cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-19:00; sob.-nd. 10:00-16:00

 • Hotel Pitztal Apartments (St. Leonhard), Tyrol
1 / 1

Hotel Pitztal Apartments (St. Leonhard)
star2
Austria » Tyrol » Wenns

 • KOD OFERTY:
  TRV325919
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wypożyczalnia sprzętu zimowego
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kategoria

**

Miasto

Wenns

Kraj

Austria

Położenie/wyposażenie

Apartamenty Hochzeiger położone są w gminach Arzl, Wenns lub Jerzens. Odległość do terenu narciarskiego Hochzeiger wynosi max. 16 km. Przystanek autobusu dla narciarzy znajduje się max. w odległości 1 km. Obiekty posiadają pomieszczenie do przechowywania sprzętu narciarskiego oraz parkingi. Częściowo dostępne są: recepcja, pokój śniadaniowy, Wi-Fi (za opłatą), sauna, kabina z podczerwienią i solarium (każde za opłatą). Wyposażenie i wyżywieniePrzytulne studia i apartamenty z pokojem dziennym, TV i częściowo Wi-Fi (za opłatą), łazienką lub prysznicem/WC, dodatkowym pokojem sypialnym w apartamentach, niszą kuchenną z kuchenką, czajnikiem elektrycznym, kuchenką mikrofalową i częściowo piekarnikiem, jak również częściowo tarasem lub balkonem. Bez wyżywienia.WskazówkaPrzy rezerwacji większej ilości apartamentów nie możemy zagwarantować zakwaterowania w tym samym obiekcie. Informację, w którym obiekcie nastąpi zakwaterowanie otrzymają Państwo z reguły na miejscu w Izbie Turystycznej.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiRęczniki kuchenneSprzątanie końcoweŁóżeczko dla dziecka (częściowo)Krzesełko dla dziecka (częściowo)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)5% zniżki na kursy w partnerskiej szkółce narciarskiej

Opcjonalnie płatne na miejscu

Sauna, kabina z podczerwienią i solarium (jeśli dostępne)Internet lub Wi-Fi (jeśli dostępne)

Płatne na miejscu

Keycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe na zapytanie

Zniżki

Studio 2-osob. (ok. 30 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki: 2 do 9 lat 40% 10 do 15 lat 15%

Apartament 4-osob. (ok. 45 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

2 do 9 lat 40% 10 do 15 lat 15%

Apartament 6-osob. (ok. 55 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

2 do 9 lat 40% 10 do 15 lat 15%

Ważne wskazówki

Dzieci urodzone w 2010 roku i młodsze nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski, gdyż otrzymają na miejscu bezpłatny karnet narciarski. Dzieci z roczników 2010 - 2013 otrzymają na miejscu karnet Bambini-Freipass, z którym mogą jeździć bezpłatnie w towarzystwie rodziców (maks. 1 Bambini-Freipass na rodzica).Karnet narciarski jest ważny już poprzedniego dnia od godz. 14:00.Posiadacze 6-dniowego i dłuższego karnetu Hochzeiger mogą dodatkowo korzystać przez jeden dzień z wyciągów na Pitztaler Gletscher & Rifflsee w trakcie obowiązywania karnetu.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Studio 2-osob. (ok. 30 m?), SC

przytulny pokój dzienno-sypialny z TVczęściowo balkon lub taras

Apartament 4-osob. (ok. 45 m?), SC

przytulny pokój dzienno-sypialny z TVoddzielna sypialniaczęściowo balkon lub taras

Apartament 6-osob. (ok. 55 m?), SC

przytulny pokój dzienno-sypialny z TV1 lub 2 oddzielne sypialnieczęściowo balkon lub taras

Dojazd

Kolej: Imst-Pitztal (ok. 15 km), Innsbruck (ok. 70 km)Przelot: Innsbruck (ok. 70 km), Friedrichshafen (ok. 180 km), Salzburg (ok. 245 km), Zurych (ok. 245 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski (wyłączając bilety dla gości niem. Gästekarten) będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Hochzeiger

Maks. wysokość: 2450 mMin. wysokość: 1450 mWys. miejscowość: 962 mWyciągi łącznie: 16Orczyki: 11Krzesełka: 4Gondole: 1Trasy łącznie: 40 kmTrasy zielone/niebieskie: 10 kmTrasy czerwone: 22 kmTrasy czarne: 8 km

Region narciarski Gletscherpark Card Winter

Maks. wysokość: 3440 mMin. wysokość: 1000 mWyciągi łącznie: 55Orczyki: 34Krzesełka: 13Gondole: 8Trasy łącznie: 122 kmTrasy zielone/niebieskie: 40 kmTrasy czerwone: 58 kmTrasy czarne: 24 kmTrasy do skialpinizmu: 20 km


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Snow Trex, które specjalizuje się w ofertach wyjazdów zimowych do najbardziej atrakcyjnych regionów narciarskich w Europie i w Ameryce Północnej. Biuro Podróży SnowTrex prężnie działa na rynku międzynarodowym od 2005 roku, obecnie obsługuje turystów w 15 krajach świata.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Biuro Podróży Snow Trex ma do dyspozycji szeroką bazę apartamentów i hoteli o różnym standardzie, a także pośredniczy w zakupie karnetów narciarskich na wybrane ski regiony. Dodatkowo isnieje możliwość wypożyczenia sprzętu i wykupienia kursów nauki jazdy na nartach czy snowboardzie.

Podczas wakacji w najpopularniejszych destynacjach klienci objęci są opieką rezydentów, którzy przygotowują animacje wieczorne i zabawy na śniegu. To właśnie stanowi o wyjątkowości oferty Snow Trex.


Podobne oferty

Masz pytania o Hotel Apartamenty St. Leonhard? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego