,- € /tydz., bez karmy)Wyjątki w opisach apartamentów

Zniżki

Apartament 6-osob. (ok. 35 m?, AY01), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki: do skończonych 4 lat 65% 5 do 12 lat 15% 65 do 74 lat 15% od 75 lat 60%

Apartament 5-osob. (ok. 30 m?, AY02), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 4 lat 65% 5 do 12 lat 15% 65 do 74 lat 15% od 75 lat 60%

Apartament 5-osob. (ok. 30 m?, AY36), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 4 lat 65% 5 do 12 lat 15% 65 do 74 lat 15% od 75 lat 60%

Studio 4-osob. (ok. 28 m?, AY40), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 4 lat 65% 5 do 12 lat 15% 65 do 74 lat 15% od 75 lat 60%

Studio 4-osob. (ok. 22 m?, AY43), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 4 lat 65% 5 do 12 lat 15% 65 do 74 lat 15% od 75 lat 60%

Apartament 5-osob. (ok. 28 m?, AY84), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 4 lat 65% 5 do 12 lat 15% 65 do 74 lat 15% od 75 lat 60%

Ważne wskazówki

Przy rezerwacji 3-dniowego karnetu narciarskiego "Domaine La Plagne" mogą Państwo bezpłatnie korzystać przez jeden dzień z całego terenu narciarskiego "Paradiski" (za wyjątkiem 15.12. - 22.12.2018)Przy rezerwacji 6-dniowego karnetu narciarskiego "Illimité Paradiski" na dany okres, jest on ważny już poprzedniego dnia od godz. 12:30.

Apartament 6-osob. (ok. 35 m?, AY01), SC

pokój dzienno-sypialny z 3 pojedynczymi łóżkami i TVkuchnia z lodówką, mini-piekarnikiem, zmywarką do naczyń i 4-palnikową kuchenką sypialnia z łóżkiem pojedynczym i piętrowym łazienka z wanną oddzielne WC taras Wi-Fi (za opłatą)

Apartament 5-osob. (ok. 30 m?, AY02), SC

pokój dzienno-sypialny z 2 pojedynczymi kanapami, łóżkiem rozkładanym i TVkuchnia z lodówką, kuchenką mikrofalową, mini-piekarnikiem, zmywarką do naczyń i kuchenką sypialnia z łóżkiem podwójnym łazienka z wanną oddzielne WC taras Wi-Fi (za opłatą)

Apartament 5-osob. (ok. 30 m?, AY36), SC

pokój dzienno-sypialny z 2 łóżkami pojedynczymi, rozkładaną kanapą i TVkuchnia z lodówką, mini-piekarnikiem, zmywarką do naczyń i 4-palnikową kuchenką sypialnia z łóżkiem piętrowym łazienka z wanną oddzielne WC balkon od południa Wi-Fi (za opłatą) zwierzęta domowe nie są dozwolone

Studio 4-osob. (ok. 28 m?, AY40), SC

pokój dzienno-sypialny z 2 pojedynczymi łóżkami, łóżkiem piętrowym, sofą do spania i TVnisza kuchenna z lodówką, kuchenką mikrofalową, mini-piekarnikiem, zmywarką do naczyń i 2-palnikową kuchenką łazienka z wanną oddzielne WC Wi-Fi (za opłatą)

Studio 4-osob. (ok. 22 m?, AY43), SC

pokój dzienno-sypialny z pojedynczą kanapą, 2 rozkładanymi łóżkami, łóżkiem pojedynczym i TVkuchnia z lodówką, kuchenką mikrofalową, mini-piekarnikiem, zmywarką do naczyń i 2-palnikową kuchenką łazienka z wanną oddzielne WC balkon od zachodu Wi-Fi (za opłatą) zwierzęta domowe nie są dozwolone

Apartament 5-osob. (ok. 28 m?, AY84), SC

pokój dzienno-sypialny z rozkładaną kanapą i TVkuchnia z lodówką, kuchenką mikrofalową, piekarnikiem, zmywarką do naczyń i 4-palnikową kuchenką kabina sypialna z łóżkiem podwójnym antresola z 3 łóżkami pojedynczymi łazienka z wanną oddzielne WC balkon od południowego-wschodu Wi-Fi (za opłatą)


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Snow Trex, które specjalizuje się w ofertach wyjazdów zimowych do najbardziej atrakcyjnych regionów narciarskich w Europie i w Ameryce Północnej. Biuro Podróży SnowTrex prężnie działa na rynku międzynarodowym od 2005 roku, obecnie obsługuje turystów w 15 krajach świata.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Biuro Podróży Snow Trex ma do dyspozycji szeroką bazę apartamentów i hoteli o różnym standardzie, a także pośredniczy w zakupie karnetów narciarskich na wybrane ski regiony. Dodatkowo isnieje możliwość wypożyczenia sprzętu i wykupienia kursów nauki jazdy na nartach czy snowboardzie.

Podczas wakacji w najpopularniejszych destynacjach klienci objęci są opieką rezydentów, którzy przygotowują animacje wieczorne i zabawy na śniegu. To właśnie stanowi o wyjątkowości oferty Snow Trex.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Residence Amethyste? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego