cellphone519195695

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

 • Hotel Pula, Istria
1 / 1

Pula
star3
Chorwacja » Istria » Pula

 • KOD OFERTY:
  TRV761473
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Windsurfing
 • Fitness/Siłownia
 • Basen odkryty
 • Klimatyzacja
 • Dostęp do Internetu
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 1289
 • 135
Opis oferty

***Chorwacja/Istria

ATUTY

- basen zewnętrzny - hotel akceptuje zwierzęta- siłownia i sauna- blisko centrum

NASZYM ZDANIEM

Hotel Pula w historycznej miejscowości Pula, to miejsce odpowiednie dla wszystkich chcących spędzić udany urlop w Chowacji w 2022. Będzie idealny dla tych którzy, lubią połączenie błogiego wypoczynku ze zwiedzaniem urokliwych zakamarków Chorwacji. 

POŁOŻENIE

- blisko centrum historycznej miejscowości Pula- ok 200 m do plaży (Gortanova uvala) w linii prostej lub przez park ok 1 km- ok 350 m do najbliższego marketu (Studenac)- ok 100 m do parku- ok 500 m do Parku Rozrywki- ok 2,5 km do koloseum/areny w zabytkowej części Puli- ok 100 km do Rijeki- ok 270 km do stolicy Chorwacji, Zagrzebia

PLAŻA

Najbliższa plaża publiczna (Gortanova uvala) znajduje się ok 200 m w linii prostej lub ok 1 km drogą przez park. Jest to urokliwa zatoczka z turkusową wodą. 

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

- recepcja- basen zewnętrzny z leżakami- zacieniony taras- restauracja- bar - siłownia- sauna 

POKOJE

Pokoje 2-3 osobowe (większość bez balkonu) wyposażone w łazienkę (w większości jest wanna; suszarka do włosów), klimatyzację, TV, telefon, stolik. 

WYŻYWIENIE

HB+ - śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Do śniadania i obiadokolacji napoje z automatu (woda, sok, wino, piwo) GRATIS.

OBOWIĄZKOWE DOPŁATY

Opłata klimatyczno-meldunkowa 1,40 EUR/os/dzień (0,7 EUR/dziecko/dzień) - wliczona w cenę

CENA ZAWIERA

DLA DOJAZDU WŁASNEGO- Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą,- Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,- Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy,- Podatek Vat,

CENA NIE ZAWIERA

DLA DOJAZDU WŁASNEGO- Opłat klimatyczno-meldunkowych,- Wycieczek fakultatywnych,- Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,- Transportu- Ubezpieczenia (możliwość dokupienia w datach pobytu)- Opieki rezydenta podczas pobytu

WAŻNE INFORMACJE

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.Prosimy o zapoznanie się z przepisami wjazdowymi dotyczącymi danego kraju.

INFORMACJA DLA PODRÓŻUJĄCYCH Z DZIEĆMI

Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)

DODATKOWE UBEZPIECZENIE NA WYPADEK KWARANTANNY LUB IZOLACJI

Pomoc w przypadku izolacjiW przypadku nałożenia na Ubezpieczonego konieczności poddania się izolacji z powodu nagłego zachorowania na Covid-19 podczas pobytu za granicą zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową izolacją, jeżeli izolacja nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.Pomoc w przypadku kwarantannyW przypadku nałożenia na Ubezpieczonego przez lokalne służby sanitarne konieczności poddania się kwarantannie w związku z Covid-19 podczas pobytu za granicą, zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alrmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową kwarantanną, jeżeli kwarantanna nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych oraz koszty transportu powrotnego do Polski lub kraju rezydencji jeżeli przekraczają pierwotnie przewidziany czas podróży, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Pula? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego