cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Sturpen, Tyrol Last Minute
1 / 1

Sturpen
star3
Austria » Tyrol » St. Leonhard

 • KOD OFERTY:
  TRV588392
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wypożyczalnia sprzętu zimowego
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty
 • Standard
  star
 • Lokalizacja
  Austria » Tyrol » St. Leonhard

Jednym zdaniem

Gorący początek sezonu zimowego: nielimitowana jazda na najwyżej położonym lodowcu w Austrii, karnet gratis i najlepsza zabawa w super cenie!

Położenie

hotel położony jest w miejscowości St. Leonhard im Pitztal, 6 km od stacji narciarskiej Rifflsee, ze szczytu której, trasami narciarskimi dostaniemy się do dolnej stacji kolejki na lodowiec Pitztal. Dojazd do stacji narciarskich realizowany jest skibusem (przystanek znajduje się w odległości ok. 50 m od obiektu). Rozkład skibusa znajduję się na: https://www.pitztal.com/sites/default/files/4204_tal_23.04._-_21.09.18.pdf   

Hotel

rodzinnie prowadzony, 3-gwiazdkowy obiekt, oferuje zakwaterowanie w 18 pokojach, ze względu na dobrą lokalizację oraz dogodne połączenie z lodowcem Pitztal, jest idealnym obiektem dla zapalonych narciarzy.

Pokoje

przytulne i przestronne, wykończone w tradycyjnym tyrolskim stylu, 2-osobowe z możliwością 1 lub 2 dostawek), w każdym znajdują się: łazienka z prysznicem, TV sat, sejf (odpłatnie), Wi-Fi, balkon. OFERTA DLA SINGLI: Wybierając tę ofertę otrzymujesz miejsce w pokoju 2-, 3-osobowym (kwaterowanie z zachowaniem podziału na kobiety/mężczyźni), karnet i pozostałe świadczenia.

Do dyspozycji

centrum wellness:  sauna, łaźnia parowa, kabina podczerwieni, pokój relaksacyjny, solarium (odpłatnie) , parking, narciarnia, restauracja, pub, Wi-Fi, sejf (odpłatnie).

Po nartach

w centrum St. Leonhard im Pitztal znajdują się liczne lokale rozrywkowe, funkcjonujące aż do ostatniego gościa. Hotel okazjonalnie organizuje również spacery w rakietach śnieżnych. Nie brakuje też tras dla narciarzy biegowych (łącznie ok. 70 km). Miłośnikom mocnych wrażeń polecamy wspinaczkę po ok. 50 zamarzniętych wodospadach.

Kuchnia

śniadania w formie bufetu, obiadokolacje 4-daniowe składające się z bufetu sałatkowego, dania głównego, zupy, deseru. Kuchnia regionalna i międzynarodowa.

Imprezy

Ski Opening - szalony początek sezonu na najwyżej położonym lodowcu w Austrii! W listopadzie na Pitztalu będzie naprawdę gorąco, mimo zimowej aury i znakomitych warunków narciarskich! W programie: * na dobry początek wieczorna impreza integracyjna, * codzienne szusowanie na lodowcu, * szkolenia narciarskie w cenie, * dla chętnych - testy nart * aprés ski - impreza nakręcana przez naszego DJa, * szalone imprezy wieczorne: konkursy, dyskoteki, bal przebierańców - impreza PRL. * dla chętnych Kurs na Pomocnika Instruktora PZN/ INSTRUKTORA SITN Szkolenia narciarskie dla dorosłych (4 stopnie zaawansowania) - gwarantujemy opiekę NASZEJ SZKOŁY NARCIARSKIEJ WYGODA TRAVEL (licencja SITN) i tym samym polskojęzycznych instruktorów. Sprawdz naszą KADRĘ już teraz.  Zajęcia doszkalające odbywają się w grupach o podobnym stopniu zaawansowania, wraz z instruktorami szusujemy po terenach narciarskich Pitztalu. W trakcie jazdy lub w przerwach instruktorzy korygują błędy i udzielają wskazówek jak poprawić technikę. Do wyboru różne stopnie zaawansowania, szczegółowy opis znajduje się TUTAJ.  Dzięki współpracy ze znanym sklepem narciarsko - snowboardowym nartykrakow.pl możemy zaproponować opcjonalnie za dopłatą naszym gościom super atrakcję: testy nart wiodących marek, takich, jak Stöckli, Head, Atomic, Salomon, Fischer i K2. Każdy z uczestników będzie mógł wybrać parę nart z najnowszej kolekcji 2019 do testowania na jeden lub 4 dni jazdy. Ceny odpowiednio 15 euro i 35 euro. 

Program narciarski

w naszym programie przeznaczamy 4 dni na stację Pitztaler Gletscher - Rifflsee. zobacz wcześniejsze edycje: 

Ramowy program imprezy

Gwarancja śniegu w grudniu! Jeśli na 7 dni przed wyjazdem otwartych będzie mniej niż 50% tras w docelowym ośrodku narciarskim, istnieje możliwość uzyskania pełnej wpłaconej kwoty za wyjazd lub bezkosztowej zmiany rezerwacji na preferencyjnych warunkach na inny termin lub inny region Ramowy program imprez autokarowych: Dzień 1 (sobota): W godzinach nocnych wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Dzień 2 (niedziela): Przyjazd do hotelu w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, spotkanie informacyjne. Wieczorem obiadokolacja, a zaraz po niej impreza integracyjna, nocleg. Dzień 3 - 6 (poniedziałek- czwartek): Po śniadaniu wyjazd na narty na lodowiec, czas na szusowanie. Dla chętnych - szkolenia narciarskie. Ostatniego dnia na nartach - zawody narciarskie - ski cross na lodowcu. Codziennie po południu huczna zabawa aprés ski, nakręcana przez naszego DJa w rytm przebojów tyrolskich i międzynarodowych.  Wieczorem obiadokolacja w hotelu. A po kolacji każdego dnia zapraszamy na szaloną imprezę: konkursy, teleturnieje, animacje taneczne, karaoke, dyskoteki, bal przebierańców, itp.Dzień 7 (piątek): po śniadaniu wykwaterowanie, wyjazd do Polski. Ramowy program imprez z dojazdem własnym: Dzień 1 (niedziela): Zakwaterowanie, spotkanie informacyjne. Wieczorem obiadokolacja, a zaraz po niej impreza integracyjna, nocleg. Dzień 2 - 5 (poniedziałek- czwartek): Po śniadaniu wyjazd na narty na lodowiec, czas na szusowanie. Dla chętnych - szkolenia narciarskie. Ostatniego dnia na nartach - zawody narciarskie - ski cross na lodowcu. Codziennie po południu huczna zabawa aprés ski, nakręcana przez naszego DJa w rytm przebojów tyrolskich i międzynarodowych. Wieczorem obiadokolacja w hotelu. A po kolacji każdego dnia zapraszamy na szaloną imprezę: konkursy, teleturnieje, animacje taneczne, karaoke, dyskoteki, bal przebierańców, itp.  Dzień 6 (piątek): po śniadaniu wykwaterowanie.

Cena zawiera

5 noclegów * 4-dniowy karnet narciarski Pitztaler Gletscher - Rifflsee * czterodniowe szkolenie narciarskie * apres ski na stoku * wstęp na wieczorne imprezy  * 5x śniadanie i obiadokolacja * transport do hotelu wg wybranej oferty * korzystanie z centrum wellness * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza i ubezpieczenie sprzętu sportowego (więcej szczegółów) * podatek VAT * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Dopłaty opcjonalne

ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 EUR)* testy nart 1 dniowe koszt 15 euro * testy nart 4 dniowe koszt 35 euro * kurs Instruktora SITN 175 euro Więcej informacji na temat kursu znajddziesz TUTAJ Uwaga: Każdy z uczestników będzie mógł wybrać parę nart z najnowszej kolekcji 2018 do testowania na jeden lub 4 dni jazdy. Klienci mogą testować jedną parę nart ok. 1-2 godziny, po czym nastepuja zmiana na inny model. Na miejscu do Państwa dyspozycji będzie profesjonalna kadra dobierająca i dopasowująca sprzęt. 

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji * transferów do wyciągów.

Dopłaty obligatoryjne

opłata klimatyczna, płatna na miejscu - 2 /os./dzień.

Karnet w cenie

4-dniowy karnet Pitztaler Gletscher + Riffelsee

Najważniejsze cechy hotelu

Karnet gratis!  Szkolenie narciarskie w cenie Testy nart

Uwaga

W przypadku terminów, w których nie ma rezydenta, klienci otrzymują karnety na podstawie voucheru wysłanego 3 dni przed wyjazdem  na adres mailowy podany przy osobie kontaktowej. Voucher należy wydrukować i okazać w kasie skipassowej wskazanej na dokumencie. W przypadku braku voucheru karnet nie zostanie wydany. W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu cena nie zawiera karnetu. Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu. Instrukcja dla Ubezpieczonych: W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytajKarta Ubezpieczeniowa:  Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową. * Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Wygoda Travel, które jest wiodącym w Polsce organizatorem wypoczynku zimowego . Posiada w sprzedaży wyjazdy narciarskie do Włoch, Austrii i na terenie Polski. Są to wycieczki autokarowe jak i samolotowe, możliwy jest także zakup wapartamentów i hoteli na dojazd własny. Wiele z tych programów cechuje indywidualne podejście do różnych grup turystów. Na lato Biuro Podróży Wygoda Travel oferuje wakacje w Bułgarii, Chorwacji i Włoszech, zarówno w popularnej formie all inclusive, jak i tradycyjne wycieczki objazdowe realizowane autokarem.

Podczas wakacji turyści spędzający urlop z Wygoda Travel objęci są szczególną opieką pilotów i rezydentów. Wyjazdy zimowe umożliwiają także korzystanie z lekcji jazdy na nartach lub snowboardzie z instruktorem.

Wysoki poziom wyjazdów narciarskich Wygody Travel nagrodzony został wieloma prestiżowym nagrodami. Touroperator został nagrodzony ODYSem 2014 w kategorii „najlepsza jakość usług w województwie małopolskim”, wielokrotnie był też nagradzany w konkursie Podróże Marzeń.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Sturpen? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego