cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Sylwester - Praga, Praga
 • Hotel Sylwester - Praga, Praga
 • Hotel Sylwester - Praga, Praga
 • Hotel Sylwester - Praga, Praga
 • Hotel Sylwester - Praga, Praga
 • Hotel Sylwester - Praga, Praga
1 / 6

Sylwester - Praga
star2
Czechy » Praga

 • KOD OFERTY:
  TRV409985
 • Ocena hotelu:
  brak opini
639 zł3 dni / os
 • 3 dni już od
 • 669zł 639zł
Udogodnienia:
 • Wyjazd weekendowy
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • nd, 30.12.2018
 • 05:30
 • Wrocław
 • nd, 30.12.2018
 • 00:00
 • Praga
 • Powrót:
 • wt, 01.01.2019
 • 00:00
 • Praga
 • śr, 02.01.2019
 • 00:00
 • Wrocław
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • -4%
  1278
 • 135
Opis oferty

Kraj

CZECHY

SYLWESTER W PRADZE

Praga - stolica naszych południowych sąsiadów, nie bez przyczyny nazywana jest “Złotą Pragą". Wspaniały klimat tego miasta to efekt harmonii między Pragą romańską, gotycką, barokową, a współczesną, a także zamiłowanie jej mieszkańców i tych, którzy do niej przybywają, do najlepszego napoju o barwie bursztynu. Stare Miasto, Praski Gród - Hradczany, Mala Strana - to tylko nieliczne miejsca, które będą tłem dla niezapomnianej Nocy Sylwestrowej.

TAK SIĘ BAWIMY

Na Zabawę Sylwestrową zapraszamy na Stare Miasto, gdzie tysiące ludzi bawić się będzie przy kilkunastu koncertowych estradach lub na bal sylwestrowy w restauracji w Pradze (za dopłatą) lub na jedną z najlepszych dyskotek w Pradze (za dopłatą).

RAMOWY PROGRAM IMPREZY

1 Dzień Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd do Pragi. Zwiedzanie Starego Miasta - Kościół św. Mikołaja, Pałac Golz-Kińskych, Gotycki Kościół Marii Panny, Pomnik Jana Husa, Karolinum - pierwszy Uniwersytet w Europie Środkowej. Przejście Drogą Królewską pod Bramę Prochową. Czas wolny, nocleg. 2 Dzień Śniadanie. Zwiedzanie Pragi - przejście na plac Hradczański - uroczysta odprawa warty przed Pałacem Prezydenckim. Zwiedzanie Katedry św. Wita i Zamku Królewskiego. Spacer Złotą Uliczką do wieży Dalibora. Loreta z kopią domu Marii Panny i Kościołem Narodzenia Chrystusa oraz bogatym skarbcem, Klasztor na Strachowie. Zwiedzanie Kościoła św. Mikołaja, spacer po moście Karola. Zabawa Sylwestrowa na Starym Mieście, w dyskotece (za dopłatą) lub w restauracji (za dopłatą). Nocleg. 3 Dzień Śniadanie. Spacer po dzielnicy żydowskiej - cmentarz, Ratusz i Synagoga. Zwiedzanie Nowego Miasta, spacer po Placu Wacława, Muzeum Narodowe, opcjonalnie U Fleku, czas wolny. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. 4 Dzień Przyjazd do Polski w godzinach nocnych/porannych.

ZAKWATEROWANIE

Hotel **/*** w Pradze. Pokoje typu studio 2+2, 2+1, 2+3 z wspólną łazienką dla dwóch pokoi.

CENA ZAWIERA

2 noclegi w hotelu ** (pokoje typu studio - 2 pokoje i łazienka) w Pradze 2 śniadania 2 obiadokolacje Zabawa Sylwestrowa na Starym Mieście w Pradze Ubezpieczenie KL 10000 EUR, KR 6000 EUR, NNW 7000 zł, Bagaż 800 zł (TU Signal Iduna) Przejazd autokarem LUX (barek, wc, klimatyzacja, TV) Zwiedzanie wg programu Opiekę pilota

CENA NIE ZAWIERA

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (fakultatywnie) - ok. 700-900 CZK/os. (płatne u pilota) w tym - Zamek Praski, Złota Uliczka, Bazylika Św. Jerzego - ok. 250 CZK/os. - Kościół Św. Mikołaja - ok. 100 CZK/os. - Wieża Ratusza Staromiejskiego - ok. 100 CZK/os. - Loretta - ok. 100 CZK/os. - Rejs Statkiem po Wełtawie - ok. 200 CZK/os. Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji wycieczki istnieje możliwość wykupienia - Zabawy Sylwestrowej w dyskotece - 70 zł/os. - Balu Sylwestrowego w restauracji w Pradze przy muzyce mechanicznej z bogatym menu - 300 zł/os. z napojami bez ograniczeń bezalkoholowe, piwo, wino - ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

ZABAWA SYLWESTROWA

Restauracja V CIPU w godz. 20.00-02.00 (www.vcipu.cz/vladislavova) Cena - 300 zł/os. (z napojami bez ograniczeń bezalkoholowe, piwo, wino) MENU APERITIV Pasztet z wątróbki kaczej, terrina z wieprzowiny, sos szaklakowy, chleb ziemniaczany GŁÓWNE DANIE Misa smażonych przysmaków - piersi z kurczaka, karkówka wieprzowa, pieczarka portobello, ser smażony, jalapenos z serem cheddar, sałatka panzanella DESERY Szarlotka z sosem karmelowym Ciastko czekoladowe z owocem Miodownik BUFET PÓŁNOCNY Zupa czosnkowa Gulasz wołowy Bar sałatkowy Tradycyjna noworoczna sałatka z soczewicy Lampka Szampana na osobę

UWAGI

- W zależności od wybranego miasta wyjazdowego, impreza może rozpoczynać się 29.12. w godzinach wieczornych/nocnych lub 30.12. w godzinach porannych. O szczegóły zapytaj w biurze. - W przypadku wyjazdu na imprezę zagraniczną KAŻDY uczestnik bez względu na wiek, zobligowany jest do posiadania przy sobie ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości (w większości krajów ważny min. 30 dni od daty zakończenia imprezy), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem (paszport lub dowód osobisty). - Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot. - Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów. - W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu. - BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu. Czas trwania przesiadek ok. 30 min. - Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby). Ubezpieczenie wynosi 2,6 % ceny wyjazdu i można je wykupić w momencie dokonywania rezerwacji imprezy poprzez wybranie w formularzu rezerwacji dopłaty "Ubezpieczenie wszystkich uczestników od kosztów rezygnacji wg OWU KR Standard Signal Iduna". - Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/faktury - Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/uwagi_dla_podroznych 2 noclegi w hotelu ** (pokoje typu studio - 2 pokoje i łazienka) w Pradze, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, Zabawa Sylwestrowa na Starym Mieście w Pradze, Ubezpieczenie KL 10000 EUR, KR 6000 EUR, NNW 7000 zł, Bagaż 800 zł (TU Signal Iduna), Przejazd autokarem LUX (barek, wc, klimatyzacja, TV), Zwiedzanie wg programu, Opiekę pilota Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (fakultatywnie) - ok. 700-900 CZK/os. (płatne u pilota)


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Index, które działa na polskim rynku od 1994 roku. Biuro Podróży Index jest liderem w Polsce w organizacji wyjazdów dla dzieci i młodzieży. Od lat łączy wiedzę z doświadczeniem i pasję z przyjemnością. Biuro należy do Śląskiej i Polskiej Izby Turystyki, posiada liczne certyfikaty i referencje oraz gwarancje ubezpieczeniową Signal Iduna.

W ofercie Biura Podróży Index znajduje się także mnóstwo wycieczek objazdowych do najciekawszych zakątków Europy - wycieczki do Rzymu, Paryża, Budapesztu i wiele innych, a także dłuższe programy. Można skorzystać także z propozycji wczasów zagranicznych autokarem w popularnej opcji all inclusive.

Każdego roku na wycieczki Biura Podróży Index wyjeżdża ponad 60 000 osób. Oferta obejmuje kolonie, obozy i wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży, wycieczki zagraniczne, wczasy autokarem oraz wyjazdy dla grup zorganizowanych.


Podobne oferty
Praga - Jarmark Bożonarodzeniowy
Czechy: Praga

Praga - Jarmark Bożonarodzeniowy

star 3
1 dnijuż od344 złzobacz ofertę
Weekend w Pradze
Czechy: Praga

Weekend w Pradze

1 dnijuż od349 złzobacz ofertę
Praga - Jarmark Adwentowy
Czechy: Praga

Praga - Jarmark Adwentowy

1 dnijuż od369 złzobacz ofertę
Praga
Czechy: Praga

Praga

2 dnijuż od460 złzobacz ofertę
Sylwester Dwie Stolice - Praga + Wiedeń
Czechy: Praga

Sylwester Dwie Stolice - Praga + Wiedeń

star 2
4 dnijuż od799 złzobacz ofertę

Masz pytania o ofertę Sylwester - Praga? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego