cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

 • Wycieczka Wycieczka do Chorwacji bez pośpiechu i nocnych przejazdów, Wyc. objazdowe
1 / 1

Wycieczka do Chorwacji bez pośpiechu i nocnych przejazdów
Chorwacja » Wyc. objazdowe » Wyc. Objazdowe

 • KOD OFERTY:
  TRV726443
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • wt, 31.08.2021
 • 06:00
 • Katowice
 • wt, 31.08.2021
 • 00:00
 • X1A
 • Powrót:
 • nd, 05.09.2021
 • 00:00
 • X1A
 • nd, 05.09.2021
 • 00:00
 • Katowice
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 1149
 • 135
Opis oferty

Kraj

CHORWACJA

CHORWACJA

Chorwacja - rozpościera się od końca wschodnich krańców Alp, aż po wybrzeże Morza Adriatyckiego, tworząc bajeczny krajobraz olbrzymich gór, tajemniczych wysp, ukrytych zatok z ciepłym czystym morzem i zabytkowymi pięknymi miasteczkami. Niepowtarzalny klimat sprawia iż jest to idealne miejsce do wypoczynku i czyni z Chorwacji jeden z najpiękniejszych turystycznie krajów Europy.Wycieczki bez pośpiechu i nocnych przejazdów są idealne dla osób, które chcą czegoś więcej niż zaliczyć w biegu największe atrakcje i zrobić selfie, ale też chcą trochę poleniuchować i odpocząć, poczuć lokalny klimat i delektować się przyrodą. To oferta, którą szczególnie polecamy dla seniorów i osób ceniących wygodę w podróży.Dlaczego warto wybrać się z INDEXem do Chorwacji?- Bezpieczeństwo i zaufanie od ponad 25 lat !- Brak nocnych przejazdów- Noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją- Najważniejsze miasta Chorwackiej Riwiery Split, Szybenik, Trogir, Dubrownik- Zabytki klasy UNESCO- Odpoczynek na plażach Adriatyku- Dziewicza przyroda Parku Narodowego Krka- Zwiedzanie z systemem Audio Guide

RAMOWY PROGRAM IMPREZY

1 DzieńWyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię. W trakcie przejazdu postój na obiad we własnym zakresie.W godzinach wieczornych przyjazd na obiadokolację i nocleg tranzytowy w okolicach Zagrzebia.2 DzieńPo śniadaniu wyjazd do Parku Narodowego Krka z najpiękniejszymi wodospadami w Europie. Przejdziemy po specjalnie przygotowanych drewnianych kładkach do największej atrakcji parku- wodospadu Skradinski Buk. Podczas spaceru wokół kaskad i jezior z turkusową wodą zobaczymy bogactwo tutejszej przyrody - ryby, płazy, gady oraz ptaki. Następnie odwiedzimy Szybenik, malowniczo usytuowane miasto nad Rzeką Krka. Zobaczymy tu unikatową architekturę i liczne zabytki dzięki którym Szybenik został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO, min: Katedra Sveti Jakov - najznakomitsza budowla miasta, średniowieczne uliczki, Twierdza św. Michała.Po zwiedzaniu przejazd na obiadokolację i nocleg.3 DzieńŚniadanieWypoczynek nad morzem, plażowanie lub udział w wycieczce fakultatywnejObiadokolacja i nocleg.4 DzieńŚniadanie,Wypoczynek nad morzem, plażowanie lub udział w wycieczce fakultatywnej do DubrownikaObiadokolacja i nocleg.5 DzieńŚniadanie. Tego dnia odwiedzimy perły Wybrzeża Dalmatyńskiego. Zwiedzimy Split i pozostałości gigantycznego pałacu cesarza Dioklecjana, na konstrukcji którego zbudowano średniowieczne miasto. Dawne korytarze i komnaty letniej rezydencji Dioklecjana, to dziś uliczki i placyki starówki. Następnie pojedziemy do Trogiru, malowniczo położonego na wyspie miasta słynącego z pięknej starówki wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. W czasie spaceru zobaczymy Bramę morską, katedrę św. Wawrzyńca, gotycki pałac Cipiko, ratusz, średniowieczne mury miejskie. W czasie wolnym spacer charakterystycznym nadmorskim deptakiem oraz wąskimi klimatycznymi uliczkami starego miasta, wizyta w jednej z urokliwych kawiarni. Po zwiedzaniu wracamy na obiadokolację i nocleg.6 DzieńPo śniadaniu przejazd do stolicy Chorwacji - Zagrzebia. Przejdziemy spacerem od parku Zrinjevac do Chorwackiego Teatru Narodowego. Zwiedzimy tętniący życiem centralny plac Zagrzebia Ban Jelačić , miniemy sklepy i stragany ustawione na targu Dolac oraz zobaczymy najwyższą w Chorwacji katedrę. Następnie przejedziemy najkrótszą kolejką świata w kierunku starówki. Czas wolny na spacer w zabytkowej części miasta o brukowanych alejach pełnych kawiarni oraz kościołów.Wyjazd w drogę powrotną. W trakcie przejazdu planowane są krótkie postoje oraz jeden dłuższy na posiłek we własnym zakresie. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach nocnych.

ZAKWATEROWANIE

5 noclegów w pensjonacie/apartamencie/hotelu ** w pokojach 2,3 osobowych z łazienkami

OFERTA DLA SINGLI

Istnieje możliwość zakwaterowania- w pokoju z możliwością dokwaterowania (pokój 2 lub 3 os., zakwaterowanie z osobą/osobami tej samej płci) (DOK) lub- w pokoju na wyłączność/bez możliwości dokwaterowania (SGL).

CENA ZAWIERA

5 noclegów w pensjonacie/apartamencie/hotelu ** w pokojach 2,3 osobowych z łazienkami5 śniadań5 obiadokolacjiubezpieczenie KL 10000 EUR, KR 6000 EUR, NNW 7000 zł, bagaż 800 zł (TU Signal Iduna)przejazd autokarem (barek, wc, klimatyzacja, TV)opiekę pilota

DOPŁATY OBOWIĄZKOWE

35 EUR/os. płatne u pilota (przewodnicy, taksa klimatyczna, wjazdy do miast, zestaw słuchawkowy lub głośnomówiący)składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10 zł/os. (Składki doliczane są automatycznie w momencie dokonania rezerwacji.)

DOPŁATY NIEOBOWIĄZKOWE

Wycieczki fakultatywne - rejs statkiem Kornati lub Korcula - ok. 35 EUR/os. Dubrownik - ok. 30 EUR/os. lub Medjugorie - Mostar - ok. 30 EUR/os. UWAGA! Rodzaj wycieczki uzależniony jest od lokalizacji miejsca noclegowego. Wycieczki są realizowane przy min. 35 os.Dla chętnych w czasie wolnym bilety wstępów do zwiedzanych obiektów. Poniżej prezentujemy przykładowe ceny głównych atrakcji tej wycieczki.Park Narodowy KRKa (Kwiecień, Maj, Październik - 10 EUR/os.) oraz (Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień - 20 EUR/os.)Szybenik - Katedra św. Jakuba - ok. 2,5 EUR/os.Split - Pałac Dioklecjana (podziemia) - ok. 5,5 EUR/os.Zagrzeb - kolejka - ok. 1 EUR/os.

UWAGI

- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych - odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych- Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot.- Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.- W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu.- BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu.- Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie obejmuje również sytuacje związane z COVID-19 (np. zachorowanie, kwarantannę czy izolację). Ubezpieczenie wynosi 5,5% wartości rezerwacji. Szczegółowe warunki tego ubezpieczenia określone są w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A.- W związku z ryzykiem zachorowania na COVID-19 w trakcie trwania imprezy odbywającej się poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (co wiąże się z wysokimi kosztami leczenia, które mogą znacznie przewyższyć sumę ubezpieczenia podstawowego KL 10 000 EUR) zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia zwiększającego sumę ubezpieczenia KL do wysokości 30 000 EUR (OWU Bezpieczne Podróże SIGNAL IDUNA TU S.A.). Ubezpieczenie należy wykupić bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy. Ubezpieczenie wynosi 2,60 zł/os./dzień.- Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury- Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Index, które działa na polskim rynku od 1994 roku. Biuro Podróży Index jest liderem w Polsce w organizacji wyjazdów dla dzieci i młodzieży. Od lat łączy wiedzę z doświadczeniem i pasję z przyjemnością. Biuro należy do Śląskiej i Polskiej Izby Turystyki, posiada liczne certyfikaty i referencje oraz gwarancje ubezpieczeniową Signal Iduna.

W ofercie Biura Podróży Index znajduje się także mnóstwo wycieczek objazdowych do najciekawszych zakątków Europy - wycieczki do Rzymu, Paryża, Budapesztu i wiele innych, a także dłuższe programy. Można skorzystać także z propozycji wczasów zagranicznych autokarem w popularnej opcji all inclusive.

Każdego roku na wycieczki Biura Podróży Index wyjeżdża ponad 60 000 osób. Oferta obejmuje kolonie, obozy i wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży, wycieczki zagraniczne, wczasy autokarem oraz wyjazdy dla grup zorganizowanych.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Wycieczka do Chorwacji bez pośpiechu i nocnych przejazdów? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego