cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Sylwester - Praga, Praga
1 / 1

Sylwester - Praga
star2
Czechy » Praga

 • KOD OFERTY:
  TRV274116
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wyjazd weekendowy
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • nd, 30.12.2018
 • 06:00
 • Poznań
 • nd, 30.12.2018
 • 14:30
 • Sylwester w Pradze
 • Powrót:
 • czw, 03.01.2019
 • 00:30
 • SPR
 • czw, 03.01.2019
 • 10:00
 • Poznań
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kategoria

**+

Opis oferty

  Zakwaterowanie:
Hotel Sport **+ (Kralupy) kategorii turystycznej (lub podobny)- położony jest około 20 km od Pragi w Kralupach. W pobliżu hotelu stacja kolejki podmiejskiej (dojazd do centrum Pragi zajmuje ok. 20 minut).
Uwaga! Hotel może zostać zmieniony na hotel **/*** położony poza Pragą. Warunki pobytu (pokoje) jak powyżej.
Do dyspozycji gości:
recepcja i bar.
Pokoje:
2-osobowe z łazienką i WC. W każdym pokoju TV-sat i telefon.
Wyżywienie:
śniadania w formie bufetu.
Kategoria lokalna:
**/***
Strona www:
Program
Dzień 1 - 30.12. Wyjazd z Polski wg rozkładu Europa Środkowa dla wygodnych. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje. Przyjazd do hotelu w okolicach Pragi (Kralupy), zakwaterowanie i nocleg.
Dzień 2 - 31.12. Po śniadaniu wyjazd do Pragi na zwiedzanie stolicy Republiki Czeskiej. Zobaczymy Vaclawskie Namesti - piękną aleję z ciekawą zabudową secesyjną. Starymi uliczkami dotrzemy do Rynku Staromiejskiego: przepiękne kamienice, Ratusz, Kościół Marii Panny przed Tynem, pomnik Jana Husa oraz kościół św. Mikołaja. Następnie przejście przez dzielnicę Żydowską Josefov: Staro-nowa Synagoga, zbudowana w XIII w., Synagoga Wysoka oraz cmentarz, będące śladami dawnego getta żydowskiego. Dla chętnych obiadokolacja w restauracji w centrum (dodatkowo płatna), czas wolny. Powrót do hotelu i przygotowanie do zabawy sylwestrowej w restauracji hotelowej(dla osób, które zakupiły kolację sylwestrową), dla pozostałych osób transfer w okolice Rynku Starego Miasta lub Placu Wacława, gdzie zwyczajowo organizowany jest plenerowy wieczór sylwestrowy. UWAGA: W noc sylwestrową, w Pradze obowiązuje na ulicach zakaz spożywania alkoholu w opakowaniach szklanych. Wspólny powrót do hotelu (ok. 2:00 nad ranem).
Dzień 3 - 01.01. Po śniadaniu, około południa wyjazd do centrum Pragi. Zwiedzanie Pragi Husyckiej i Nowego Miasta. Odwiedzimy także wzgórze Wyszehrad, na którym według legendy, zbudowano miasto nazwane Pragą. Wzniesiony w X w. zamek był główną siedzibą władców do czasu utraty swej pozycji na rzecz Hradczan. Czas wolny. Po południu w okresie uroczystości noworocznych rejs statkiem po rzece Wełtawie. Podczas rejsu serwowana jest kolacja w formie bufetu (za dopłatą). Wieczorem zwiedzanie zamku, jednej z najstarszych rodzin szlacheckich, Lobkoviców. Podziwiając panoramę nocnej Pragi będziemy mieli okazję skosztować prawdziwej czeskiej kawy. Powrót do hotelu na nocleg.
Dzień 4 - 02.01. Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do Pragi. Zwiedzanie rozpoczniemy od spaceru przez kompleks klasztorny na Strahovie, następnie dzielnicą Hradczany przejdziemy na Zamek Praski czyli Hrad, od którego cała dzielnica wzięła nazwę, zobaczymy: Bramę Macieja z XVII w., zabudowania Kancelarii Prezydenckiej, katedrę św. Wita, Pałac Królewski oraz bazylikę św. Jerzego. Na zakończenie programu zwiedzania barokowe uliczki Małej Strany - najmniejszego miasta historycznego Pragi. Czas wolny przy średniowiecznym moście Karola. Dla chętnych kolacja w restauracji (płatna dodatkowo). Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.
Dzień 5 - 03.01. Przyjazd do Polski we wczesnych godzinach porannych (Katowice ok. 02:00).
Uwagi do programu - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach muzealnych. - Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych pilotów/rezydentów.
Świadczenia
Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, bar, WC), zakwaterowanie w hotelu (3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania typu bufet, program turystyczny j.w, opieka pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, usługi lokalnych przewodników, tour guide system - ok. 72 EUR/os. (płatne obowiązkowo na miejscu), taksy klimatycznej - 5 EUR/os. (płane obowiązkowo na miejscu). Fakultatywnie: 2 obiadokolacje w restauracjach - ok. 36 EUR/os., rejs statkiem po Wełtawie wraz z obiadokolacją - ok. 36 EUR/os. Za dodatkową dopłatą kolacja sylwestrowa.
KOLACJA SYLWESTROWA (dodatkowo płatna) Zorganizowana w restauracji hotelowej (w hotelu Sport) w godzinach 20.00-02.00. Drink powitalny, zimne przystawki, sałatki, dania na gorąco, ciasto. Napoje: 1/2 l wina lub 2 kufle piwa na osobę lub drink z Becherowki/Wódki, kawa lub herbata, lampka wina musującego o północy a także zupa czosnkowa i gulasz. Pozostałe napoje płatne dodatkowo. Muzyka na żywo 20:00 - 23:30, po północy muzyka elektroniczna (DJ), miejsce do tańca.
META Description
• Słynny Most Karola • Hrad - Zamek Królewski • Mała Strana • Dla chętnych zabawa sylwestrowa w hotelu • Przejazd do Pragi w trakcie dnia •
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.8/6. Sprawdź opinie:


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Sylwester - Praga? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego