cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Franz Ferdinand Mountain Resort Nassfeld, Karyntia
1 / 1

Franz Ferdinand Mountain Resort Nassfeld
star3
Austria » Karyntia » Tröpolach

 • KOD OFERTY:
  TRV587735
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wypożyczalnia sprzętu zimowego
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty
 • Standard
  star
 • Lokalizacja
  Austria » Karyntia » Tröpolach

Jednym zdaniem

Spełnienie narciarskich marzeń - od standardu hotelu po bliskość tras narciarskich - to niemal idealny opis narciarskiego wypadu.

Położenie

hotel położony jest tuż przy stacji narciarskiej Nassfeld, oferującej ponad 110 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności, ok. 500 m od centrum miasteczka.

Hotel

3-gwiazdkowy, nowoczesny kompleks hotelowy w designerskim stylu, w doskonałej lokalizacji względem tras narciarskich, polecany zarówno zapalonym narciarzom, jak i rodzinom z dziećmi. Hotel obecnie jest w przebudowie, zostanie oddany do użytku w grudniu 2017.

Pokoje

2-osobowe typu standard (tylko łóżka typu DBL) oraz pokoje rodzinne z możliwością 1 lub 2 dostawek; w każdym znajduje się: prywatna przechowalnia sprzętu narciarskiego z szuszarką do butów, łazienka z prysznicem, WC, TV sat, Wi-Fi.

Do dyspozycji

sauna fińska, łaźnia parowa, pokój zabaw i gier, , Wi-Fi; bar, restauracja, klub muzyczny, sala konferencyjna, parking.

Po nartach

Tröpolach jest niewielką miejscowością, oferuje jednak możliwość spędzenia czasu w jednym z kilku barów. W miasteczku znajduje się także supermarket i apteka. W pobliżu znajduje się kilka tras biegowych, warto też się wybrać na wyprawę w rakietach śnieżnych. Dodatkowymi atrakcjami są też termy w Villach-Warmbad.

Kuchnia

śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Kuchnia regionalna i międzynarodowa.

Program narciarski

ze względu na położenie hotelu tuż przy wyciągach sugerujemy przeznaczyć wszystkie dni na stację Nasffeld - karnet wliczony w cenę.

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez autokarowych: Dzień 1: wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy. Dzień 2: przyjazd do Austrii, zakwaterowanie, obiadokolacja. Dzień 3-6: białe szaleństwo. Dzień 7: śniadanie, wykwaterowanie, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu, wyjazd na narty, powrót do hotelu, wyjazd do Polski. Dzień 8: przyjazd do Polski w godzinach porannych. Ramowy program imprez z dojazdem własnym: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. Dzień 2-5: białe szaleństwo. Dzień 6: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00, możliwość złożenia bagaży w wyznaczonym miejscu, wyjazd na narty. Opcjonalnie: powrót do hotelu.

Cena zawiera

5 noclegów wg oferty * 5x śniadanie i obiadokolacja * opiekę rezydenta * korzystanie z sauny i łaźni parowej * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza (więcej szczegółów) * transport do hotelu wg wybranej oferty * karnet narciarski wg wybranej oferty * podatek VAT * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji * transferów do wyciągów.

Dopłaty opcjonalne

ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 ).

Dopłaty obligatoryjne

opłata klimatyczna, płatna na miejscu - 2,5 /os./dzień (dla osób powyżej 17 lat).

Karnet w cenie

karnet TOP SKI UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu cena nie zawiera karnetu. Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu.

Uwaga

Obecność polskiego rezydenta na miejscu uzależniona od liczby osób, w niektórych terminach obowiązki rezydenta przejmuje przedstawiciel kontrahenta austriackiego (więcej informacji w Ważnych Uwagach). Karnet TOP SKI umożliwia jazdę na wszystkich ośrodkach regionu Karyntia (m.in. Bad Kleinkirchheim, Goldeck, Katschberg-Aineck, Mölltaler Gletscher, Ankogel, Nassfeld, Gerlitzen Alpe - łącznie ok. 300 km tras). Odbiór karnetów -  vouchery, na postawie których klienci odbierają karnety narciarskie zostaną przesłane pocztą elektroniczną na 1 dzień przed rozpoczęciem pobytu na adres email podany w rezerwacji przy osobie kontaktowej. Miejsce odbioru karnetów jest podane na voucherze. Na miejscu nie ma możliwości wydrukowania Voucherów. UWAGA: W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu cena nie zawiera karnetu. Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu. Instrukcja dla Ubezpieczonych: W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytajKarta Ubezpieczeniowa:  Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową. * Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Najważniejsze cechy hotelu

Nowość 2018 Przy wyciągach Karnet w cenie przez cały sezon


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Wygoda Travel, które jest wiodącym w Polsce organizatorem wypoczynku zimowego . Posiada w sprzedaży wyjazdy narciarskie do Włoch, Austrii i na terenie Polski. Są to wycieczki autokarowe jak i samolotowe, możliwy jest także zakup wapartamentów i hoteli na dojazd własny. Wiele z tych programów cechuje indywidualne podejście do różnych grup turystów. Na lato Biuro Podróży Wygoda Travel oferuje wakacje w Bułgarii, Chorwacji i Włoszech, zarówno w popularnej formie all inclusive, jak i tradycyjne wycieczki objazdowe realizowane autokarem.

Podczas wakacji turyści spędzający urlop z Wygoda Travel objęci są szczególną opieką pilotów i rezydentów. Wyjazdy zimowe umożliwiają także korzystanie z lekcji jazdy na nartach lub snowboardzie z instruktorem.

Wysoki poziom wyjazdów narciarskich Wygody Travel nagrodzony został wieloma prestiżowym nagrodami. Touroperator został nagrodzony ODYSem 2014 w kategorii „najlepsza jakość usług w województwie małopolskim”, wielokrotnie był też nagradzany w konkursie Podróże Marzeń.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Franz Ferdinand Mountain Resort Nassfeld? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego