cellphone519195695

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Pharos (Bar), Riwiera Czarnogórska

Pharos (Bar)
star3
Czarnogóra » Riwiera Czarnogórska » Bar

 • KOD OFERTY:
  TRV812631
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Klimatyzacja
 • Dostęp do Internetu
 • Rozrywka i życie nocne
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • czw, 08.06.2023
 • 00:00
 • Katowice
 • czw, 08.06.2023
 • 00:00
 • TGD
 • Powrót:
 • czw, 15.06.2023
 • 00:00
 • TGD
 • czw, 15.06.2023
 • 00:00
 • Katowice
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 2719
 • 135
Opis oferty
 • Standard
  star
 • Lokalizacja
  Czarnogóra » Riwiera Czarnogórska » Bar

***+Czarnogóra/Riwiera Czarnogórska

ATUTY

- nowe apartamenty wybudowane na sezon 2022 (przy budynku głównym)- nowy basen zewnętrzny (otwarty na sezon 2022)- słoneczny taras i piękny ogród- bezpłatny parking- bezpłatne wi-fi

NASZYM ZDANIEM

Obiekt położony w miejscowości Bar idealnie sprawdzi się na wakacje w Czarnogórze samolotem na nadchodzące lato 2023! Goście zakwaterowani będą w świeżo wybudowanym budynku Pharos Apartament, który znajduje się naprzeciwko głównego budynku Hotelu Pharos, w którym serwowane będą posiłki z nieograniczonymi napojami do kolacji. Hotel otoczony jest przepięknym gajem oliwnym i cyprysami. Do dyspozycji gości jest słoneczny taras i bezpłatny parking. Pokoje są klimatyzowane i posiadają bezpłatny dostęp do wi-fi.

POŁOŻENIE

- ok. 900 m do kamienistej plaży Kraljevska Plaza (500 m w linii prostej)- ok. 950 m do przystanku autobusowego Susani- restauracje i bary oddalone ok. 1 km- ok 2.8 km do zabytkowego Starego drzewa oliwnego Stara Maslina- ok. 3 km do centrum miejscowości BarDo lotniska w Podgoricy jest ok. 50 km.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

- basen zewnętrzny (nowość na sezon 2022) - leżaki i parasole przy basenie- restauracja główna- bar- słoneczny taras- ogród z meblami ogrodowymi- bezpłatny parking

PLAŻA

Publiczna, kamienista plaża Kraljevska Plaza oddalona jest od obiektu o ok. 900 m (ok 500 m w linii prostej przez park).

POKOJE

Do dyspozycji Gości dostępne są pokoje 2/3 osobowe, w tym również z tarasem i widokiem na ogród. W każdym z pokoi dostępna jest klimatyzacja, TV, bezpłatne wi-fi, sejf. Łazienka z prysznicem i WC, dodatkowo dostępna suszarka do włosów, ręczniki i zestaw podstawowych kosmetyków. W pokojach jest też lodówka i czajnik.

UDOGODNIENIA

- przechowalnia bagażu- bezpłatne wi-fi- winda

WYŻYWIENIE

All inclusive light - śniadania, lunch i kolacje w formie bufetu. Do obiadu i kolacji nieograniczone napoje alkoholowe (piwo, domowa rakija, domowe wino) i bezalkoholowe z automatu w godzinach wydawania posiłków. Posiłki podawane są w restauracji w starszej części hotelu Pharos. ŚNIADANIE 8:00-10:00, OBIAD 13:00-14:30, KOLACJA: 18:00-20:00Dieta wegetariańska możliwa tylko po uprzednim zgłoszeniu.

DODATKOWE INFORMACJE

Obiekt uzyska pełną funkcjonalność na sezon 2023 (po remoncie).

CENA ZAWIERA

LOTY CZARTEROWE, AUTOKAR:- Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą,- Transport do miejsca docelowego (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym).- Bagaż - Opiekę rezydenta podczas pobytu (nie dotyczy oferty z dojazdem własnym)- Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,- Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy,- Podatek Vat,- Ubezpieczenie KL 30 000, NNW 3 000, bagaż 200, CPiN, ochrona 24 h od momentu wyjścia z domu i 24 h, do momentu powrotu do domu w zakresie NNW (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym)W przypadku lotów czarterowych liniami Air Montenegro/Smartwing bagaż podręczny (5 kg) oraz rejestrowany (23 kg) jest w cenie.

CENA NIE ZAWIERA

- Opłat klimatyczno-meldunkowych,- Wycieczek fakultatywnych,- Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,DLA DOJAZDU WŁASNEGO- Transportu- Ubezpieczenia (możliwość dokupienia w datach pobytu)

OBOWIĄZKOWE DOPŁATY

15 EUR/os opłata klimatyczno-meldunkowaDzieci do 12 lat płacą 5 Eur Nie dotyczy wycieczek objazdowych. 

WAŻNE INFORMACJE

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.Prosimy o zapoznanie się z przepisami wjazdowymi dotyczącymi danego kraju.

INFORMACJA DLA PODRÓŻUJĄCYCH Z DZIEĆMI

Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)

DODATKOWE UBEZPIECZENIE NA WYPADEK KWARANTANNY LUB IZOLACJI

Pomoc w przypadku izolacjiW przypadku nałożenia na Ubezpieczonego konieczności poddania się izolacji z powodu nagłego zachorowania na Covid-19 podczas pobytu za granicą zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową izolacją, jeżeli izolacja nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.Pomoc w przypadku kwarantannyW przypadku nałożenia na Ubezpieczonego przez lokalne służby sanitarne konieczności poddania się kwarantannie w związku z Covid-19 podczas pobytu za granicą, zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alrmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową kwarantanną, jeżeli kwarantanna nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych oraz koszty transportu powrotnego do Polski lub kraju rezydencji jeżeli przekraczają pierwotnie przewidziany czas podróży, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Pharos (Bar)? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego