cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Kirchenwirt (St. Leonhard), Tyrol
1 / 1

Kirchenwirt (St. Leonhard)
star3
Austria » Tyrol » St. Leonhard

 • KOD OFERTY:
  TRV601429
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wypożyczalnia sprzętu zimowego
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty
 • Standard
  star
 • Lokalizacja
  Austria » Tyrol » St. Leonhard

Jednym zdaniem

Klimatyczny hotel, gwaranacja śniegu na najwyżej położonym lodowcu w Austrii oraz karnet w cenie przez cały sezon!

Położenie

hotel położony jest w miejscowości St. Leonhard im Pitztal. Od stacji narciarskiej Rifflsee dzieli nas ok. 2 km natomiast odległość pomiędzy hotelem a lodowcem Pitztal wynosi ok 7 km. Na obie stacje możemy dojechać za pomocą skibusa, którego przystanek zlokalizowany jest przed hotele, po drugiej stronie ulicy. Dodatkowo ze szczytu Rifflsee, trasami narciarskimi można dotrzeć do dolnej stacji kolejki na lodowiec Pitztal.

Hotel

przytulny, 4-gwiazdkowy obiekt położony na wysokości 1616 m n.p.m., oferuje tyrolską gościnność oraz możliwość skorzystania z centrum wellness. 

Pokoje

przytulne, 2-osobowe pokoje z możliwością 1 dostawki, 2 dostawka na zapytanie (pow. 18 m); w każdym znajdują się: łazienka z prysznicem lub wanną, WC, suszarka do włosów, TV sat, radio, telefon, sejf, WLAN. Niektóre pokoje posiadają balkon.

Do dyspozycji

centrum wellness: sauna, łaźnia parowa, kabina na podczerwień; bar, narciarnia, bezpłatna wypożyczania rakiet śnieżnych, map, kijków turystycznych (w zależności od dostępności - na zapytanie w hotelu).

Kuchnia

śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu

Po nartach

w centrum St. Leonhard im Pitztal znajdują się liczne lokale rozrywkowe, funkcjonujące aż do ostatniego gościa. Nie brakuje też tras dla narciarzy biegowych (łącznie ok. 70 km). Miłośnikom mocnych wrażeń polecamy wspinaczkę po ok. 50 zamarzniętych wodospadach.

Program narciarski

w naszym programie przeznaczamy 5 dni na stację Pitztaler Gletscher + Rifflsee - karnet wliczony w cenę. W terminie 25-30.11 - SKI OPENING przeznaczamy 4 dni na stację Pitztaler Gletscher + Rifflsee.

Ramowy program imprezy

Gwarancja śniegu w grudniu! Jeśli na 7 dni przed wyjazdem otwartych będzie mniej niż 50% tras w docelowym ośrodku narciarskim, istnieje możliwość uzyskania pełnej wpłaconej kwoty za wyjazd lub bezkosztowej zmiany rezerwacji na preferencyjnych warunkach na inny termin lub inny region Ramowy program imprez z dojazdem własnym: Tanie Szusowanie: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00. Dzień 2-5: białe szaleństwo. Dzień 6: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00, możliwość złożenia bagaży w wyznaczonym miejscu, wyjazd na narty. Opcjonalnie: powrót do hotelu. Ramowy program imprezy SKI OPENING w terminie 25-30.11

Cena zawiera

5 noclegów * 5x śniadanie i obiadokolacja * opiekę rezydenta na telefon * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza (więcej szczegółów) * karnet w oznaczonych terminach * korzystanie z centrum wellness * podatek VAT * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji * transferów do wyciągów

Dopłaty opcjonalne

ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 EUR)

Dopłaty obligatoryjne

opłata klimatyczna, płatna na miejscu - 2 EUR/os./dzień. (obowiązuje osoby od 15 roku życia)

Karnet w cenie

5x Pitztaler Gletscher + Riffelsee W terminie 25-30.11 - SKI OPENING karnet 4x Pitztaler Gletscher + Riffelsee UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu cena nie zawiera karnetu. Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Uwagi

Obecność polskiego rezydenta na miejscu uzależniona od liczby osób, w niektórych terminach obowiązki rezydenta przejmuje przedstawiciel kontrahenta austriackiego (więcej informacji w Ważnych Uwagach). Karnet Pitztaler Gletscher + Rifflsee - umożliwia jazdę na 2 stacjach narciarskich Pitztaler Gletscher i Rifflsee, łącznie 44 km tars. Odbiór karnetów -  vouchery, na postawie których klienci odbierają karnety narciarskie zostaną przesłane pocztą elektroniczną na 3 dni przed rozpoczęciem pobytu na adres email podany w rezerwacji przy osobie kontaktowej. Miejsce odbioru karnetów jest podane na voucherze. Na miejscu nie ma możliwości wydrukowania Voucherów. UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu cena nie zawiera karnetu. Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu. Instrukcja dla Ubezpieczonych: W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytaj Karta Ubezpieczeniowa:  Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową. * Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki

Najważniejsze cechy hotelu

Karnet gratis!  Centrum wellness Jazda na lodowcu


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Wygoda Travel, które jest wiodącym w Polsce organizatorem wypoczynku zimowego . Posiada w sprzedaży wyjazdy narciarskie do Włoch, Austrii i na terenie Polski. Są to wycieczki autokarowe jak i samolotowe, możliwy jest także zakup wapartamentów i hoteli na dojazd własny. Wiele z tych programów cechuje indywidualne podejście do różnych grup turystów. Na lato Biuro Podróży Wygoda Travel oferuje wakacje w Bułgarii, Chorwacji i Włoszech, zarówno w popularnej formie all inclusive, jak i tradycyjne wycieczki objazdowe realizowane autokarem.

Podczas wakacji turyści spędzający urlop z Wygoda Travel objęci są szczególną opieką pilotów i rezydentów. Wyjazdy zimowe umożliwiają także korzystanie z lekcji jazdy na nartach lub snowboardzie z instruktorem.

Wysoki poziom wyjazdów narciarskich Wygody Travel nagrodzony został wieloma prestiżowym nagrodami. Touroperator został nagrodzony ODYSem 2014 w kategorii „najlepsza jakość usług w województwie małopolskim”, wielokrotnie był też nagradzany w konkursie Podróże Marzeń.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Kirchenwirt (St. Leonhard)? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego