Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-16:00;

 • Hotel Praga z Czeskimi Zamkami, Wyc. objazdowe
 • Hotel Praga z Czeskimi Zamkami, Wyc. objazdowe
 • Hotel Praga z Czeskimi Zamkami, Wyc. objazdowe
 • Hotel Praga z Czeskimi Zamkami, Wyc. objazdowe
 • Hotel Praga z Czeskimi Zamkami, Wyc. objazdowe
 • Hotel Praga z Czeskimi Zamkami, Wyc. objazdowe
 • Hotel Praga z Czeskimi Zamkami, Wyc. objazdowe
 • Hotel Praga z Czeskimi Zamkami, Wyc. objazdowe
1 / 8

Wycieczka Praga z Czeskimi Zamkami
star2
Czechy » Wyc. objazdowe

 • KOD OFERTY:
  TRV374317
 • Ocena hotelu:
  brak opini
619 zł2 dni / os
 • 2 dni już od
 •   619zł
Udogodnienia:
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • pt, 14.09.2018
 • 06:00
 • Opole
 • pt, 14.09.2018
 • 00:00
 • Praga
 • Powrót:
 • nd, 16.09.2018
 • 00:00
 • Praga
 • nd, 16.09.2018
 • 00:00
 • OPE
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 1238
 • 135
Opis oferty

Kraj

CZECHY

CZECHY

CZECHY to nie tylko piwo, knedliki, Karel Gott i dobry wojak Szwejk. Państwo to jest jedną z najbliższych nam krain o niezwykłych walorach zabytkowych i przyrodniczych. To kraj z bogatą historią, ciekawą przyrodą; kraj rozbrzmiewający śpiewem i muzyką, ujmujący gościnnością i humorem mieszkańców. Wśród dwunastu miejsc wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO są również i Czeskie Zamki...

RAMOWY PROGRAM IMPREZY

1 dzień Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd do Pragi. Zwiedzanie Starego Miasta - Kościół św. Mikołaja, Pałac Golz-Kińskych, Gotycki Kościół Marii Panny, Pomnik Jana Husa, Karolinum - pierwszy Uniwersytet w Europie Środkowej, Przejście drogą Królewską pod Bramę Prochową. Dzielnica żydowska - cmentarz, ratusz i synagoga. Zwiedzanie Nowego Miasta - spacer po Placu Wacława, Muzeum Narodowe. Czas wolny. Nocleg. 2 dzień Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie miasta - Klasztor na Strachowie, Loreta z kopią domu Marii Panny i Kościołem Narodzenia Chrystusa, plac Hradczański - uroczysta odprawa warty przed Pałacem Prezydenckim, katedra św. Wita, Zamek Królewski, Złota Uliczka, wieża Dalibora, Mała Strana, ogrody Wallensteina. Kościół św. Mikołaja, most Karola. Rejs stateczkiem po Wełtawie - fakultatywnie. Czas wolny.Przejazd w kierunku miasta Tabor, zakwaterowanie, Nocleg. 3 dzień Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do miejscowości Tabor - zwiedzanie Starego miasta; średniowieczna baszta Kotnov wraz z zespołem Bechyńskiej bramy, pomnik Jana Žižki, sanktuarium i cmentarz na Klokotach. Przejazd do miasta Hluboka - zwiedzanie Zamku Swarzen-bergów. Przejazd do Czeskiego Krumlova - miasto na Liście UNESCO. Zwiedzanie - ratusz, kościół św. Wita, renesansowy zamek, spacer po ogrodach. Przejazd do Żvikovej nad Wełtawą - zwiedzanie zamku Żvikov, rejs po zalewie Orlickim do zamku Orlik. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Polski w godzinach nocnych lub rannych dnia następnego.

ZAKWATEROWANIE

2 noclegi w hotelu **/***

OFERTA DLA SINGLI

Istnieje możliwość zakwaterowania - w pokoju dwuosobowym z możliwością dokwaterowania (DOK) lub - w pokoju na wyłączność/bez możliwości dokwaterowania (SGL).

CENA ZAWIERA

2 noclegi w hotelu **/*** 2 śniadania Ubezpieczenie KL 10000 EUR, KR 6000 EUR, NNW 7000 zł, Bagaż 800 zł (TU Signal Iduna) Przejazd autokarem LUX (barek, wc, klimatyzacja, TV) Zwiedzanie wg programu Opiekę pilota

DOPŁATA OBLIGATORYJNA

400 CZK/os. płatna u pilota (opłata za zwiedzanie miasta, zestawy słuchawkowe lub system nagłaśniający, opłata klimatyczna i administracyjna)

DOPŁATY FAKULTATYWNE

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (płatne u pilota) - ok. 1650 CZK/os. w tym - Zamek Praski, Złota Uliczka, Bazylika św. Jerzego, Katedra Św Wita - ok. 250 CZK/os. - Kościół Św. Mikołaja - ok. 70 CZK/os. - Wieża Ratusza Staromiejskiego - ok. 90 CZK/os. - Loretta - ok. 150 CZK/os. - Rejs Statkiem po Wełtawie - ok. 250 CZK/os. - Zamek Schwarzenbergów - ok. 210 CZK/os. - Czeski Krumlov- Zamek - ok. 160 CZK/os. - Zamek Żvikov - ok. 70 CZK/os. - Rejs po Zalewie Orlik - ok. 200 CZK/os. Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji wycieczki istnieje możliwość wykupienia - 2 obiadokolacji +65 zł/os. - ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

UWAGI

- W przypadku wyjazdu na imprezę zagraniczną KAŻDY uczestnik bez względu na wiek, zobligowany jest do posiadania przy sobie ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości (w większości krajów ważny min. 30 dni od daty zakończenia imprezy), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem (paszport lub dowód osobisty). - Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot. - Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów. - W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu. - BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu. Czas trwania przesiadek ok. 30 min. - Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby). Ubezpieczenie wynosi 2,6 % ceny wyjazdu i można je wykupić w momencie dokonywania rezerwacji imprezy poprzez wybranie w formularzu rezerwacji dopłaty "Ubezpieczenie wszystkich uczestników od kosztów rezygnacji wg OWU KR Standard Signal Iduna". - Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/faktury - Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/uwagi_dla_podroznych 2 noclegi w hotelu **, 2 śniadania, Ubezpieczenie KL 10000 EUR, KR 6000 EUR, NNW 7000 zł, Bagaż 800 zł (TU Signal Iduna), Przejazd autokarem LUX (barek, wc, klimatyzacja, TV), Zwiedzanie wg programu, Opiekę pilota

DOPŁATA OBLIGATORYJNA

400 CZK/os. płatna u pilota (opłata za zwiedzanie miasta, zestawy słuchawkowe lub system nagłaśniający, opłata klimatyczna i administracyjna); DOPŁATY FAKULTATYWNE: Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (płatne u pilota) - ok. 1650 CZK/os.


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Index, które działa na polskim rynku od 1994 roku. Biuro Podróży Index jest liderem w Polsce w organizacji wyjazdów dla dzieci i młodzieży. Od lat łączy wiedzę z doświadczeniem i pasję z przyjemnością. Biuro należy do Śląskiej i Polskiej Izby Turystyki, posiada liczne certyfikaty i referencje oraz gwarancje ubezpieczeniową Signal Iduna.

W ofercie Biura Podróży Index znajduje się także mnóstwo wycieczek objazdowych do najciekawszych zakątków Europy - wycieczki do Rzymu, Paryża, Budapesztu i wiele innych, a także dłuższe programy. Można skorzystać także z propozycji wczasów zagranicznych autokarem w popularnej opcji all inclusive.

Każdego roku na wycieczki Biura Podróży Index wyjeżdża ponad 60 000 osób. Oferta obejmuje kolonie, obozy i wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży, wycieczki zagraniczne, wczasy autokarem oraz wyjazdy dla grup zorganizowanych.


Podobne oferty
Weekend w Pradze
Czechy: Praga

Weekend w Pradze

star 2
1 dnijuż od329 złzobacz ofertę
Południowe Morawy
Czechy: Wyc. objazdowe

Południowe Morawy

star 2
2 dnijuż od459 złzobacz ofertę
Praga
Czechy: Praga

Praga

star 3
2 dnijuż od469 złzobacz ofertę
Czeski weekend
Czechy: Praga

Czeski weekend

2 dnijuż od496 złzobacz ofertę
Czeskie impresje
Czechy: Wyc. objazdowe

Czeskie impresje

star 3
3 dnijuż od530 złzobacz ofertę
Morawy - czeska Toskania
Czechy: Wyc. objazdowe

Morawy - czeska Toskania

star 2
6 dnijuż od599 złzobacz ofertę
Praga i Karlove Vary- Czeskie Impresje dla wygodny
Czechy: Wyc. objazdowe

Praga i Karlove Vary- Czeskie Impresje dla wygodny

star 3
4 dnijuż od599 złzobacz ofertę
Moja Praga
Czechy: Praga

Moja Praga

3 dnijuż od798 złzobacz ofertę
Praga - Wiedeń - Budapeszt
Czechy: Wyc. objazdowe

Praga - Wiedeń - Budapeszt

star 2
4 dnijuż od1069 złzobacz ofertę
Sąsiedzka trylogia
Czechy: Wyc. objazdowe

Sąsiedzka trylogia

5 dnijuż od1598 złzobacz ofertę

Masz pytania o Wycieczka Praga z Czeskimi Zamkami? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego