cellphone519195695

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Apartamenty Andjelko, Dalmacja Południowa

Apartamenty Andjelko
star3
Chorwacja » Dalmacja Południowa » Makarska

 • KOD OFERTY:
  TRV815630
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • nd, 18.06.2023
 • 13:45
 • PCY
 • pn, 19.06.2023
 • 00:00
 • RMR
 • Powrót:
 • śr, 28.06.2023
 • 00:00
 • RMR
 • czw, 29.06.2023
 • 00:00
 • PCY
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 1329
 • 135
Opis oferty
 • Standard
  star
 • Lokalizacja
  Chorwacja » Dalmacja Południowa » Makarska

***Chorwacja/Dalmacja

ATUTY

- położenie niedaleko centrum miasta Makarska- klimatyzacja- dogodna lokalizacja, blisko do barów i restauracji

NASZYM ZDANIEM

Apartamenty Andjelko, to ekonomiczne apartamenty o standardzie turystycznym - dobry wybór na sezon 2023 w Chorwacji. Jest to pięciopiętrowy obiekt, położony jest w pięknej miejscowości, Makarska

POŁOŻENIE

- ok. 100 m do sklepu- ok.500 m do plaży- ok.100 m do najbliższej restauracji- ok. 120 km od lotniska w Mostarze

PLAŻA

Około 500 metrów od obiektu do 800 metrowej żwirkowej, publicznej plaży. Serwis plażowy dodatkowo płatny.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

- kuchnia, oraz kuchenne przybory- klimatyzacja- czajnik- kuchenka- lodówka-WI-FI

POKOJE

Obiekt posiada dwuosobowe oraz trzyosobowe pokoje, a także studia dla 2-3 osób.Apartamenty są w pełni wyposażone, talerze, naczynia kuchenne, szklanki, pościele, ręczniki.Standard turystyczny.

WYŻYWIENIE

Oferta dostępna bez wyżywienia.Możliwość wyżywienia BB, HB lub FB w restauracji obok apartamentów - w restauracji Bonaca. 

OBOWIĄZKOWE DOPŁATY

15 EUR/os - opłata klimatyczno-meldunkowa (płatna raz na pobyt u rezydenta)Dzieci do 12 lat płacą 5 EUR/os

CENA ZAWIERA

- Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą,- Transport do miejsca docelowego (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym).- Bagaż - Opiekę rezydenta podczas pobytu (nie dotyczy oferty z dojazdem własnym)- Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,- Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy,- Podatek Vat,- Ubezpieczenie KL 30 000, NNW 3 000, bagaż 200, CPiN, ochrona 24 h od momentu wyjścia z domu i 24 h, do momentu powrotu do domu w zakresie NNW (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym)

CENA NIE ZAWIERA

- Opłat klimatyczno-meldunkowych,- Wycieczek fakultatywnych,- Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,DLA DOJAZDU WŁASNEGO- Transportu- Ubezpieczenia (możliwość dokupienia w datach pobytu)- Opieki rezydenta podczas pobytu

WAŻNE INFORMACJE

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.Prosimy o zapoznanie się z przepisami wjazdowymi dotyczącymi danego kraju.

INFORMACJA DLA PODRÓŻUJĄCYCH Z DZIEĆMI

Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)

DODATKOWE UBEZPIECZENIE NA WYPADEK KWARANTANNY LUB IZOLACJI

Pomoc w przypadku izolacjiW przypadku nałożenia na Ubezpieczonego konieczności poddania się izolacji z powodu nagłego zachorowania na Covid-19 podczas pobytu za granicą zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową izolacją, jeżeli izolacja nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.Pomoc w przypadku kwarantannyW przypadku nałożenia na Ubezpieczonego przez lokalne służby sanitarne konieczności poddania się kwarantannie w związku z Covid-19 podczas pobytu za granicą, zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alrmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową kwarantanną, jeżeli kwarantanna nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych oraz koszty transportu powrotnego do Polski lub kraju rezydencji jeżeli przekraczają pierwotnie przewidziany czas podróży, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Apartamenty Andjelko? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego