Szukasz wycieczki? Masz dodatkowe pytania? zadzwoń
Ramada Jumeirah | star4
|
4 Zjednoczone Emiraty Arabskie/Dubaj
Kat. EximTours 4* Kat. lokalna 4*
- Dubaj - w pobliżu sklepy, bary, restauracje - ok. 4 km do plaży Jumeirah - ok. 4 km do Targu ze złotem (Gold Souk) - ok. 5 km do Targu (Old Souk) - ok. 5 km do centrum handlowego Dubai Mall i najwyższego budynku świata Burj Khalifa" - ok. 9 km do lotniska Dubai Internationa Aiport (DXB) - ok. 41 km do lotniska Al Maktoum International Airport (DWC)
- Jumeirah Beach, piaszczysta - publiczna - leżaki i parasole (płatne)
Double Classic - ok. 32 m2 - komfortowe i nowoczesne - klimatyzacja - TV-SAT, telefon - Internet Wi-Fi ,sejf, minibar (płatny wg. spożycia) - zestaw do parzenia kawy i herbaty - łazienka (wanna/prysznic, WC, suszarka do włosów) - żelazko i deska do prasowania - woda mineralna w pokoju Double Deluxe - ok. 35 m2 - wyposażone podobnie jak pokoje classic Premium - ok 45 m2 - dodatkowo wydzielona optycznie część dzienna - wyposażone podobnie jak pokoje classic
Bezpłatnie: - basen na dachu - leżaki i parasole przy basenie - siłownia/sala fitness - jacuzzi, sauna Płatne: - centrum SPA - masaże i zabiegi
Bed&Brekfast (BB) - śniadanie w formie bufetu Half Board (HB) - śniadanie, kolacja. Napoje do kolacji dodatkowo płatne. Full Board (FB) - śniadanie, obiad, kolacja. Napoje do obiadu i kolacji dodatkowo płatne.
- 2 restauracje: kuchnia międzynarodowa, kuchnia orientalno - azjatycka - 3 bary/kawiarnie
- otwarty w 2011 r - 252 pokoje - 1 budynek - 4 piętra - recepcja - lobby - pralnia (płatna) - Internet Wi-Fi - sala konferencyjna, sale spotkań - akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express
Cena zawiera (PLN): bilet lotniczy, zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz. 14:00, kończy o godz. 12:00), transfer lotnisko - hotel - lotnisko; wyżywienie wg opisu, podatek VAT, obowiązkowe ubezpieczenie (KL i NW, BAGAŻU, ubezpieczenia od następstw chorób przewlekłych Europaische Reiseversicherung AG), opłaty lotniskowe i paliwowe. UWAGA: Wszystkie hotele w Dubaju przy zakwaterowaniu pobierają od gości DEPOZYT. Wysokość depozytu zależy od standardu hotelu, opcji wyżywienia. Kwota depozytu służyć ma pokryciu ewentualnych kosztów związanych z dodatkowymi usługami typu mini bar itp. Depozyt pobierany jest w gotówce w Euro lub USD, może być także w formie zablokowanej kwoty na koncie bankowym lub karcie kredytowej. Depozyt zostaje zwrócony po rozliczeniu ewentualnych rachunków hotelowych. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich obowiązuje podatek turystyczny, który jest pobierany od Klientów bezpośrednio w hotelu w momencie zakwaterowaniu lub wykwaterowania. Opłata jest lokalnej walucie za pokój/ za noc i jest uzależniona od standardu hotelu, w jakim Klienci mieszkają: 5* - 20 AED, 4* - 15 AED, 3*/2* - 10 AED.
Katowice (WizzAir); Cena zawiera bagaż podręczny (40x30x20); Klienci mogą dokupić dodatkowy bagaż o wadze 10 kg (55x40x23) - Usługa EXBAG - 198zł/osobę Do każdej rezerwacji istnieje także możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze; - 20 kg - 404 PLN ( wyloty od 21.04 - 24.10)/ 476 PLN (wyloty do 18.04) - 32 kg - 556 PLN ( wyloty od 21.04 - 24.10)/ 664 PLN (wyloty do 18.04) Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena będzie wyższa
Klienci wylatujący z Warszawy i Krakowa są objęci opieką polskojęzycznych rezydentek, u których mogą zarezerwować wycieczki fakultatywne (odbywają się w języku angielskim lub polskim w przypadku uzbierania się większej grupy). Wyjątkiem są hotele BM Beach Hotel i BM Beach Resort, w przypadku tych hoteli Klienci są objęci opieką rezydentki Exim Czechy & Słowacja, komunikacja w języku słowackim lub angielskim, możliwość zarezerwowania wycieczek fakultatywnych (w przypadku uzbierania się grupy od 6 osób będą się odbywały w języku polskim). Klienci wylatujący z Katowic są objęci anglojęzyczną obsługą przedstawiciela kontrahenta.
Loty odbywają się samolotami rejsowymi: - na trasie Warszawa (WAW) - Dubaj (DXB) - Warszawa (WAW) liniami Emirates Airlines, na pokładzie samolotu zapewniony jest bezpłatny catering. Cena zawiera bagaż podręczny 7 kg (56cm x 45cm x 25cm) oraz bagaż rejestrowany 15-30 kg (w zależności od taryfy) - na trasie Kraków (KRK) - Dubaj (DXB) - Kraków (KRK) liniami Fly Dubai, na pokładzie samolotu dostępny jest płatny catering. Cena zawiera bagaż podręczny 7 kg (56cm x 45cm x 25cm) oraz bagaż rejestrowany 20 kg. - na trasie Katowice (KTW) - Dubaj (DWC) - Katowice (KTW) liniami Wizz Air, na pokładzie samolotu dostępny jest płatny catering. Cena zawiera bagaż podręczny (40x30x20), bagaż rejestrowany za dopłatą.
WIZYTA W 7 GWIAZDKOWYM HOTELU „Burj Al. Arab”
Podczas pobyt w Zjednoczonych Emiratach Arabskich polecamy wizytę w najsłynniejszym hotelu na świecie w trakcie której, której zobaczą Państwo hotel Burj Al. Arab od środka. Cena wycieczki zawiera: transfer klimatyzowanym autokarem, kolację lub obiad w restauracji hotelowej w formie szwedzkiego stołu. Ważne: polecamy oficjalny ubiór oraz prosimy o zwrócenie uwagi na to, iż niebieskie dżinsy, sportowe i odsłaniające obuwie (dla mężczyzn) jest zakazane.
Cena orientacyjna: ok. 130 EURO
PUSTYNIA SAFARI (CZTEROKOŁOWCEM)
Podczas te wycieczki zostaniecie Państwo zabrani na przejażdżkę przez wysokie wydmy piaskowe. Po około 40 minutowej jeździe dojedziecie Państwo do dużych czerwonych wydm piaskowych Lahbabu. W dolinie położonej pomiędzy wydmami znajduje się farma wielbłądów. Wieczorem przewidziane jest obserwowanie zachodu słońca. Po zachodzie zostaniecie Państwo przewiezieni do lokalnej wioski gdzie przy dźwiękach arabskiej muzyki zostanie zaserwowana kolacja przy ognisku (kebab, jagnięcina. Po posiłku odbędzie się demonstracja starożytnej sztuki tańca brzucha. Wycieczka odbywa się w porze popołudniowej.
Cena wycieczki zawiera: transfer klimatyzowanym autokarem , obiad w formie grilla, wielbłądy.
Cena orientacyjna: ok. 60 EURO
NARCIARSTWO PIASKOWE
Zostaniecie Państwo przewiezieni luksusowymi czterokołowcami do wysokiej na 250 metrów wydmy. Na tej wydmie będziecie Państwo mieli możliwość uprawiania narciarstwa piaskowego. Zjazd z wierzchołka wydmy pozostawia niezapomniane wrażenie na całe życie.
Cena orientacyjna: ok. 55 EURO
WILD WADI WATER PARK
Wizyta w parku wodnym to podczas upalnego lata najlepszy sposób na ochłodę. Polecamy Państwu „Tunnel of doom” , którego trasa wiedzie przez liczne podziemne zakręty. Można także uprawiać surfing na jednej z rzek lub skorzystać z najszybszej zjeżdżalni na Środkowym Wschodzie „Jumeirah Sceirah”.
Cena wycieczki zawiera: transfer klimatyzowanym autokarem, bilet wstępu.
Ważne: polecamy lekkie wełniane stroje (podkoszulki, dżinsy, wygodne, buty lub sandały). Proszę zabrać ze sobą kostium kąpielowy, ręcznik i krem przeciwsłoneczny. Rzeczy osobiste można zostawić w przechowalni (dodatkowo płatne). Toalety i przebieralnie są ogólnodostępne. Uprzejmie prosimy o nie wnoszenie jedzenia na teren parku. Zachęcamy do skorzystaniu z restauracji na terenie obiektu.
Cena orientacyjna: ok. 30 EURO
WONDER BUS TOUR
Podczas tej wycieczki będziecie Państwo mieli okazję zobaczyć z autokaru Dubaj - serce Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Autokar zabierze Państwa do pięknych, historycznych zakątków miasta, jak również do tych, gdzie dominuje współczesna architektura.
Cena orientacyjna: ok. 42 EURO.
HATTA WADI TOUR
Wycieczka ta zapewni Państwu wspaniałe widoki zarówno pustynnego jak i górskiego krajobrazu. Odbędziecie Państwo przejażdżkę jeepami z terenów poza pustynnych do wydm piaskowych. Odwiedzicie Państwo wioskę Hatty, miejsce gdzie znajduje się starożytna wioska słynąca z portugalskiego fortu z 16-ego wieku. W górach Hajjar znajdują się wodne baseny.
Cena orientacyjna: ok. 87 EURO.
HATTA TREK
Jest to wycieczka organizowana w godzinach porannych. Zostaniecie Państwo przewiezieni szlakiem górskim na wydmy. Będziecie Państwo mieli możliwość postoju i zrelaksowania się w kanionach znajdujących się w górach Hajar. W programie przewidziane jest także zwiedzanie wioski Hatty oraz portugalskiego fortu z 16-go wieku. W trakcie wycieczki przewidziany jest posiłek.
Cena orientacyjna: ok. 72 EURO.
RAK DHOW CRUISE
Wycieczka ta zabierze Państwa na rejs statkiem. N pokładzie każdy z uczestników otrzymuje zimny ręcznik oraz sok owocowy. Z pokładu można podziwiać Górę Hajar. Ponadto zapewniany Państwu malowanie Henną, palenie Shishy oraz egzotyczny pokaz tańca brzucha.
Cena orientacyjna: ok. 82 EURO.
ABU DHABI CITY TOUR
Abu Dhabi to znakomicie zorganizowane topograficznie miasto charakteryzujące się wysokimi wieżowcami i pałacami, jest to największy Emirat i Federalna stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Po przewiezieniu do Abu Dhabi będziecie Państwo mieli okazję zwiedzić Pałac Al.-Hosn, Stary Fort z kresu 19-ego wieku oraz starówkę, targ rybny, sklepy z dywanami. Polecamy posiłek w jednej z lokalnych restauracji.
Cena orientacyjna: ok. 72 EURO.
AL AIN TOUR
Al Ain to miasto uniwersyteckie, miejsce narodzin prezydenta Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W mieście tym polecamy zwiedzanie wykopalisk archeologicznych sprzed 5000 lat, zwiedzanie oazy Burami, czy Al. Ain Palace Museum- rezydencję władcy Sheikh Zayed Bin panującego w latach 1927-70. W drodze powrotnej przewidziany jest postój na targu wielbłądów.
Cena orientacyjna: ok. 69 EURO.
DHUBAI SHOPPING TOUR
Wyprawa do najlepszych i największych centrów sklepowych. Rozpoczyna się postojem w „City Centre” –jedno z większych sklepów Deira Dubai. Przewidziana jest także wizyta w Bur Dubai w sklepie „Bur Juman”.
Cena orientacyjna: ok. 55 EURO.
DUBAI CITY TOUR
Jest to wycieczka po Dubaju. Zaczyna się postojem przed najwyższym na świecie 7 gwiazdkowym hotelu „Burj Al. Arab” dalej wiedzie przez pałace Sheikha z postojem w imponującym Jumeira Mosque. Zwiedzać będziecie Państwo także Bastakiye – najstarszą część miasta z muzeum Dubaju w forcie Al Fahidi. Korzystając z wodnej taksówki przekroczycie Państwo zatokę Abrai.
Cena orientacyjna: ok. 55 EURO.
Masz pytania o ofertę Ramada Jumeirah? Zadzwoń lub napisz!
Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00
Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego