cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Maeva Cap Esterel, Lazurowe Wybrzeże Last Minute
1 / 1

Maeva Cap Esterel
star3
Francja » Lazurowe Wybrzeże » Agay>

 • KOD OFERTY:
  TRV563969
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Region

Agay

OPIS

Rezydencja Cap Estrel mieści się w miejscowości St. Raphael nad Zatoką Fréjus. Linię brzegową regionu tworzą szerokie plaże i niewielkie zatoczki, które zapewniają malownicze widoki i zachęcają do długich spacerów.

W miasteczku przez cały rok odbywają się różne festiwale muzyczne i filmowe, imprezy sportowe i kulturalne. Amatorzy sportu mogą skorzystać kortów tenisowych, pola golfowego, wybrać się na przejażdżkę konną lub zwiedzić zabytkowe stare miasto, stary portczy muzea.

Rezydencja oferuje studia, apartamenty i domki z balkonami/ tarasami, na których można delektować się promieniami południowego słońca. Na terenie resortu znajduje się też park wodny, boisko do gry w koszykówkę, kluby dziecięce, sala do ćwiczeń.

Studio dla 4 Cabin Comfort

Studio dla 4 osób. W apartamencie znajduje się dwuosobowa rozkładana sofa, alkowa z łóżkiem piętrowym, wyposażona kuchnia oraz łazienka z wanną/prysznicem i toaletą. Apartament posiada balkon ze stołem i krzesłami.

Studio dla 4 Select

Studio dla 4 osób. W apartamencie znajduje się dwuosobowa rozkładana sofa, alkowa z łóżkiem piętrowym, wyposażona kuchnia oraz łazienka z wanną/prysznicem i toaletą. Apartament posiada taras ze stołem i krzesłami.

Studio dla 5 Comfort

Studio dla 4-5 osób o powierzchni ok. 32 m². W apartamencie znajdują się dwie rozkładane kanapy (jedna z nich zalecana dla dzieci), alkowa z łóżkiem piętrowym, wyposażona kuchnia oraz łazienka z wanną/prysznicem i toaletą. Apartament posiada taras ze stołem i krzesłami.

Studio dla 5 Select

Studio dla 4-5 osób o powierzchni ok. 30 m². W apartamencie znajdują się dwie rozkładane kanapy (jedna z nich zalecana dla dzieci), alkowa z łóżkiem piętrowym, wyposażona kuchnia oraz łazienka z wanną/prysznicem i toaletą. Apartament posiada balkon ze stołem i krzesłami.

Apartament z jedną sypialnią dla 5 Comfort

Apartament dla 4-5 osób o powierzchni ok. 26 m². Apartament składa się z salonu, oddzielnej sypialni oraz łazienki z wanną/prysznicem i toaletą. W sypialni znajduje się podwójne łóżko, a w salonie dwie rozkładane kanapy (jedna z nich zalecana dla dzieci) i wyposażona kuchnia. Apartament posiada balkon ze stołem i krzesłami.

Apartament z jedną sypialnią dla 5 Comfort

1 oddzielna sypialnia

Apartament z jedną sypialnią dla 5 Prestige

Apartament dla 5 osób, składający się z salonu, oddzielnej sypialni oraz łazienki z wanną/prysznicem i toaletą. W sypialni znajduje się podwójne łóżko, a w salonie dwie rozkładane kanapy (jedna z nich zalecana dla dzieci) i wyposażona kuchnia. Apartament posiada taras ze stołem i krzesłami.

Apartament z jedną sypialnią dla 5 Prestige

1 oddzielna sypialnia

Apartament z jedną sypialnią dla 5 Select

Apartament dla 5 osób, składający się z salonu, oddzielnej sypialni oraz łazienki z wanną/prysznicem i toaletą. W sypialni znajduje się podwójne łóżko, a w salonie dwie rozkładane kanapy (jedna z nich zalecana dla dzieci) i wyposażona kuchnia. Apartament posiada balkon ze stołem i krzesłami.

Apartament z jedną sypialnią dla 5 Select

1 oddzielna sypialnia

Two bedroom chalet dla 6 Les Coteaux Comfort

Prywatny domek dla 5-6 osób o powierzchni ok.58 m². Składa się z salonu, dwóch oddzielnych sypialni oraz łazienki z wanną/prysznicem i toaletą. Wjednej sypialni znajduje się podwójne łóżko, w drugiej dwa łózka pojedyncze, a w salonie rozkładana kanapa (zalecana dla dzieci) i wyposażona kuchnia. Domek posiada drewniany taras ze stołem i krzesłami. Domki znajdują się w centrum Holiday Village lub w spokojniejszej okolicy Les Coteaux, w odległości 10 minut spacerem od centrum Hoilday Village, restauracji i kulbów dziecięcych.

Two bedroom chalet dla 6 Les Coteaux Comfort

2 oddzielne sypialnie

Apartament z dwiema sypialniami dla 7 Select

Apartament dla 6-7 osób o powierzchni ok. 40 m². Składa się z salonu, alkowy, oddzielnej sypialni oraz łazienki z wanną/prysznicem i toaletą. W sypialni znajduje się podwójne łóżko, a w salonie dwie rozkładane kanapy (jedna z nich zalecana dla dzieci), alkowa z łózkiem piętrowym i wyposażona kuchnia. Apartament posiada balkon ze stołem i krzesłami.

Apartament z dwiema sypialniami dla 7 Select

2 oddzielne sypialnie

W CENIE

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Informację, jakie dodatkowe świadczenia zawarte są w cenie otrzymacie Państwo w trakcie procesu rezerwacji.

PŁATNE NA MIEJSCU

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Maeva Cap Esterel? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego