Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Karolina (Sunny Beach), Słoneczny Brzeg
1/
Hotel Karolina (Sunny Beach), Słoneczny Brzeg
2/
Hotel Karolina (Sunny Beach), Słoneczny Brzeg
3/
Hotel Karolina (Sunny Beach), Słoneczny Brzeg
4/
Hotel Karolina (Sunny Beach), Słoneczny Brzeg
5/
Hotel Karolina (Sunny Beach), Słoneczny Brzeg
6/
Hotel Karolina (Sunny Beach), Słoneczny Brzeg
7/
Hotel Karolina (Sunny Beach), Słoneczny Brzeg
8/
Hotel Karolina (Sunny Beach), Słoneczny Brzeg
9/
Hotel Karolina (Sunny Beach), Słoneczny Brzeg
10/
Hotel Karolina (Sunny Beach), Słoneczny Brzeg
11/
Hotel Karolina (Sunny Beach), Słoneczny Brzeg
12/
Hotel Karolina (Sunny Beach), Słoneczny Brzeg
13/
Hotel Karolina (Sunny Beach), Słoneczny Brzeg
14/
Hotel Karolina (Sunny Beach), Słoneczny Brzeg
15/
Hotel Karolina (Sunny Beach), Słoneczny Brzeg
16/
Hotel Karolina (Sunny Beach), Słoneczny Brzeg
17/
Hotel Karolina (Sunny Beach), Słoneczny Brzeg
18/
Hotel Karolina (Sunny Beach), Słoneczny Brzeg
19/
Hotel Karolina (Sunny Beach), Słoneczny Brzeg
20/
mapakliknij aby aktywować mapę

Karolina (Sunny Beach)
star4
Bułgaria » Słoneczny Brzeg

 • KOD OFERTY:
  TRV809613
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Zjeżdżalnie wodne
 • Basen odkryty
 • Klimatyzacja
 • Dostęp do Internetu
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • czw, 18.05.2023
 • 07:00
 • Modlin
 • czw, 18.05.2023
 • 10:10
 • Bourgas
 • Powrót:
 • nd, 21.05.2023
 • 10:15
 • Bourgas
 • nd, 21.05.2023
 • 11:20
 • Modlin
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 1571
 • 135
Opis oferty

****Bułgaria/Słoneczny Brzeg

ATUTY

blisko plażywyżywienie All Inclusivecentrum SPAblisko miasta Nessebyr

NASZYM ZDANIEM

Hotel usytuowany w południowej, spokojnej części Słonecznego Brzegu, bardzo blisko miasta Nessebyr. Oferuje na swoim terenie basen zewnętrzny, a także centrum SPA. Głównym atutem, oprócz dobrego położenia, jest często doceniane przez klientów jedzenie, podawane w formule All Inclusive.

POŁOŻENIE

ok. 100 m do plażyok. 2 km do centrum Słonecznego Brzeguok. 100 m do przystanku autobusowegook. 200 m do supermarketuok. 25 km do lotniska w Burgasok. 10 min spacerem do starożytnej części miejscowości Nesebyr

PLAŻA

Publiczna, piaszczysta plaża, oddalona od obiektu o ok. 100m. Serwis plażowy dodatkowo płatny.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Bezpłatnie - basen zewnętrzny, brodzik dla dzieci, siłownia, Wi-Fi w lobby i w pokojach.Dodatkowo płatne - lekarz na wezwanie, centrum SPA, sauna, łaźnia turecka, masaże, salon piękności, sejf, sklepy, parking, kantor.

DLA DZIECI

Brodzik dla dzieci, łóżeczko dziecięce, wysokie krzesełka w restauracji, zjeżdżalnie, gry elektroniczne.

POKOJE

Zakwaterowanie: 14:00Wykwaterowanie: 12:00Hotel posiada 88 pokoi. Pokoje standard (ok. 18 m2) posiadają łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. Wyposażone są w klimatyzację, TV, balkon, telefon.

WYŻYWIENIE

Śniadania lub All InclusiveŚniadania (07:30-10:00), późne śniadanie (10:00-10:30), obiad (12:00-14:00), kolacja (18:00-21:00) - posiłki w formie bufetu. Przekąski (lody, pizza, słone i słodkie desery) serwowane w lobby barze w godzinach 15:00-17:00. Napoje bezalkoholowe i alkholowe, kawa, herbata dostępne podczas posiłków oraz w Lobby (14:00-21:00) i w barze przy basenie (10:30-23:00). W środy serwowana kuchnia śródziemnomorska, w piątki kuchnia bułgarska.

DODATKOWE INFORMACJE

Hotel nie oferuje udogodnień dla niepełnosprawnych.Hotel nie akceptuje zwierząt.

CENA ZAWIERA

- Przelot samolotem rejsowym (linie Ryanair lub Wizzair) - w podstawowej taryfie - z wybranego lotniska w Polsce do Bułgarii lub przelot samolotem czarterowym (Wrocław, Rzeszów - oznaczone jako "czarter z bagażem")- Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą- Transfer autokarem (tzw shuttle busem) na trasie lotnisko - hotel - lotnisko- Ubezpieczenie podstawowe obejmujące: ubezpieczenie od zachorowania w następstwie epidemii, KL do 30 000 EUR, NNW do 3 000 EUR, bagaż podróżny 200 EUR, ubezpieczenie od chorób przewlekłych- Całodobowy telefon alarmowy do biura Rego-Bis w Polsce- Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny- Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy- Podatek Vat marża- Dla lotów na połączeniach rejsowych/liniowych realizowanych liniami Ryanair mały bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 40x20x25 cm (do umieszczenia w kabinie pod fotelem)- Dla lotów na połączeniach rejsowych/liniowych realizowanych liniami Wizzair mały bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 40x30x20 cm (do umieszczenia w kabinie pod fotelem)- Dla lotów czarterowych bagaż podręczny 5 kg oraz rejestrowany 20 kg

CENA NIE ZAWIERA

- Podatku lokalnego- Opieki polskiego rezydenta- Wycieczek fakultatywnych- Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,BAGAŻ RYANAIR W DWIE STRONY (10kg) - 300 ZŁBAGAŻ RYANAIR W DWIE STRONY (20KG) - 450 ZŁBAGAŻ WIZZ SEZ. (10kg) - 450 ZŁBAGAŻ WIZZ SEZ. (20kg) - 650 ZŁBAGAŻ WIZZ SEZ. (32kg) - 700 ZŁUwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena może być wyższa - wyliczana według aktualnie obowiązującej taryfy.Istnieje również możliwość wykupienia rezerwacji miejsc obok siebie w samolocie w 2 strony od osoby, ceny prezentują się następująco:REZERWACJA MIEJSC OBOK SIEBIE W SAMOLOCIE WIZZAIR i RYANAIR - 180 ZŁ

OBOWIĄZKOWE OPŁATY

Taksa klimatyczna + opłata meldunkowa 10 EUR/os. płatne obowiązkowo raz na pobyt 

REZERWACJE "DO POTWIERDZENIA"

Oferty wakacji w Bułgarii podlegają innym zasadom zakładania rezerwacji (szczegóły poniżej), zaliczkowania oraz nie są objętę aktualną promocją.Rezerwacje, w których przelot oparty jest na samolocie rejsowym/liniowym po założeniu muszą zostać potwierdzone przez Organizatora. Warunkiem potwierdzenia takiej rezerwacji jest wpłata zaliczki (29% wartości ceny imprezy) w momencie założenia rezerwacji. Cena ofert z przelotem samolotem rejsowym/liniowym uzależniona jest od AKTUALNEJ ceny przewoźnika, zatem może ulec zmianie w trakcie zakładania lub w momencie potwierdzania przez Organizatora rezerwacji. W sytuacji, gdy pojawią się wyżej opisane różnice w cenie, Organizator będzie się kontaktował z Klientem lub Agentem w celu potwierdzenia akceptacji nowej ceny.WAŻNE: prosimy o uważne sprawdzanie podawanych danych osobowych - wszelkie, nawet kosmetyczne zmiany danych Klienta w przypadku rezerwacji ofert opartych o samoloty rejsowe są płatne.

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZEPISÓW WJAZDOWYCH

Podróż do Bułgarii, która jest krajem członkowskim Unii Europejskiej wymaga od podróżnych z Polski jednego z poniższych dokumentów:- dowód osobisty- paszport lub paszport tymczasowyWymagana ważność w dniu powrotu z Bułgarii.Obowiązek posiadania ważnego dokumentu dotyczy również dzieci.

DOKUMENTY DO REZERWACJI

Rezerwacje na tzw. dynamicznym pakietowaniu" w oparciu o przeloty liniami rejsowymi Ryanair lub Wizzair wymagają posiadania przez Klientów następujących dokumentów podróży: - wydrukowanych kart pokładowych na przeloty z Polski liniami Ryanair lub Wizzair - wysyłane mailowo do klienta/agenta na 24h przed wylotem,- vouchera na hotel i transfer (w formie papierowej lub elektronicznej)- numeru polisy dosyłanej w mailuWszystkie dokumenty wysyłane są mailowo na podany w rezerwacji adres: agenta/klienta na dzień przed wylotem.

GODZINY PRZELOTÓW

Przy przelotach liniami Wizzair lub Ryanair, dokumentami potwierdzającymi aktualne godziny przelotów są karty pokładowe wysyłane nie wcześniej niż na 48h przed planowanym lotem z Polski oraz lotem powrotnymW przypadku istotnych zmian w godzinach przelotów, następujących po przekazaniu kart, Klient/Agent otrzyma informację z korektą godzin droga mailową.Przy przelotach czarterowych, godziny przelotów podane są w systemie. 

ZASADY WJAZDU - COVID

Osoby podróżujące z Polski do Bułgarii nie muszą posiadać certyfikatu Covid potwierdzającego szczepienie lub statusu ozdrowieńca.Osoby niezaszczepione nie mają obowiązku przedstawiania testu po przyjeździe na terytorium Bułgarii, nie ma również konieczności wypełniania formularza typu Travel Health.

SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) został utworzony na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020, o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz 1842 z późn. zm.).- składka TFP  jest obowiązkowa- składka TFP jest naliczana od każdego podróżnego biorącego udział w imprezie turystycznej- składka TFP nie podlega zwrotowiSkładka TFP dotyczy imprez samolotowych na czarterach i samolotach rejsowych/liniowych, imprez autokarowych, objazdów, obozów młodzieżowych, imprez z dojazdem własnym (z wyłączeniem imprez typu ekspress).

WAŻNE INFORMACJE

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.Prosimy o zapoznanie się z przepisami wjazdowymi dotyczącymi danego kraju.Informacja dla podróżujących z dziećmi do lat 18 - Potrzebna jest pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej za granicę. Dokument powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką się znajduje podczas wyjazdu. Dokument jest także wymagany, jeśli z dzieckiem podrózuje tylko jeden z opiekunów, a drugi nie bierze udziału w wycieczce.W przypadku transferu do niektórych hoteli, ze względu na brak możliwości podjechania autokaru pod wejście, wysadzenie i odbiór klientów może mieć miejsce w pewnej odległości od obiektu.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Karolina (Sunny Beach)? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

Zakres i cena oferty prezentowane są na podstawie danych Biur podróży dostarczanych za pośrednictwem elektronicznego systemu rezerwacyjnego. Ze względu na prezentację ofert w czasie rzeczywistym, uwzględniającą bieżącą dostępność i zmianę cen mogą one ulec zmianie. Ostateczny zakres i cena oferty określone są w przesłanej do akceptacji klienta umowie.