cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-19:00; sob.-nd. 10:00-16:00

 • Hotel Paryż dla wygodnych, Paryż
1 / 1

Paryż dla wygodnych
star2
Francja » Paryż

 • KOD OFERTY:
  TRV286732
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wyjazd weekendowy
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • so, 15.08.2020
 • 02:10
 • Katowice
 • so, 15.08.2020
 • 09:30
 • PRW
 • Powrót:
 • czw, 20.08.2020
 • 12:00
 • PRW
 • czw, 20.08.2020
 • 19:30
 • Katowice
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kategoria

**

Opis oferty

  Zakwaterowanie:
Skromne hotele klasy turystycznej - wszystkie położone są na bliskich przedmieściach Paryża, w pobliżu stacji metra lub RER + 1 nocleg tranzytowy na terenie Niemiec.
Pokoje: 2 - osobowe (możliwość max. 1 dostawki w większości hoteli dostawka w formie łóżka piętrowego), wszystkie z łazienkami i wc oraz telefonem i TV-sat.
Wyżywienie:
Śniadania kontynentalne (podawane na słodko w restauracji hotelowej najczęściej jest tocroissant/rogalik, dżem, kawa lub herbata) za dopłatą 4 obiadokolacje.
Program
Dzień 1 Wyjazd z Polski według rozkładu. Przejazd przez Niemcy. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. Nocleg tranzytowy na terenie Niemiec. (Trasa ok. 600-700 km od granic Polski).
Dzień 2 Po śniadaniu wyjazd z hotelu. Przyjazd do Paryża w godzinach popołudniowych.Proponujemy krótkie zwiedzaniemiasta, podczas którego udamy się na spacer po Polach Elizejskich, najsłynniejszej alei świata zwieńczonej Łukiem Triumfalnym. Następnie przejazd autokaremdo hotelu,zakwaterowanie i czas na odpoczynek.
Dzień 3 Po śniadaniu zwiedzanie zaczniemy od Luwru (z polskojęzycznym przewodnikiem lokalnym)ze wspaniałą kolekcją arcydzieł sztuki europejskiej: między innymi Mona Liza, Wenus z Milo, Nike z Samotraki. Następnie zobaczymy z bliska Wieżę Eiffla - najsłynniejszą żelazną budowlę Paryża, która od 1889 r. jest symbolem miasta. Dla chętnych, za dodatkową opłatą ok. 25 EUR/os. wjazd windą na szczyt wieży(wysokość prawie 300 m) i możliwość podziwiania niezwykłej panoramy miasta. Ostatnim punktem programu będzie przejażdżka statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu.
Dzień 4 Po śniadaniu zaczniemy dzień od zwiedzania Wersalu (z polskojęzycznym przewodnikiem lokalnym) - słynnego kompleksu pałacowego stworzonego przez Ludwika XIV, który zachwyca bogactwem i przepychem. Powrót do Paryża. Wizyta na najsłynniejszej nekropolii miasta, cmentarzu Pere Lachaise gdzie pochowano wielu sławnych tego świata, m.in. Chopina, E. Piaff czyAbelarda i Heloizę. Kolejny punkt to zwiedzanie Gare d'Orsay - muzeum impresjonistów, które zlokalizowane jest w budynku dawnego dworca kolejowego. Na koniec proponujemy spacer po Montmartre, dzielnicy artystów i nocnego życia, gdzie zobaczymy z zewnątrzsłynny Plac Pigalle, liczne teatry i kabarety (m.in. budynek Moulin Rouge), plac du Tertre oraz bazylikę Sacre Coeur, która od końca XIX w. stała się symbolem paryskiej pobożności. Powrót do hotelu.
Dzień 5 Po śniadaniu przejazd metrem lub RER do centrum Paryża. Ostatnim punktem naszej wycieczki będzie wizyta w gotyckim kościele św. Seweryna, który skrywa w swych murach dzwon z 1412 roku. Dalej skierujemy się na wyspę Świętego Ludwika, gdzie czas stanął w miejscu. W zacisznych uliczkach kryją się malownicze kamienice, pełne uroku kawiarnie, liczne galerie sztuki i urocze herbaciarnie. Po drodze będziemy mieć możliwość zobaczenia z zewnątrz Katedry Notre Dame. Wyjazd do Polski około godziny 17:00. Przejazd przez Belgię i Niemcy. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje.
Dzień 6 Przyjazd do Polski w godzinach porannych (Torzym ok. 09.00).
Uwagi do programu - Nasze grupy omijają kolejki w Wersalu dzięki wcześniejszej rezerwacji! - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Pilot nie oprowadza po wszystkich obiektach muzealnych. - W dniu 5 program realizowany środkami komunikacji miejskiej (RER, metro). - W niektórych terminach, w przypadku małej ilości zapisów, możliwe jest łączenie grupy z wycieczką Rodzinne ParkiAtrakcji dla Wygodnych - oznacza to, że Klienci podróżują jednym autokarem orazśpią w jednym hotelu każda grupa pozostajenatomiast pod opiekąswojego, indywidualnegopilota wycieczki. Informacja o łączeniu grupy dostępna będzie w systemie rezerwacyjnym na około 5 dni przed wyjazdem.
"
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przejazd autokarem (klimatyzacja, video, bar i wc), zakwaterowanie w hotelu (3 noce w Paryżu+ 1 nocleg tranzytowyw Niemczech), 4 śniadania kontynentalne, program turystyczny j.w., opiekę polskojęzycznegopilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, przejazdów komunikacją miejską (metro i RER), zestawu słuchawkowego Tour Guide(łączny koszt uczestnictwa w programie to ok. 175 EUR/os dorosła oraz 95 EUR/dziecko do 12 roku życia, płatne pilotowi jako pakiet) oraz innych wydatków osobistych,a także fakultatywnego wjazdu na szczyt wieży Eiffla (dodatkowo płatne ok. 25 EUR/os).
Fakultatywnie: - Paryż Nocą -krótkie zwiedzania miasta, którewieczorem nabiera niepowtarzalnego klimatu i zachwyca magiczną atmoferą. Impreza odbywa sięw miarę możliwości iprzy zebraniu min. 25 osób. Koszt: ok.15-20 EUR/os. - Kuchnia francuska - degustacja ślimaków lub żabich udek. Koszt ok. 15 EUR/os.
Inne
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide."
META Description
Zwiedzanie zachwycającego pałacu w Wersalu • Luwr i Mona Lisa • Wieża Eiffla - dla chętnych wjazd na szczyt wieży • Montmartre - dzielnica artystów • spacer po Polach Elizejskich - najsłynniejszej promenadzie na świecie • relaksujący rejs po Sekwanie
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.4/6. Sprawdź opinie: "


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Paryż dla wygodnych? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego