cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Cik Pensjonat (ex. Giovanni), Wyspa Pag
1 / 1

Cik Pensjonat (ex. Giovanni)
Chorwacja » Wyspa Pag » Pag

 • KOD OFERTY:
  TRV561610
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • pt, 13.09.2019
 • 15:00
 • PSK
 • so, 14.09.2019
 • 00:00
 • PA0
 • Powrót:
 • so, 21.09.2019
 • 00:00
 • PA0
 • nd, 22.09.2019
 • 00:00
 • PSK
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kraj

CHORWACJA

CHORWACJA

Kraj rozpościera się od końca wschodnich krańców Alp aż po wybrzeże Morza Adriatyckiego tworząc bajeczny krajobraz: olbrzymich gór, tajemniczych wysp, ukrytych zatok z ciepłym czystym morzem i zabytkowymi pięknymi miasteczkami. Niepowtarzalny klimat sprawia iż jest to idealne miejsce do wypoczynku i czyni z Chorwacji jeden z najpiękniejszych turystycznie krajów Europy. MIEJSCOWOŚĆ: PAG to malownicze miasteczko położone na wyspie o tej samej nazwie, która ciągnie się wzdłuż wysokich Gór Velebit. Pag jest znaną miejscowością turystyczną z niepowtarzalną atmosferą Starego Miasta. W centrum znajdują się przytulne kawiarenki, sklepy z pamiątkami, dyskoteki, centrum sportowe z basenem, w pełni wyposażona strzeżona piaszczysto-żwirkowa plaża miejska. W okolicy znajdują się jedne z najlepszych tras rowerowych w Chorwacji.

ZAKWATEROWANIE

Pensjonat "CIK" lub inny o tym samym standardzie - położone w odległości ok. 300-500 m od morza i około 500 m od centrum Pagu, gdzie znajdują się główne atrakcje wyspy. Zakwaterowanie w 2,3,4 osobowych pokojach, studiach i apartamentach.

WYŻYWIENIE

bez wyżywienia - wyżywienie we własnym zakresie

RAMOWY PROGRAM IMPREZY

1 dzień Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. 2 dzień Przyjazd do Chorwacji. Przejazd na Wyspę Pag. Zakwaterowanie od ok. godz. 14:00, nocleg. 3-8 dzień Wypoczynek, możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych. 9 dzień Wykwaterowanie. Wyjazd w kierunku kraju, nocny przejazd przez Chorwację. 10 dzień Przyjazd w godzinach popołudniowych do Polski.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

Wycieczki realizowane przy min 25 osobach. KORNATI - morski park narodowy. Całodzienna wycieczka statkiem od 8:30 do 18:00. Na statku podawane jest śniadanie, obiad z grilla (mięso i ryba) oraz napoje typu sok. Wstęp do parku narodowego, pilot. Cena - ok. 350 KUN lub 45 EUR. PAKLENICA - górski kanion. Wycieczka autobusem, wstęp, pilot. Cena - ok. 230 KUN - 35 EUR. SPLIT i TROGIR - Wycieczka autobusem. Zwiedzanie miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO m.in. Pałacu Dioklecjana, starożytnych piwnic, perystylu, rzymskich Świątyń i Złotych Drzwi. Przejazd do Trogiru, zwiedzanie starówki, katedry św. Wawrzyńca, klasztoru benedyktyńskiego. Pilot, wstęp do katedry w Splicie. Cena - ok. 380 KUN - 55 EUR. WODOSPADY RZEKI KRKA & ŠIBENIK - Wycieczka autobusem. Na terenie parku wycieczka statkiem Po rzece Krka do wodospadu Skradinski buk, możliwość kąpieli, piesza przechadzka. Wstęp do parku, pilot i wycieczka do miasta Sibenik. Cena - ok. 350 KUN lub 50 EUR.

CENA ZAWIERA

transport autokarem 7 noclegów w pensjonacie w pokojach, studiach lub apartamentach KL 10000 EUR, KR 6000 EUR, NNW 7000 zł, Bagaż 800 zł (TU Signal Iduna) opiekę pilota składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

CENA NIE ZAWIERA

wyżywienia wycieczek fakultatywnych świadczeń nie wymienionych w ofercie

DOPŁATA OBLIGATORYJNA

Opłata klimatyczna i meldunkowa 20 EUR/os. płatna na miejscu w Chorwacji - opłata płatna od każdego uczestnika (również od dzieci)

ZNIŻKI

Dzieci do 3 lat - opłata stała 350 zł bez świadczeń Dzieci do lat 10 - zniżka 165 zł jako trzecia osoba w pokoju 3cia i 4ta osoba dorosła na dostawce - zniżka 50 zł

UWAGI

- Każdy z uczestników wyjazdu musi posiadać przy sobie i legitymować się ważnym i właściwym dokumentem tożsamości (zgodnie z przepisami kraju docelowego i krajów tranzytowych - odpowiednio dowód osobisty lub paszport), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem. Bez ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie. Aktualne informacje dotyczące dokumentów podróżnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: polakzagranica.msz.gov.pl - Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów. - W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu. - BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu. - Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji imprezy istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowej określonej w OWU KIT Bezpieczne Rezerwacje SIGNAL IDUNA TU S.A. (np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, kradzież dokumentów niezbędnych w podróży). Ubezpieczenie wynosi 3% ceny imprezy. - Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/faktury - Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/pages/uwagi_dla_podroznych transport autokarem, 7 noclegów w pensjonacie w pokojach, studiach lub apartamentach, KL 10000 EUR, KR 6000 EUR, NNW 7000 zł, Bagaż 800 zł (TU Signal Iduna), opiekę pilota, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

wyżywienia, wycieczek fakultatywnych, świadczeń nie wymienionych w ofercie; DOPŁATA OBLIGATORYJNA

Opłata klimatyczna i meldunkowa 20 EUR/os. płatna na miejscu w Chorwacji - opłata płatna od każdego uczestnika (również od dzieci)


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Index, które działa na polskim rynku od 1994 roku. Biuro Podróży Index jest liderem w Polsce w organizacji wyjazdów dla dzieci i młodzieży. Od lat łączy wiedzę z doświadczeniem i pasję z przyjemnością. Biuro należy do Śląskiej i Polskiej Izby Turystyki, posiada liczne certyfikaty i referencje oraz gwarancje ubezpieczeniową Signal Iduna.

W ofercie Biura Podróży Index znajduje się także mnóstwo wycieczek objazdowych do najciekawszych zakątków Europy - wycieczki do Rzymu, Paryża, Budapesztu i wiele innych, a także dłuższe programy. Można skorzystać także z propozycji wczasów zagranicznych autokarem w popularnej opcji all inclusive.

Każdego roku na wycieczki Biura Podróży Index wyjeżdża ponad 60 000 osób. Oferta obejmuje kolonie, obozy i wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży, wycieczki zagraniczne, wczasy autokarem oraz wyjazdy dla grup zorganizowanych.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Cik Pensjonat (ex. Giovanni)? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego