cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

 • Hotel BSFZ Kitzsteinhorn, Ziemia Salzburska Last Minute
1 / 1

BSFZ Kitzsteinhorn
star3
Austria » Ziemia Salzburska »

 • KOD OFERTY:
  TRV639588
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Jednym zdaniem

Lokalizacja na stoku to największe atuty tej oferty.

Położenie

hotel położony na stoku na wysokości 2500 m n.p.m. Do ośrodka dostaniemy się tylko i wyłącznie przy pomocy gondoli, możliwy wjazd do godziny 16:00.  Dzienny czas pracy "Gletscherbahn Kaprun" pomiędzy 8:00-16:00.   

Hotel

Hotel dysponuje strefą wellness: sauna, kabina infrared, pokój relaksacyjny; salą seminaryjną, siłownią, salą sportową. W obiekcie znajduje się 36 pokoi. Oficjalna kategoria: ***. Istnieje możliwość udostępnienia usługi dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładne informacje na temat możliwości dostosowania usługi do konkretnych potrzeb podróżnego udzielone będą na jego wniosek.

Pokoje

2,3,-osobowe; w każdym znajduje się łazienka z prysznicem lub wanną, Digital-TV, WLAN. 

Do dyspozycji

strefa wellness: sauna (odpłatnie 40 euro/2 godziny), kabina infrared, pokój relaksacyjny, narciarnia, sala seminaryjna, siłownia, sala sportowa.

Kuchnia

śniadania w formie bufetu; obiadokolacja w formie bufetu lub serwowana. W przypadku spożywania posiłków i napojów we własnym zakresie hotel zastrzega sobie nałożenie opłaty w wysokości 20 Euro/ pokój lub 200 Euro/grupa. 

Program narciarski

Własny program narciarski 

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez z dojazdem własnym: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 15:00. Dzień 2-8 (długość pobytu uzależniona od wybranego terminu): kurs Dzień wyjazdu: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 09:00.   

Cena zawiera

3,4,7 lub 9 noclegów oraz 3,4,7 lub 9x śniadania i obiadokolacje zgodnie z wybranym terminem * ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, które obejmuje także amatorskie uprawianie sportów zimowych i następstwa chorób przewlekłych, oraz ubezpieczenie OC narciarza (więcej szczegółów) w terminie 23.05-01.06 oraz w terminach 25-28.05.; 28.05-01.06.; 25.05.-01.06. ubezpieczenie z rosrzerzeniem o sporty ekstremalne  * podatek VAT * Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji * transferów do wyciągów * karnetu narciarskiego* transportu* opieki rezydenta.

Dopłaty opcjonalne

ubezpieczenie rozszerzone (koszty leczenia 30 000 EUR).

Dodatkowe opłaty i inne koszty

Dodatkowym kosztem, który każdy uczestnik zobowiązany jest ponieść na miejscu jest lokalna opłata klimatyczna, ustalana przez lokalne władze administarcyjne w wysokości 1,15 EUR/os./dzień (dotyczy osób powyżej 15 roku życia). 

Uwaga

Instrukcja dla Ubezpieczonych: W sytuacji wystąpienia szkody/wypadku - proszę zapoznać się z Instrukcją dla Ubezpieczonych, wejdź i przeczytaj Karta Ubezpieczeniowa:  Posiadacz niniejszej karty jest objęty ochroną ubezpieczeniową przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. - pobierz kartę ubezpieczeniową. * Niniejsza karta jest ważna tylko z polisą ubezpieczeniową, będącą w posiadaniu organizatora turystyki.

Najważniejsze cechy hotelu

Hotel na stoku  Centrum wellness Jazda na lodowcu


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Wygoda Travel, które jest wiodącym w Polsce organizatorem wypoczynku zimowego . Posiada w sprzedaży wyjazdy narciarskie do Włoch, Austrii i na terenie Polski. Są to wycieczki autokarowe jak i samolotowe, możliwy jest także zakup wapartamentów i hoteli na dojazd własny. Wiele z tych programów cechuje indywidualne podejście do różnych grup turystów. Na lato Biuro Podróży Wygoda Travel oferuje wakacje w Bułgarii, Chorwacji i Włoszech, zarówno w popularnej formie all inclusive, jak i tradycyjne wycieczki objazdowe realizowane autokarem.

Podczas wakacji turyści spędzający urlop z Wygoda Travel objęci są szczególną opieką pilotów i rezydentów. Wyjazdy zimowe umożliwiają także korzystanie z lekcji jazdy na nartach lub snowboardzie z instruktorem.

Wysoki poziom wyjazdów narciarskich Wygody Travel nagrodzony został wieloma prestiżowym nagrodami. Touroperator został nagrodzony ODYSem 2014 w kategorii „najlepsza jakość usług w województwie małopolskim”, wielokrotnie był też nagradzany w konkursie Podróże Marzeń.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę BSFZ Kitzsteinhorn? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego