cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

 • Hotel Sylwester w Wiedniu, Wiedeń
1 / 1

Sylwester w Wiedniu
Austria » Wiedeń

 • KOD OFERTY:
  TRV723665
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wyjazd weekendowy
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • pt, 31.12.2021
 • 07:45
 • GR1
 • pt, 31.12.2021
 • 00:00
 • Wiedeń
 • Powrót:
 • so, 01.01.2022
 • 00:00
 • Wiedeń
 • so, 01.01.2022
 • 00:00
 • GR1
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 139
 • 135
Opis oferty

Austria/Wiedeń

ATUTY

- wycieczka exspress" - wyjazd ranem i powrót nad ranem kolejnego dnia - w cenie zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem (zarówno komentowany przejazd autokarem jak i spacer), - niepowtarzalna okazja żeby powitać Nowy Rok w stolicy Austrii!

W PROGRAMIE

- Nocny/poranny wyjazd z Polski w kierunku Wiednia - Spotkanie z przewodnikiem i komentowany przejazd autokarem: po drodze zobaczymy m.in. kolorowy dom Hundertwassera, czy słynnym bulwar Wiedeński, przy którym znajdują się Parlament, Ratusz oraz  Uniwersytet  - Spacer z przewodnikiem po najpiękniejszych ulicach Wiednia: zobaczymy z zewnątrz m.in. zawierające wiele cennych dzieł sztuki muzeum Albertina, zapierający dech Hofburg, luksusowy Kohlmarkt, plac Graben z  Kolumną Morowa oraz będąca jednym z symboli miasta gotycką Katedrę św. Szczepana. - Czas wolny na samodzielne zwiedzanie miasta oraz zabawę sylwestrową w centrum Wiednia, gdzie co roku odbywają się liczne koncerty i dyskoteki, a osoby z całego świata świętują razem nadejście Nowego Roku. -Wyjazd z Wiednia, powrót do kraju w godzinach porannych

REGION/OKOLICA

Wiedeń - stolica i największe miasto Austrii, od wielu lat plasuje się wysoko w rankingach najchętniej odwiedzanych miejsc w Europie. I nie ma tu nic dziwnego - jego niesamowity cesarski klimat i imponująca liczba zabytków robią wrażenie. Można tu znaleźć budynki reprezentujące najróżniejsze style architektoniczne. W Wiedniu można podziwiać zarówno gotyckie i barokowe kościoły i katedry, jak i klasycystyczny parlament. Ciekawy jest także Wiedeński Krzywy Domek Hundertwasserhaus. Najbardziej znana atrakcja Wiednia, Pałac Schonbrunn to nie lada gratka, posiada aż 1441 pokoi! Miasto słynie także z pysznej kawy, czekoladowych wyrobów oraz muzyki - tutaj tworzyli m.in.: Mozart, Beethoven i Schubert.

CENA ZAWIERA

* przejazd autokarem (barek, klimatyzacja, DVD, WC) * ubezpieczenie KL 30 000 , NNW 2 000 , NNW obowiązuje na 24 godziny przed wyjazdem (od chwili wyjścia z domu) do 24 godzin po przyjeździe (powrotu do domu), zawiera również ubezpieczenie od zachorowań w następstwie epidemii * opiekę polskiego pilota na trasie przejazdu * zwiedzanie miasta z polskojęzycznym przewodnikiem * opłatę na fundusz gwarancyjny według rozporządzenia Ministerstwa Finansów (10 zł / os.) - automatycznie doliczane do rezerwacji * podatek  VAT

CENA NIE ZAWIERA

* wstępów do zwiedzanych podczas spaceru atrakcji, * opłaty za przewodników lokalnych, parkingi, opłaty wjazdowe

OPŁATY OBOWIĄZKOWE

15 EUR - obowiązkowo płatne w autokarze (przewodnik, parkingi, opłaty wjazdowe)

WAŻNE INFORMACJE

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego. Informacja dla podróżujących do Austrii  z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie Austrii, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. 

INFORMACJE DLA PODRÓŻUJĄCYCH Z DZIEĆMI

Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)

OFERTA NA TEST PCR/ANTYGENOWY DLA KLIENTÓW REGO-BIS

Wszyscy Klienci Rego Bis mogą skorzystać ze specjalnej oferty na testy PCR lub antygenowe na SARS-CoV-2 przed wylotem lub po powrocie do kraju. Test można wykonać w jednym z wymienionych na stronie Organizatora punktów ALAB Laboratorium. Wynik do pobrania ze strony www.alablaboratoria.pl, również w języku angielskim. lub w jednym z wymienionych na stronie Organizatora punktów Diagnostyka (dostępne testy antygenowe na wylocie lub powrocie). Wynik do pobrania ze strony https://wyniki.diag.pl/, również w języku angielskim. Aby skorzystać z oferty, należy przy rezerwacji wybrać jeden ze składników, w zależności od wybranej metody testowania oraz momentu wykonania testu (przed wylotem lub po powrocie do kraju) oraz opłacić test u Organizatora. Klienci korzystający z oferty proszeni są o pobranie i wypełnienie skierowania dostępnego na stronie Organizatora. Oferta przeznaczona wyłącznie dla Klientów Rego-Bis. na dzień 18.05.2021 Albania - nie wymaga testów Bułgaria - test PCR lub antygenowy Chorwacja - test PCR lub antygenowy Czarnogóra - test PCR lub na przeciwciała IgG Hiszpania - test PCR Macedonia Pólnocna - nie wymaga testów Turcja - test PCR lub antygenowy Zjednoczone Emiraty Arabskie - test PCR Aktualne informacje dostępne na stronie Organizatora.

SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) został utworzony na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020, o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz 1842 z późn. zm.). - składka TFP  jest obowiązkowa - składka TFP jest naliczana od każdego podróżnego biorącego udział w imprezie turystycznej - składka TFP nie podlega zwrotowi Składka TFP dotyczy imprez samolotowych na czarterach i samolotach rejsowych/liniowych, imprez autokarowych, objazdów, obozów młodzieżowych, imprez z dojazdem własnym (z wyłączeniem imprez typu ekspress).


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Sylwester w Wiedniu? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego