cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-19:00; sob.-nd. 10:00-16:00

 • Wycieczka Wyspy Pacyfiku - zagubiony raj, Wyc. objazdowe Last Minute
1 / 1

Wycieczka Wyspy Pacyfiku - zagubiony raj
star3
Australia » Wyc. objazdowe

 • KOD OFERTY:
  TRV574028
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • so, 08.02.2020
 • 13:00
 • Warszawa
 • nd, 09.02.2020
 • 14:30
 • Hong Kong
 • Powrót:
 • śr, 26.02.2020
 • 00:30
 • Singapur
 • śr, 26.02.2020
 • 11:20
 • Warszawa
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie:
Hotele*** (15 rozpoczętych dób hotelowych) - średni standard. Pokoje: 2-os. (możliwość dostawki) z łazienkami oraz najczęściej z TV-sat. Pokoje z dostawkami (3-os.) posiadają dwa łóżka dla 3 os. Brak pokoi 3-os. z 3 osobnymi łóżkami.
Do dyspozycji gości:
W hotelach restauracja oraz bar.
Pokoje:
2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami oraz najczęściej z TV-sat. Pokoje z dostawkami (3-os.) posiadają dwa łóżka dla 3 os. Brak pokoi 3-os. z 3 osobnymi łóżkami.
Wyżywienie:
Śniadania.
Program
Dzień 1 Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Wylot z Warszawy i przelot do Hongkongu (możliwe międzylądowanie/przesiadka). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie: stronie operatora.
Dzień 2 Przylot do Hongkongu i zwiedzanie klasztoru Po Lin z górującym nad całą wyspą Lantau posągiem Buddy. Wjedziemy tam autobusem, a zjedziemy gondolową kolejką linową. Po drodze obejrzymy panoramę Parku Narodowego Północny Lantau i Morze Południowochińskie. Transfer do hotelu w okolicach Hongkongu. Zakwaterowanie i nocleg. (Przelot + Trasa ok. 140 km)
Dzień 3 Po śniadaniu wykwaterowanie i około południa wyjazd na zwiedzanie Hongkongu. Dzień na dawnym terytorium brytyjskim zaczniemy od Repulse Bay. Zatoka, otoczona luksusową zabudową, przyciąga mieszkańców okolic i turystów swoimi plażami, restauracyjkami i sklepami. Tuż obok znajduje się Stanley Market, jeden z kilku ciekawych targów miasta. Następnie przejdziemy do Aberdeen - przejażdżka sampanem do jednej z ostatnich "pływających osad". Wjedziemy również na wzgórze Wiktorii skąd przy odrobinie szczęścia zobaczymy piękną panoramę na Port Wiktorii oddzielający wyspę Hongkong od półwyspu Kowloon. Zwiedzanie wyspy zakończymy na placu Golden Bauhinia, gdzie odbyło się przekazanie władzy nad Hongkongiem Chinom w 1997 r, później przejedziemy na półwysep Kowloon, gdzie będzie można zobaczyć największą arterię handlową Hongkongu - Nathan Road, pełną ludzi, neonów, sklepików, skromnych pensjonatów i luksusowych hoteli. Czas wolny w centrum. Następnie przejazd na lotnisko i wylot do Sydney (nocny przelot). (Przelot + Trasa ok. 130 km)
Dzień 4 Po śniadaniu, spacer przez ogród botaniczny do Circular Quay skąd popłyniemy w rejs statkiem po zatoce Botany Bay do Manly - dzielnicy Sydney położonej nad otwartym oceanem z piękną plażą i historyczną zabudową. Miasto rozlokowane jest nad wieloma zatokami. Z perspektywy morskiej zobaczymy słynne widoki i najpopularniejsze plaże. Relaksująca kąpiel w oceanie iwypoczynek na plaży. Popołudnie wolne na odpoczynek lub dodatkowe atrakcje jak wizyta w Muzeum Australii, Galerii Sztuki NSW czy spacer po Darling Harbour. Nocleg w Sydney. (Trasa ok. 50 km).
Dzień 5 Po śniadaniu wyruszymy w okolice Sydney, gdzie zobaczymy Park Olimpijski z 2000 r., który po części został zaprojektowany przez Polaka - Edmunda Obiałę. Następnie odwiedzimy Australijski Park flory i fauny, gdzie będzie można spotkać się oko w oko z kangurami, koala i innymi zwierzętami tego kontynentu. Na zakończenie dojazd do Parku Narodowego Blue Mountains, z malowniczymi dolinami, wodospadami i skalistymi urwiskami. Zobaczymy główną atrakcję regionu - formację skalną Three Sisters. Wieczorem powrót do hotelu w Sydney inocleg. (Trasa ok. 250 km).
Dzień 6 Po śniadaniu całodzienna wędrówka po Sydney: spacer do Hyde Parku, wizyta w katedrze NMP, pomnik korpusów ANZAC, zwiedzanie QVB - sydnejski "Harrods", a przy nim pomnik Królowej Wiktorii, Ratusz i Katedra Anglikańska. Kolejnym punktem będzie dzielnica portowa zbudowana z okazji olimpiady - Darling Harbour z wieloma kawiarniami i restauracjami. Wjazd na wieżę widokową Westfield Tower, gdzie z wysokości 250 m będziemy podziwiać panoramę miasta (dodatkowo płatne ok. 29 AUD/os.). Następnie przejdziemy najstarszą ulicą Sydney, Macquarie Street, oglądając po drodze m.in. Parliament House, Sydney Hospital, NSW Library. Dzień zakończymy w Cirqular Quay w pobliżu słynnej Opera House i Harbour Bridge, majestatycznego mostu w centrum miasta - wizytówki Sydney. Zdjęcie na tle najbardziej znanych budowli na świecie, będzie cenną pamiątką z podróży! Przejazdy komunikacją miejską (dodatkowo płatne). Po południu przejazd na lotnisko i wylot do Auckland. Przylot późnym wieczorem , przejazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 10 km).
Dzień 7 Po śniadaniu przejazd donna zwiedzanie Auckland, wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie wieży widokowej Sky Tower skąd z tarasu na 186 m rozpościera się piękna panorama sięgająca nawet 80km (dodatkowo płatne ok. 32 NZD/os.). Z tarasu zobaczymy na jak wąskim przesmyku położone jest miasto. Następnie przejazd do Mission Bay przez bardzo eleganckie dzielnice miasta i porty jachtowe. Dalej udamy się do Auckland Domain i zwiedzimy muzeum miejskie, w którym znajdują się bogate zbiory prezentujące związki kultury maoryskiej z pozostałymi kulturami kręgu Melanezji, sięgającymi aż po Hawaje. W muzeum prezentowane są również flora i fauna Nowej Zelandii, a także dokonania militarne żołnierzy znaku Kiwi. Po drodze na lotnisko podziwianie panoramy miasta z punktu widokowego na wygasłym wulkanie - góra Eden. Następnie przejazd do jaskiń Waitomo, w których żyją tysiące świecących larw ćmy, zawieszonych na sklepieniu jaskiń. Wyglądają one jak rozgwieżdżone niebo. Przy odpowiednim stanie wód, przepłyniemy łodzią przez podziemną rzekę. Dzień zakończymy w Rotorua - stolicy zjawisk geotermalnych kraju. Nocleg w hotelu w Rotorua. (Trasa ok. 370 km)
Dzień 8 Po śniadaniu zwiedzanie termalnych okolic Rotorua - rankiem strefa termalna Wai-o-tapu - w której znajduje się wiele jezior błotnych, diabelskich czeluści z wrzącą wodą i drażniącymi nos wyziewami, a także mnóstwo kolorowych jezior i skał. Będzie okazja zaobserwować erupcję gejzeru Lady Knox. W południe przejazd do kolejnej strefy termalnej Waimangu - spacer po najmłodszym ekosystemie na ziemi, podziwianie "patelni", czyli największego naturalnego basenu z wrzątkiem na świecie. Na koniec rejs statkiem spacerowym po jeziorze. Po powrocie do Rotorua zwiedzanie centrum miasta - historyczna zabudowa uzdrowiskowa. Zobaczymy kościół anglikański z elementami architektury maoryskiej położony w centrum wioski Maorysów, a także dom zebrań starszyzny maoryskiej (z zewnątrz). Na koniec wizyta w lesie sekwojowym położonym na skraju miasta. Wieczór wolny na zakupy pamiątek w licznych sklepach przy głównej ulicy miasta Fenton Street lub możliwość wyjazdu na wieczór maoryski do tradycyjnej wioski - w programie tradycyjne powitanie, zwiedzanie wioski, piec ziemny Hangi, tańce i śpiewy maoryskie, a na koniec kolacja w formie bufetu - dodatkowo płatne ok. 130 NZD/os.. Nocleg w hotelu w okolicy Rotorua. (Trasa ok. 50 km)
Dzień 9 Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu, a następnie przejazd do Agrodome - w którym zobaczymy pokaz hodowli istrzyżenia owiec i merynosów - narodowe dobro kraju. Pokaz nie tylko dla hodowców - z dużą dozą humoru w stylu Kiwi. Następnie przejazd do Hobbitonu, czyli na plan filmowy trylogii Władca pierścieni" oraz "Hobbit". Na własne oczy sprawdzimy jak wygląda wioska słynnych hobbitów. Wieczorem przyjazd do największego miasta Nowej Zelandii - Auckland, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 350 km)
Dzień 10 Po śniadaniu przejazd na lotnisko i wylot na wyspy Samoa. Nocleg na Samoa. (w zależności od dostępności lotów, przelot możliwy kolejnego dnia rano) Po przylocie przejazd do hotelu na odpoczynek. Zakwaterowanie w Apii lub okolicy (Trasa ok. 100 km).
Dzień 11 Dzień w hotelu na odpoczynek. Polecamy relaks na plaży, kąpiele wodne i słoneczne. Nocleg w okolicy Apii.
Dzień 12 Po śniadaniu, wykwaterowanie i wyjazd na zwiedzanie urokliwej wyspy. Odwiedzimy, jedną z siedmiu na świecie, Świątynię Bahajów, a także zwiedzimy stolicę Samoa - miasto Apia, m.in Parlament, malowniczo położony na półwyspie Mulinuu. Następnie przejazd na lotnisko w Apia i wylot do stolicy Fidżi - Suvy lub Nadi. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Suvy.
Dzień 13 Śniadanie, a następnie zwiedzanie stolicy Fidżi - Suvy. Zobaczymy m.in. dzielnicę rządową z parlamentem i rezydencją prezydenta kraju. Odpoczniemy w ogrodach Thurston, gdzie znajduje się Muzeum Fidżi, dokumentujące dzieje kraju. Jedną z najciekawszych części ekspozycji są sztućce kanibali - na wyspach kanibalizm był praktykowany jeszcze 100 lat temu! Po południu odpoczynek w hotelu - czas wolny na kąpiele morskie i słoneczne. Nocleg w hotelu w okolicy Suvy. (Trasa ok. 20 km)
Dzień 14 Po śniadaniu czas wolny na odpoczynek, kąpiele słoneczne i morskie oraz samodzielne eksplorowanie wyspy.Dla chętnych (za dodatkową opłatą ok. 120 USD/os.) półdniowa wycieczka na zwiedzanie wyspy Viti Levu i zapoznanie się z jej melanezyjską kulturą. Odwiedzimy lokalną wioskę, gdzie wódz powita grupę ceremonią picia tutejszego lekko narkotycznego napoju - yaqony.Później rejs rzeką Navua do ukrytych w gąszczu wodospadów, pod którymi zażyjemy orzeźwiającej kąpieli. Nocleg w hotelu w okolicy Suvy.
Dzień 15 Po śniadaniu czas wolny na odpoczynek, kąpiele słoneczne i morskie. Nocleg w hotelu w okolicy Suvy.
Dzień 16 Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w kierunku miejscowości Nadi, trasą prowadzącą wzdłuż wybrzeża koralowego. Po drodzeodwiedzimy miejscowość Sigatoka - położoną nad rzeką o tej samej nazwie, która jest ważnym centrum handlowym wyspy. W mieście zatrzymamy się w bogato zaopatrzonym sklepie z lokalnym rękodziełem i specjałami kuchni, takimi jak rum czy napój kava, aby zakupić pamiątki. Po zakupach i czasie wolnym przejedziemy do parku krajobrazowego, którego największą atrakcją są ogromne wydmy. Przejazd do Nadi, zakwaterowanie w hotelu i nocleg.
Dzień 17 Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd na lotnisko w Nadi. Przelot do Singapuru. Wieczorem (w miarę możliwości czasowych) dla chętnych ( za opłatą ok. 35 USD/os.)- przejazd metrem do hotelu Marina Bay Sands i wjazd na punkt widokowy na szczycie budynku, skąd rozciąga się wspaniały widok na całe miasto. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu w Singapurze.(Przelot wewnętrzny + Trasa ok. 140 km)
Dzień 18 Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu i przejazd na zwiedzanie Singapuru. Na początek zaproponujemy Państwu przejazd przez starą dzielnicę kolonialną, gdzie zobaczymy Padang - tereny rekreacyjne miasta położone w centrum dzielnicy biznesowej, Klub Krykieta, budynki Parlamentu, Sądu Najwyższego i Ratusza - łączące klasyczną architekturę kolonialną z nowoczesnością drapaczy chmur. Udamy się też do Świątyni Zęba Buddy, monumentalnej budowli zaprojektowanej w stylu inspirowanym architekturą z okresu dynastii Tang. Następnie udamy się do Ogrodów Orchidei, gdzie można będzie podziwiać ok. 20 tys. kwiatów orchidei różnych odmian. Na zakończenie odwiedzimy dzielnicę Małe Indie, gdzie sprzedawcy sari, przypraw i wróżbici tworzą niepowtarzalną atmosferę przypominającą miasta indyjskie. Późnym popołudniem transfer na lotnisko i wylot do Polski samolotem rejsowym.
Dzień 19 Przylot do Warszawy na lotnisko Okęcie.
Uwagi do programu - Program jest ramowy. Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Obowiązuje bezwzględny zakaz wwożenia świeżej żywności na terytorium Australii, Nowej Zelandii, Fidżi i Samoa. - Do Australii można wwieźć maksymalnie tylko 1 nieotwartą i 1 otwartąpaczkę papierosów(łącznie do 25 sztuk) do Nowej Zelandii można wwieźć do 50 sztuk papierosów (tj. 2 nieotwarte paczki i 1 otwartą) - Pokoje z dostawkami (3-os.) posiadają dwa łóżka dla 3 os. Hotele nie dysponują pokojami 3-os. z 3 osobnymi łóżkami. - Walutą obowiązującą w Australii jest dolar australijski (AUD), w Nowej Zelandii dolar nowozelandzki (NDZ), na Samoa tala samoańska (WST), na Fidżi dolar fidżi (FJD), w Singapurze dolar singapurski (SGD)- płatności za wycieczki fakultatywne oraz wydatki na miejscu są możliwe tylko w lokalnej walucie, a na Fidżi w dolarach amerykańskich. Zalecamy wymianę waluty na lokalną już w Polsce. -Zwracamy uwagę na ostrzejsze niż zazwyczaj przepisy celne obowiązujące turystów wjeżdżających do Singapuru: 1. Obowiązuje całkowity zakaz wwozu, posiadania i użytkowania wszelkiego rodzaju papierosów elektronicznych oraz ich akcesoriów. 2. Singapur nie dopuszcza wwozu bezcłowego wyrobów tytoniowych. Każdą ilość papierosów wwożonych do Singapuru (również produkty zakupione w strefie wolnocłowej) należy zadeklarować w celu opłacenia cła. 3. Maksymalna ilość alkoholu­ podlegająca zwolnieniu z cła wynosi: - 1 litr mocnego alkoholu + 1litr wina +1 litr piwa, lub: - 2 litry wina + 1 litr piwa, lub - 1 litr wina + 2 litry piwa. Uwaga: nie dotyczy podróżnych wjeżdżających / wlatujących z Malezji (brak zwolnień celnych). Każda ilość alkoholu wwożona z Malezji podlega ocleniu. 4. Singapur w dalszym ciągu nie zezwala na wwóz gumy do żucia. Osoby naruszające te regulacje mogą spotkać się z surowymi sankcjami karnymi. Bliższe informacje na oficjalnej stronie singapurskiego Urzędu Celnego pod adresem:
- Uwaga!!! W terminach świątecznych i noworocznych możliwość dokupienia uroczystych kolacji za dodatkową opłatą na miejscu u pilota. Szczegółowe informacje podamy w październiku 2019 na R.pl.
"
Świadczenia
Cena obejmuje: przeloty samolotami rejsowymi z Warszawy doHong Kongui zSingapuru do Warszawy (możliwe międzylądowania lub przesiadki): Warszawa -Hong Kong(nocleg i zwiedzanie) oraz Singapur (nocleg i zwiedzanie)- Warszawa przeloty wewnętrzne: Hong Kong - Sydney - Auckland- Apia (Samoa) - Suva/Nadi (Fidżi)- Singapur opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autobusem (wg programu), zakwaterowanie - 15 rozpoczętych dób hotelowych zgodnie z programem, śniadania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).
Cena nie obejmuje: kosztów realizacji programu zwiedzania (bilety wstępu, przewodnicy lokalni, napiwki dla kierowców, przewodników, bagażowych) - ok. 485 USD/os płatne gotówką na miejscu, obiadokolacji i napoi do obiadokolacji, wycieczek fakultatywnych, kosztów przejazdów komunikacją miejską, innych wydatków osobistych orazopłaty za pośrednictwo wizowe do Australii i Nowej Zelandii (doliczana podczas rezerwacji).
Inne
Ważne Atrakcje pokazane na mapie oraz Street View służą jedynie celom poglądowym i nie zawsze będą zwiedzane w formie w jakiej prezentuje je Google. Wstępy przewidziane są wyłącznie do tych atrakcji, przy których jednoznacznie odnotowano to w katalogowym programie imprezy
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 6.0/6. Sprawdź opinie: "
Wizy - informacje dla sprzedawców
Do Australii (eVisitor) - dla obywateli UE wiza jest bezpłatna.
Do uzyskania wizy wymagane jest wypełnienie i potwierdzenie wniosku wizowego w systemie travella najpóźniej na30 dni roboczych przed wylotem. Do rezerwacji założonych na mniej niż 30 dni od daty rozpoczęcia wycieczki należy niezwłocznie uzupełnić panel wizowy oraz przesłać skany paszportów na adres
Wizy
Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. O szczegóły zapytaj swojego opiekuna wycieczki lub agenta u którego dokonywałeś rezerwację.
META Description
Hongkong i Singapur - miasta drapaczy chmur • Sydney - opera i most portowy • rejs po zatoce Botany Bay • oko w oko z kangurami i koalą • Park Narodowy Blue Mountains z Three Sisters • Rotorua - stąd już blisko do piekła • kiwi - spotkanie z ptakiem nielotem • Hobbiton - spotkanie z hobbitami • Waitomo - rozgwieżdżone niebo w jaskiniach • Auckland - miasto na przesmyku • Samoa i Fidżi - relaks i piękne plaże •


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Podobne oferty

Masz pytania o Wycieczka Wyspy Pacyfiku - zagubiony raj? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego