cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel Dorfplatzl Pitztal, Tyrol
1 / 1

Dorfplatzl Pitztal
star2
Austria » Tyrol » St. Leonhard

 • KOD OFERTY:
  TRV596204
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty
 • Standard
  star
 • Lokalizacja
  Austria » Tyrol » St. Leonhard

Jednym zdaniem

Gorący początek sezonu zimowego: nielimitowana jazda na najwyżej położonym lodowcu w Austrii, karnet gratis i najlepsza zabawa w super cenie!

Położenie

hotel położony jest w Mandarfen, przysiółku miejscowości St. Leonhard im Pitztal, 2 km od stacji narciarskiej Rifflsee, ze szczytu której, trasami narciarskimi dostaniemy się do dolnej stacji kolejki na lodowiec Pitztal. Przystanek skibusa znajduje się przed obiektem, dojazd zajmuje ok 10 min. Zapoznaj się z rozkładem jazdy. 

Hotel

przytulny, rodzinnie prowadzony obiekt przez gościnnych Tyrolczyków, oferuje zakwaterowanie w 11 pokojach. Oficjalna kategoria **S. W naszej ocenie hotel zasługuje na ***.

Pokoje

komfortowe, przestronne, 2-osobowe z możliwością 1 lub 2 dostawek, w każdym znajdują się: łazienka z wanną lub prysznicem; TV sat, telefon. Część pokoi z balkonem.

Do dyspozycji

 narciarnia z suszarką do butów, bezpłatne Wi-Fi.

Po nartach

w centrum St. Leonhard im Pitztal znajdują się liczne lokale rozrywkowe, funkcjonujące aż do ostatniego gościa. Hotel okazjonalnie organizuje również spacery w rakietach śnieżnych. Nie brakuje też tras dla narciarzy biegowych (łącznie ok. 70 km). Miłośnikom mocnych wrażeń polecamy wspinaczkę po ok. 50 zamarzniętych wodospadach.

Kuchnia

śniadanie w formie bufetu z kącikiem produktów ekologicznych. Kuchnia regionalna i międzynarodowa.

Program narciarski

w naszym programie przeznaczamy 5 dni na stację Pitztaler Gletscher - Rifflsee.

Ramowy program imprezy

Gwarancja śniegu w grudniu! Jeśli na 7 dni przed wyjazdem otwartych będzie mniej niż 50% tras w docelowym ośrodku narciarskim, istnieje możliwość uzyskania pełnej wpłaconej kwoty za wyjazd lub bezkosztowej zmiany rezerwacji na preferencyjnych warunkach na inny termin lub inny region Ramowy program imprez autokarowych: Dzień 1 (sobota): W godzinach nocnych wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Dzień 2 (niedziela): Przyjazd do hotelu w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, spotkanie informacyjne. Wieczorem obiadokolacja, nocleg. Dzień 3 - 6 (poniedziałek- czwartek): Po śniadaniu wyjazd na narty na lodowiec, czas na szusowanie. Wieczorem obiadokolacja w hotelu.  Dzień 7 (piątek): po śniadaniu wykwaterowanie, wyjazd do Polski. Ramowy program imprez z dojazdem własnym: Dzień 1 (niedziela): Zakwaterowanie, spotkanie informacyjne. Wieczorem obiadokolacja, nocleg. Dzień 2 - 5 (poniedziałek- czwartek): Po śniadaniu wyjazd na narty na lodowiec, czas na szusowanie. Wieczorem obiadokolacja w hotelu.  Dzień 6 (piątek): po śniadaniu wykwaterowanie.

Cena zawiera

5 noclegów * 5-dniowy karnet narciarski Pitztaler Gletscher - Rifflsee * 5x śniadania * opiekę rezydenta na telefon * transport do hotelu wg wybranej oferty  * korzystanie z centrum wellness * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza i ubezpieczenie sprzętu sportowego (więcej szczegółów) * podatek VAT * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera

transferów do wyciągów.

Dopłaty opcjonalne

ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 EUR)

Dopłaty obligatoryjne

opłata klimatyczna, płatna na miejscu - 2 /os./dzień.

Karnet w cenie

5-dniowy karnet Pitztaler Gletscher + Riffelsee

UWAGA

W przypadku terminów, w których nie ma rezydenta, klienci otrzymują karnety na podstawie voucheru wysłanego 3 dni przed wyjazdem  na adres mailowy podany przy osobie kontaktowej. Voucher należy wydrukować i okazać w kasie skipassowej wskazanej na dokumencie. W przypadku braku voucheru karnet nie zostanie wydany. W przypadku zakupienia oferty na trzy dni przed rozpoczęciem pobytu cena nie zawiera karnetu. Cena oferty jest wówczas pomniejszona o cenę karnetu. Instrukcja dla Ubezpieczonych: W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych - wejdź i przeczytajKarta Ubezpieczeniowa:  Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową. * Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Najważniejsze cechy hotelu

Karnet gratis!  2 km od stacji narciarskiej Znakomita kuchnia


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Wygoda Travel, które jest wiodącym w Polsce organizatorem wypoczynku zimowego . Posiada w sprzedaży wyjazdy narciarskie do Włoch, Austrii i na terenie Polski. Są to wycieczki autokarowe jak i samolotowe, możliwy jest także zakup wapartamentów i hoteli na dojazd własny. Wiele z tych programów cechuje indywidualne podejście do różnych grup turystów. Na lato Biuro Podróży Wygoda Travel oferuje wakacje w Bułgarii, Chorwacji i Włoszech, zarówno w popularnej formie all inclusive, jak i tradycyjne wycieczki objazdowe realizowane autokarem.

Podczas wakacji turyści spędzający urlop z Wygoda Travel objęci są szczególną opieką pilotów i rezydentów. Wyjazdy zimowe umożliwiają także korzystanie z lekcji jazdy na nartach lub snowboardzie z instruktorem.

Wysoki poziom wyjazdów narciarskich Wygody Travel nagrodzony został wieloma prestiżowym nagrodami. Touroperator został nagrodzony ODYSem 2014 w kategorii „najlepsza jakość usług w województwie małopolskim”, wielokrotnie był też nagradzany w konkursie Podróże Marzeń.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Dorfplatzl Pitztal? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego