Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Villa Palma, Riwiera Czarnogórska

Villa Palma
star2
Czarnogóra » Riwiera Czarnogórska » Dobra Voda

 • KOD OFERTY:
  TRV811983
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • czw, 15.06.2023
 • 13:00
 • Katowice
 • pt, 16.06.2023
 • 00:00
 • X1E
 • Powrót:
 • nd, 25.06.2023
 • 00:00
 • X1E
 • pn, 26.06.2023
 • 00:00
 • Katowice
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 1519
 • 135
Opis oferty
 • Standard
  star
 • Lokalizacja
  Czarnogóra » Riwiera Czarnogórska » Dobra Voda

**+Czarnogóra/Riwiera Czarnogórska

ATUTY

Obiekt położony w pięknej miejscowości Dobra VodaKlimatyzacjaParking WI-FI 

NASZYM ZDANIEM

Villa Palma w Dobrej Vodzie to idealna baza wypadowa dla osób pragnących poznać piękno Czarnogóry, a także poczuć aurę śródziemnomorskiego klimatu. Obiekt idealnie nada się na wakacje w Czarnogórze w sezonie 2023. 

POŁOŻENIE

Turystyczna miejscowość Dobra Vodaok. 300 metrów do plażyok. 10 km do miejscowości Barok. 60 km do lotniska w Podgoricyok. 70 km do malowniczego Kotoruok. 35 km do Jeziora Szkoderskiego. W okolicy wiele barów, restauracji, sklepów.

PLAŻA

Obiekt położony jest ok. 300 metrów od plaży (drobne kamienie), plaża rozciąga się 600 metrów wdłuż wybrzeża Morza Adriatyckiego. Przy plaży znajdują się liczne sklepy, restauracje, bary.  Serwis plażowy dodatkowo płatny. 

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

- Klimatyzacja- TV-SAT- Czajnik- Lodówka- Balkon- Parking- Ręczniki

POKOJE

Obiekt posiada 18 pokoi, 2,3,4 osobowych wyposażonych w lodówkę i czajnik oraz klimatyzację, każdy pokój posiada balkon oraz lazienkę.

WYŻYWIENIE

HB - śniadania i obiadokolacjeŚniadanie w formie bufetu 07:30-09:30Dostępne m.in.: jajecznica, jajka gotowane, parówki, min 2 rodzaje wędlin, min 2 rodzaje serów, salatki i surówki, margaryna, keczup, musztarda, majonez, różne rodzaje pieczywa, ciasteczka, owoce, herbata, kawa, soki, płatki, kiełbaski, priganice, grillowane warzywa, nalesniki itdKolacja serwowana 18:00-20:00Zupa, surówka, główne danie mięsne lub wegetariańskie, pieczywo, deser i woda. Napoje są dodatkowo płatne.Możliwa dieta wegetariańska, tylko i wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu. 

CENA ZAWIERA

LOTY CZARTEROWE, AUTOKAR:- Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą,- Transport do miejsca docelowego (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym).- Bagaż - Opiekę rezydenta podczas pobytu (nie dotyczy oferty z dojazdem własnym)- Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,- Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy,- Podatek Vat,- Ubezpieczenie KL 30 000, NNW 3 000, bagaż 200, CPiN, ochrona 24 h od momentu wyjścia z domu i 24 h, do momentu powrotu do domu w zakresie NNW (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym)W przypadku lotów czarterowych liniami Air Montenegro/Smartwing bagaż podręczny (5 kg) oraz rejestrowany (23 kg) jest w cenie.

CENA NIE ZAWIERA

- Opłat klimatyczno-meldunkowych,- Wycieczek fakultatywnych,- Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,DLA DOJAZDU WŁASNEGO- Transportu- Ubezpieczenia (możliwość dokupienia w datach pobytu)

OBOWIĄZKOWE DOPŁATY

15 EUR/os opłata klimatyczno-meldunkowaDzieci do 12 lat płacą 5 Eur Nie dotyczy wycieczek objazdowych. 

WAŻNE INFORMACJE

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.Prosimy o zapoznanie się z przepisami wjazdowymi dotyczącymi danego kraju.

INFORMACJA DLA PODRÓŻUJĄCYCH Z DZIEĆMI

Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)

DODATKOWE UBEZPIECZENIE NA WYPADEK KWARANTANNY LUB IZOLACJI

Pomoc w przypadku izolacjiW przypadku nałożenia na Ubezpieczonego konieczności poddania się izolacji z powodu nagłego zachorowania na Covid-19 podczas pobytu za granicą zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową izolacją, jeżeli izolacja nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.Pomoc w przypadku kwarantannyW przypadku nałożenia na Ubezpieczonego przez lokalne służby sanitarne konieczności poddania się kwarantannie w związku z Covid-19 podczas pobytu za granicą, zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alrmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową kwarantanną, jeżeli kwarantanna nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych oraz koszty transportu powrotnego do Polski lub kraju rezydencji jeżeli przekraczają pierwotnie przewidziany czas podróży, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Villa Palma? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego