cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

 • Hotel Hotel Stella - wrześniowy wypoczynek i zwiedzanie, Neum
1 / 1

Hotel Stella - wrześniowy wypoczynek i zwiedzanie
Bośnia i Hercegowina » Neum

 • KOD OFERTY:
  TRV730935
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • so, 04.09.2021
 • 20:15
 • IEL
 • nd, 05.09.2021
 • 00:00
 • NM1
 • Powrót:
 • nd, 12.09.2021
 • 00:00
 • NM1
 • pn, 13.09.2021
 • 00:00
 • IEL
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 1429
 • 135
Opis oferty

Bośnia i Hercegowina/Neum

ATUTY

w cenie wycieczki do Dubrownika oraz zwiedzanie Mostaru i Medjugorie 5 noclegów w otelu Stella w Bośni, 2 noclegi w Medjugorie wyżywienie HB

NASZYM ZDANIEM

Hotel Stella znajduje się w odległości spaceru od centrum Neum. Dzięki swojemu położeniu, posiada on niesamowity widok na morze roztaczający się z basenów, tarasu oraz pokoi. W cenie wyjazdu jest także wycieczka do Dubrownika zwanego Perłą Adriatyku oraz zwiedzanie słynącego z kamiennego mostu Mostaru i miasta objawień - Medjugorie, w ktorym zaplanowano dwa noclegi. 

POŁOŻENIE- HOTEL STELLA

200 m do plaży 400 m do restauracji 500 m do najbliższego sklepu około 65 km do Dubrownika około 200 km do stolicy kraju - Sarajewa

PLAŻA- HOTEL STELLA

Neum Beach - publiczna, kamienista, z betonowymi pomostami

DO DYSPOZYCJI GOŚCI- HOTEL STELLA

dwa baseny leżaki przy basenie restauracja bar z tarasem i widokiem na morze centrum kongresowe sala gier ze stołami do ping-ponga

DLA DZIECI- HOTEL STELLA

brodzik dla dzieci sala gier

UDOGODNIENIA - HOTEL STELLA

hotelowy bus na plażę parking hotelowy klimatyzacja w pokojach wi-fi

POKOJE

Neum: Hotel Stella dysponuje pokojami dwuosobowymi z możliwością jednej lub dwóch dostawek.  W każdym pokoju znajduje się łazienka z suszarką do włosów, telewizja satelitarna oraz klimatyzacja.  Urządzone są w klasycznym stylu, odnowione w 2018 roku.  Pokoje posiadają balkony, z których roztacza się widok na morze (centralny lub boczny).  Medjugorie: Hotel Orbis/hotel Matal - oba hotele znajdują się w pobliżu centrum miejscowości oraz w odległości spaceru od Góry Objawień. W pobliżu znjadują się liczne sklepy z upominkami i restauracje. Pokoje są klasycznie urządzone, każdy posiada własną łazienkę oraz klimatyzację.

WYŻYWIENIE

HB - śniadania i obiadokolacje

DODATKOWE INFORMACJE

Zakwaterowanie od 14:00, wykwaterowanie do 10:00 Hotel nie akceptuje zwierząt

OBOWIĄZKOWE DOPŁATY

65 EUR - opłata klimatyczno-administracyjna, opłaty za lokalnych przewodników, parkingi, opłata wjazdowa, bilety wstępu

CENA ZAWIERA

- Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą, - Transport do miejsca docelowego (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym). - Opiekę rezydenta podczas pobytu (nie dotyczy oferty z dojazdem własnym) - Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, - Podatek Vat, - Ubezpieczenie (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym) Oferta z przelotem: dla przelotów czarterowych: bagaż podręczny i bagaż rejestrowany (dopuszczalny limit dostępny w zakładce Rozkład Lotów) dla lotów na połączeniach rejsowych: LOT  bagaż podręczny 8 kg, Ryanair/Wizzair mały bagaż podręczny (40x30x20 cm) Nie dotyczy obozów młodzieżowych. Oferta sam przelot zawiera: - bagaż podręczny i bagaż rejestrowany (dopuszczalny limit dostępny w zakładce Rozkład Lotów) - opłaty lotniskowe

CENA NIE ZAWIERA

- Opłat klimatyczno-meldunkowych, - Wycieczek fakultatywnych, - Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie, - Transportu (dotyczy oferty z dojazdem własnym) - Ubezpieczenia (dotyczy oferty z dojazdem własnym - możliwość dokupienia w datach pobytu) Oferta z przelotem: dla lotów na połączeniach rejsowych: bagaż rejestrowany dodatkowo płatny LOT do 23kg (RT) 250 PLN/os Wizzair do 10 kg (RT) 270 pln/os; do 20kg (RT) 350 pln/os; do 32kg (RT) 490 pln/os Wizz Priority - pierwszeństwo wejścia na pokład + dodatkowa walizka do 10 kg (RT) 190 pln/os Ryanair do 10 kg (RT) 270 pln/os; do 20kg (RT) 350 pln/os Nie dotyczy obozów młodzieżowych i samych przelotów.

ROZSZERZONE UBEZPIECZENIE Bezpieczne Wakacje, Spokojne Rezerwacje

Ubezpieczenie rozszerzone obowiązuje przy zakupie oferty Lato 2021 do 31.05.2021 i zawiera: a. ubezpieczenie od zachorowania w następstwie epidemii b. KL do 30 000 EUR, NNW do 3 000 EUR c. ubezpieczenie od chorób przewlekłych Nie dotyczy samych przelotów.

OFERTA NA TEST PCR/ANTYGENOWY DLA KLIENTÓW REGO-BIS

Wszyscy Klienci Rego Bis mogą skorzystać ze specjalnej oferty na testy PCR lub antygenowe na SARS-CoV-2 przed wylotem lub po powrocie do kraju. Test można wykonać w jednym z wymienionych na stronie Organizatora punktów ALAB Laboratorium. Wynik do pobrania ze strony www.alablaboratoria.pl, również w języku angielskim. Aby skorzystać z oferty, należy przy rezerwacji wybrać jeden ze składników, w zależności od wybranej metody testowania oraz momentu wykonania testu (przed wylotem lub po powrocie do kraju) oraz opłacić test u Organizatora. Klienci korzystający z oferty proszeni są o pobranie i wypełnienie skierowania dostępnego na stronie Organizatora. Oferta przeznaczona wyłącznie dla Klientów Rego-Bis. na dzień 20.04.2021 Albania - nie wymaga testów Bułgaria - test PCR Chorwacja - test PCR lub antygenowy Czarnogóra - test PCR Hiszpania - test PCR Macedonia Pólnocna - nie wymaga testów Turcja - test PCR Aktualne informacje dostępne na stronie Organizatora.

SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) został utworzony na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020, o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz 1842 z późn. zm.). - składka TFP  jest obowiązkowa - składka TFP jest naliczana od każdego podróżnego biorącego udział w imprezie turystycznej - składka TFP nie podlega zwrotowi Składka TFP dotyczy imprez samolotowych na czarterach i samolotach rejsowych/liniowych, imprez autokarowych, objazdów, obozów młodzieżowych, imprez z dojazdem własnym (z wyłączeniem imprez typu ekspress).

REZERWACJE "DO POTWIERDZENIA"

Oferty, w których pokoje oznaczone są kodem PKT, podlegają innym zasadom zakładania rezerwacji (szczegóły poniżej) zaliczkowania oraz nie są objętę aktualną promocją. Rezerwacje, w których przelot oparty jest na samolocie rejsowym/liniowym po założeniu muszą zostać potwierdzone przez Organizatora. Warunkiem potwierdzenia takiej rezerwacji jest wpłata zaliczki (29% wartości ceny imprezy) w momencie założenia rezerwacji. Cena ofert z przelotem samolotem rejsowym/liniowym uzależniona jest od AKTUALNEJ ceny przewoźnika, zatem może ulec zmianie w trakcie zakładania lub w momencie potwierdzania przez Organizatora rezerwacji. W sytuacji, gdy pojawią się wyżej opisane różnice w cenie, Organizator będzie się kontaktował z Klientem lub Agentem w celu potwierdzenia akceptacji nowej ceny. WAŻNE: prosimy o uważne sprawdzanie podawanych danych osobowych - wszelkie, nawet kosmetyczne zmiany danych Klienta w przypadku rezerwacji ofert opartych o samoloty rejsowe są płatne. Nie dotyczy obozów młodzieżowych i samych przelotów.

POKOJE PROMOCYJNE

Pokoje promocyjne, to pokoje standardowe w promocyjnej cenie. Ich ilość jest ograniczona.

WAŻNE INFORMACJE

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.

INFORMACJA DLA PODRÓŻUJĄCYCH Z DZIEĆMI

Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Hotel Stella - wrześniowy wypoczynek i zwiedzanie? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego