cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Sylwester na Polach Elizejskich - Paryż, Paryż
1 / 1

Sylwester na Polach Elizejskich - Paryż
star2
Francja » Paryż>

 • KOD OFERTY:
  TRV274124
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wyjazd weekendowy
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • nd, 29.12.2019
 • 10:50
 • Wrocław
 • nd, 29.12.2019
 • 15:00
 • SPS
 • Powrót:
 • czw, 02.01.2020
 • 12:00
 • SPS
 • czw, 02.01.2020
 • 16:00
 • Wrocław
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kategoria

**

Opis oferty

  Zakwaterowanie:
Hotele** klasy turystycznej - położone na peryferiach Paryża w pobliżu stacji kolejki RER.
Pokoje: 2-osobowe (możliwość dostawki) z WC, łazienką, TV i telefonem.
Do dyspozycji gości:
w hotelu zazwyczaj znajduje się restauracja i bar
Wyżywienie:
śniadania kontynentalne (najczęściej rogalik, dżem, kawa lub herbata)
Kategoria lokalna:
**
Program
Dzień 1 - 29.12. Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Niemcy i Holandię. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje co kilka godzin.
Dzień 2 - 30.12. Przyjazd do Paryża w godzinach południowych. Na począrku czeka Państwa wizyta w Muzeum Figur Woskowych, gdzie zobaczycie Państwo 250 figur z wosku przedstawiających znanych aktorów, piosenkarzy, sportowców i polityków - wszystkie wyglądają niemal jak żywe. Późnym popołudniem zaproponujemy rejs statkiem po Sekwanie, który będzie świętną okazją do podziwiania miasta. Następnie przejazd do hotelu (metrem i/lubRER), zakwaterowanie i czas na odpoczynek po podróży.
Dzień 3 - 31.12. Po śniadaniu udamy się na zwiedzanie wyspy Świętego Ludwika, gdzie czas stanął w miejscu. W zacisznych uliczkach kryją się malownicze kamienice, pełne uroku kawiarnie, liczne galerie sztuki i urocze herbaciarnie. Znajduję się tu również najlepsza lodziarnia w Paryżu!Zobaczą Państwo również znajdujący się nieopodal gotycki kościół świętego Seweryna. Kolejnympunktem programu będzie jedno z największych muzeówna świecie -Luwr (zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem lokalnym),w którym znajduje sięimponująca kolekcja dzieł sztuki europejskiej, między innymi Mona Lisa, Wenus z Milo czyNike z Samotraki.Następnie odwiedzimy La Defense - nowoczesna dzielnica biurowo-mieszkaniowa nazywana "Manhattanem Paryża". Powrót do hotelu na odpoczynek. Wieczorem (około godziny 22:00)przejazd autokaremna Pola Elizejskie, gdzie każdego roku organizowana jest zabawa sylwestrowa. Powrót do hotelu autokarem około godziny 02.00 w nocy.
Dzień 4 - 1.01. Po późnym śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazddo Paryża metrem i/lub RER na dalsze zwiedzania miasta.Udamy się naspacer po Montmartre, mecce artystów i nocnego życia: plac du Tertre, bazylika Sacre Coeur, Moulin Rouge, Plac Pigalle.Na koniec dla chętnych, za dodatkową opłatą ok. 25 EUR/os wjazd windą na szczyt wieży(wysokość prawie 300 m) i możliwość podziwiania niezwykłej panoramy miasta.Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje co kilka godzin.
Dzien 5 - 2.01. Przyjazd do Polski w godzinach rannych (Torzym ok. 09.00).
Uwagi do programu - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Pilot nie oprowadza po wszystkich obiektach muzealnych. - W dniu 2 i4 program realizowany środkami komunikacji miejskiej (RER, metro)
Świadczenia
Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, minibar, WC), zakwaterowanie w hotelu (2 rozpoczęte doby hotelowe), 2 śniadania serwowane w restauracji hotelowej (kontynentalne, podawane na słodko), program turystyczny j.w., ubezpieczenie Europa SA (NNW, KL, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota.
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów metra/RER, wstępów do zwiedzanych atrakcji , systemu Tour Guide (Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide) oraz dodatkowych posiłków. Orientacyjne ceny biletówwstępu i komunikacji miejskiej: ok. 170 EUR/os płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet.
META Description
Montmartre i Moulin Rouge - Luwr i Mona Lisa - romantyczny rejs po Sekwanie - La Defense paryski Manhattan - zabawa na Polach Elizejskich
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 6.0/6. Sprawdź opinie: "


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Sylwester na Polach Elizejskich - Paryż? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego