cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-19:00; sob.-nd. 10:00-16:00

 • Hotel Cesarski Sylwester - Wiedeń, Wiedeń Last Minute
1 / 1

Cesarski Sylwester - Wiedeń
star3
Austria » Wiedeń

 • KOD OFERTY:
  TRV337411
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wyjazd weekendowy
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • pn, 30.12.2019
 • 11:45
 • OPE
 • pn, 30.12.2019
 • 14:30
 • SWD
 • Powrót:
 • pt, 03.01.2020
 • 00:30
 • SWD
 • pt, 03.01.2020
 • 03:00
 • OPE
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie:
HotelOrange Wings Wiener Neustadt*** (lub podobny ***) położony w Wiener Neustadt, ok. 50 km od centrum Wiednia.
Do dyspozycji gości:
recepcja irestauracja.
Pokoje:
wygodne 2 - os. pokoje z łazienkami i WC oraz TV SAT.
Wyżywienie:
śniadania w formie bufetu.
Internet:
bezpłatne wi-fi w lobby.
Kategoria lokalna:
***
Strona www:
Program
Dzień 1 - 30.12 Wyjazd z Polski wg rozkładu Europa Środkowa dla wygodnych. Przejazd przez Czechy do Austrii. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje. Przyjazd do hotelu w okolicach Wiednia, zakwaterowanie, nocleg.
Dzień 2 - 31.12 Po śniadaniu zwiedzanie centrum Wiednia rozpoczniemy od przejazdu autokarem staromiejską obwodnicą zwaną "Ringiem. Odwiedzimy pełne barw i niezwykłej architektury miejsce - Dom Hundertwassera (bez zwiedzania wnętrz obiektu) - architekta, który twierdził, że "linia prosta jest niemoralna". Poznamy inną stronę Wiednia z nowoczesnymi elementami architektury, czyli dzielnicę Organizacji Narodów Zjednoczonych. Następnie spacer dziedzińcami i ogrodami Belwederu - pałacu księcia Eugeniusza Sabaudzkiego, najwybitniejszego wodza w historii Austrii. Po południu spacer ulicami Starego Miasta - eleganckie deptaki, pełne przepychu kamienice, katedra św. Szczepana. Czas wolny, a dla chętnych obiadokolacja w centrum Wiednia (dodatkowo płatna). Powrót do hotelu, przygotowanie do kolacji sylwestrowej w restauracji (dla tych którzy dopłacili do tego świadczenia) lub na Placu Ratuszowym, gdzie zwyczajowo organizowany jest plenerowy wieczór sylwestrowy. Przejazd do centrum Wiednia i wspólny powrót do hotelu (ok. 02:00 nad ranem).
Dzień 3 - 01.01 Po późnym śniadaniu zwiedzanie Schonbrunn - letniej rezydencji cesarskiej, zbudowanej za panowania Marii Teresy oraz spacer ogrodami do punktu widokowego Glorietta. Następnie przejazd do zimowej rezydencji Habsburgów - Hofburga. Zwiedzimy cesarskie apartamenty oraz poznamy wiedeńskie ślady cesarzowej Elżbiety - Sissi - w wyjątkowym muzeum jej poświęconym. Po południu obiadokolacja w restauracji w centrum (dodatkowo płatna). Wieczorem koncert muzyki Straussa i Mozarta w jednej z sal koncertowych Wiednia (dodatkowo płatny).
Dzień 4 - 02.01 Po śniadaniu przejazd na zwiedzanie Opery Wiedeńskiej - jednej z najbardziej znanych scen operowych świata lub Musikverein - siedziby Towarzystwa Przyjaciół Muzyki, skąd transmitowany jest Koncert Noworoczny. Zobaczymy także kościół pod wezwaniem Karola Boromeusza. Następnie przejazd na wzgórze Kahlenberg, znane każdemu Polakowi jako miejsce początku potężnej szarży husarii Sobieskiego podczas Odsieczy Wiedeńskiej. Po południu obiadokolacja w gospodzie Heuriger, w dawnej wsi podwiedeńskiej Neustift (dodatkowo płatna). Wyjazd do Polski ok. godz. 19:30.
Dzień 5 - 03.01 Przyjazd do Polski we wczesnych godzinach porannych (Katowice ok. 02:00).
Uwagi do programu - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach muzealnych. - Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych pilotów/rezydentów.
"
Świadczenia
Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie w hotelu (3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania, program turystyczny jw., ubezpieczenie TU Europa (KL, NNW i bagaż) oraz opiekę pilota.
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, kolacji sylwestrowej (dodatkowo płatna) dodatkowych posiłków oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, usługi lokalnych przewodników, Tour Guide System (systemu bezprzewodowego oprowadzania grup) - ok. 112 EUR/os. oraz taksy klimatycznej ok. 7 EUR/os. płatne na miejscu. Fakultatywnie: kolacja w gospodzie Heuriger (ok. 38 EUR/os.), 2 obiadokolacje - ok. 54 EUR/os., koncert muzyki klasycznej - ok. 85 EUR/os. (obowiązuje strój wieczorowy).
KOLACJA SYLWESTROWA (dodatkowo płatna)
Zorganizowana w restauracji-winiarni Cobenzl Gastro ( lub podobnej w Wiedniu w godzinach 20:00-02:00. Klimatyczna restauracja położona jest w sąsiedztwie Kalenbergu. Menu: szwedzki bufet z przekąskami zimnymi i ciepłymi potrawami , lampka szampana, woda. Pozostałe napoje dodatkowo płatne. Zabawa z tańcami przy muzyce na żywo, o północy możliwość podziwiania fajerwerków z tarasu restauracji.
Inne
KOLACJA SYLWESTROWA (dodatkowo płatna) Zorganizowana w restauracji-winiarni w granicach Wiednia w godzinach 20:00-02:00. Klimatyczna restauracja położona jest w sąsiedztwie Kalenbergu. Menu: szwedzki bufet z przekąskami zimnymi i ciepłymi potrawami, lampka szampana, woda. Pozostałe napoje dodatkowo płatne.Zabawa z tańcami przy muzyce na żywo, o północy możliwość podziwiania fajerwerków z tarasu restauracji. 
META Description
Hofburg - olśniewający pałac władców i cesarzy • Arcybogaty Schoenbrunn • Zwycięskie Wzgórze Kahlenberg z panoramą Wiednia • przywitanie Nowego Roku na Placu Ratuszowym lub w restauracji (za dopłatą) • Wiedeń muzyczny - czyli Opera Wiedeńska i Musikve-rein • koncert muzyki Straussa i Mozarta (fakultatywnie) • Przejazd do Wiednia w trakcie dnia
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.1/6. Sprawdź opinie: "


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Cesarski Sylwester - Wiedeń? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego