cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

 • Hotel Karl Schranz, Tyrol
1 / 1

Hotel Karl Schranz
star4
Austria » Tyrol » St. Anton am Arlberg

 • KOD OFERTY:
  TRV383261
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wypożyczalnia sprzętu zimowego
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 5906
 • 135
Opis oferty
 • Standard
  star
 • Lokalizacja
  Austria » Tyrol » St. Anton am Arlberg
Blog Traveligo - Wszystko o podróżach

Kategoria

****

Miasto

St. Anton

Kraj

Austria

Położenie/wyposażenie

Komfortowy 4-gwiazdkowy Hotel Karl Schranz znajduje się w słonecznej, spokojnej okolicy miejscowości St. Anton i zapewnia Państwu wspaniały widok na górską panoramę. Centrum oraz teren narciarski są oddalone o ok. 600 m. Hotelowy shuttle dowiezie Państwa zarówno do wyciągów, jak i do centrum miejscowości (po uzgodnieniu z hotelem w godz. 08:00 - 17:00). Trasa do narciarstwa biegowego oddalona jest o ok. 400 m.Hotel jest wyposażony w recepcję, lobby, windę, Wi-Fi, kącik fitness (w godz. 07:00 - 19:30), restaurację, jadalnię, izbę myśliwską oraz obszerny hol hotelowy. Miejsca parkingowe dostępne bezpłatnie przy obiekcie.Do strefy wellness hotelu należy kryty basen, kabina z podczerwienią (codz. w godz. 07:00 - 19:30), sauna, łaźnia parowa i pokój wypoczynkowy (codz. w godz. 15:00 - 19:30), a dostępna jest ona bezpłatnie. Korzystanie z solarium (w godz. 07:00 - 19:30, zastrzeżone prawo do zmian godz. otwarcia, wg info. na miejscu) możliwe jest za opłatą. Masaże można zarezerwować za opłatą.PokojePrzytulne pokoje posiadają łazienkę lub prysznic/WC, TV kablową, radio, telefon, sejf, Wi-Fi, suszarkę do włosów i częściowo balkon lub taras (w zależności od typu pokoju).WyżywienieWliczone w cenę wyżywienie HB PLUS obejmuje bufet śniadaniowy, podwieczorek aprés-ski po południu oraz 6-daniowe menu (danie główne do wyboru) na kolację z bufetem sałatkowym, deserów i serów. W czasie świąt Bożego Narodzenia (24.12.) w cenie zawarty jest napój powitalny i odświętna kolacja. Wielodaniową kolację sylwestrową z muzyką na żywo, drinkami i pokazem fajerwerków można zamówić na życzenie (za opłatą).

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Korzystanie z sali fitness (wg opisu)Menu bożonarodzeniowe (wg opisu)Shuttle hotelowy (wg informacji na miejscu)Sejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

SolariumMasażePłaszcz kąpielowy do wypożyczeniaMenu sylwestrowe

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 3,- € za osob./nocKeycard: 5,- €

Zwierzęta domowe

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki. Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę). Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Wstęp na kryty basen przez dzieci jest możliwy jedynie w towarzystwie osoby dorosłej.Wstęp do strefy wellness możliwy jest przez dzieci od 12 roku życia i jedynie w towarzystwie osoby dorosłej.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB PLUS

przytulne pokoje z TV kabl.

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (balkon), HB PLUS

przytulne pokoje z TV kabl.balkon lub taras

Dojazd

Kolej: St. Anton/Arlberg (w miejscowości)Przelot: Innsbruck (ok. 95 km), Friedrichshafen (ok. 130 km), Monachium (ok. 225 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie. Rezerwacja bez ryzyka z naszą Gwarancją zwrotu pieniędzy - koronawirus! Jeżeli na jeden dzień przed rozpoczęciem podróży (dzień przyjazdu) ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w przypadku, gdy MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, do zarezerwowanego ośrodka lub zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 2 dni przed rozpoczęciem wyjazdu. Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W zeszłym sezonie narciarskim 2019/20 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Arlberg

Maks. wysokość: 2811 mMin. wysokość: 1300 mWys. miejscowość: 1304 mWyciągi łącznie: 88Orczyki: 28Krzesełka: 45Gondole: 15Trasy łącznie: 303 kmTrasy zielone/niebieskie: 130 kmTrasy czerwone: 122 kmTrasy czarne: 51 km


Opis hotelu Karl Schranz według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

****

Miasto

St. Anton

Kraj

Austria

Położenie/wyposażenie

Przytulny 4-gwiazdkowy Hotel Karl Schranz znajduje się w słonecznej, spokojnej okolicy miejscowości St. Anton i zapewnia Państwu wspaniały widok na górską panoramę. Centrum oraz teren narciarski są oddalone o ok. 600 m. Hotelowy shuttle dowiezie Państwa zarówno do wyciągów, jak i do centrum miejscowości (po uzgodnieniu z hotelem w godz. 08:30 - 17:00). Autobus dla narciarzy zatrzymuje się ok. 200 m od obiektu. Trasa do narciarstwa biegowego oddalona jest o ok. 400 m.Hotel jest wyposażony w recepcję, lobby, windę, Wi-Fi, restaurację, jadalnię, izbę myśliwską oraz obszerny hol hotelowy. Miejsca parkingowe dostępne bezpłatnie przy obiekcie.Do strefy wellness hotelu należy kryty basen, kabina z podczerwienią (codz. w godz. 07:00 - 19:30), sauna, łaźnia parowa i pokój wypoczynkowy (codz. w godz. 15:00 - 19:30), a dostępna jest ona bezpłatnie. Korzystanie z solarium możliwe jest za opłatą. Masaże można zarezerwować za opłatą.PokojePrzytulne pokoje posiadają łazienkę lub prysznic/WC, TV kablową, radio, telefon, Wi-Fi, suszarkę do włosów i częściowo balkon lub taras (w zależności od typu pokoju).WyżywienieWliczone w cenę wyżywienie HB PLUS obejmuje bufet śniadaniowy, podwieczorek aprés-ski po południu oraz 6-daniowe menu (danie główne do wyboru) na kolację z bufetem sałatkowym, deserów i serów. W czasie świąt Bożego Narodzenia (24.12.) w cenie zawarty jest napój powitalny i odświętna kolacja. Odświętna kolacja sylwestrowa z muzyką na żywo, koktajlami i pokazem sztucznych ogni również zawarta jest w cenie.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoMenu bożonarodzeniowe i sylwestrowe (wg opisu)Korzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Shuttle hotelowy (wg informacji na miejscu)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Opcjonalnie płatne na miejscu

SolariumMasażePłaszcz kąpielowy do wypożyczenia

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 3,- € za osob./nocKeycard: 5,- €

Zwierzęta domowe

Nie można przywieźć zwierząt domowych.

Zniżki

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB PLUS - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają: do skończonych 6 lat 95% 7 do 7 lat 70% 8 do 14 lat 45% 15 do 19 lat 20% od 20 lat 10%

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (balkon), HB PLUS - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

do skończonych 6 lat 95% 7 do 7 lat 70% 8 do 14 lat 45% 15 do 19 lat 20% od 20 lat 10%

Ważne wskazówki

Wstęp na kryty basen przez dzieci jest możliwy jedynie w towarzystwie osoby dorosłej.Wstęp do strefy wellness możliwy jest przez dzieci od 12 roku życia i jedynie w towarzystwie osoby dorosłej.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC, HB PLUS

przytulne pokoje z TV kabl.

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/WC (balkon), HB PLUS

przytulne pokoje z TV kabl.balkon lub taras

Dojazd

Kolej: St. Anton/Arlberg (w miejscowości)Przelot: Innsbruck (ok. 95 km), Friedrichshafen (ok. 130 km), Monachium (ok. 225 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Arlberg

Maks. wysokość: 2811 mMin. wysokość: 1300 mWys. miejscowość: 1304 mWyciągi łącznie: 88Orczyki: 28Krzesełka: 45Gondole: 15Trasy łącznie: 303 kmTrasy zielone/niebieskie: 130 kmTrasy czerwone: 122 kmTrasy czarne: 51 kmWycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Snow Trex, które specjalizuje się w ofertach wyjazdów zimowych do najbardziej atrakcyjnych regionów narciarskich w Europie i w Ameryce Północnej. Biuro Podróży SnowTrex prężnie działa na rynku międzynarodowym od 2005 roku, obecnie obsługuje turystów w 15 krajach świata.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Biuro Podróży Snow Trex ma do dyspozycji szeroką bazę apartamentów i hoteli o różnym standardzie, a także pośredniczy w zakupie karnetów narciarskich na wybrane ski regiony. Dodatkowo isnieje możliwość wypożyczenia sprzętu i wykupienia kursów nauki jazdy na nartach czy snowboardzie.

Podczas wakacji w najpopularniejszych destynacjach klienci objęci są opieką rezydentów, którzy przygotowują animacje wieczorne i zabawy na śniegu. To właśnie stanowi o wyjątkowości oferty Snow Trex.


Podobne oferty

Masz pytania o Hotel Karl Schranz? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego