cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-19:00; sob.-nd. 10:00-16:00

 • Wycieczka Australia, N. Zelandia i Fidżi- Pocztówka z końca , Wyc. objazdowe
1 / 1

Wycieczka Australia, N. Zelandia i Fidżi- Pocztówka z końca
star3
Australia » Wyc. objazdowe

 • KOD OFERTY:
  TRV379321
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • so, 22.02.2020
 • 13:00
 • Warszawa
 • pn, 24.02.2020
 • 19:40
 • Sydney
 • Powrót:
 • wt, 10.03.2020
 • 00:30
 • Singapur
 • śr, 11.03.2020
 • 11:20
 • Warszawa
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie:
Hotele*** 15 rozpoczętych dób hotelowych, w tym 1 nocleg tranzytowy w Dubaju i 1 wSingapurze - o średnim standardzie.
Do dyspozycji gości:
restauracja oraz bar
Pokoje:
2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami oraz najczęściej z TV-sat. Pokoje z dostawkami (3-os.) posiadają dwa łóżka dla 3 os. - brak pokoi 3-os. z 3 osobnymi łóżkami!
Wyżywienie:
śniadania
Program
Dzień 1 Zbiórka w Warszawie, stanowisko odpraw Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. Wylot samolotu do Australii (przez Dubaj). Przylot do Dubaju, odprawa celno - paszportowa. Transfer do hotelu 3* w okolicy Dubaju. Zakwaterowanie i nocleg.
Dzień 2 Po śniadaniu, wykwaterowanie i zwiedzanie Dubaju.Skierujemy się kustarym częściom miasta, do pieczołowicie odrestaurowanej dzielnicy Al Fahidi. Odwiedzimy słynne Muzeum Dubaju, pokazujące tempo rozwoju i metamorfozy jakiej doznało miasto po odkryciu złóż ropy. Przejdziemy wzdłuż dubajskiej zatoki do przystani łódek abra, którymi przeprawimy się na przeciwległy brzeg, oglądając miasto od strony wody. Tym samym znajdziemy się na słynnych dubajskich targach ze złotem i przyprawami. Następnie przejedziemy do pobliskiego centrum handlowego Mall of the Emirates, w którym znajduje się m.in. pierwszy na Bliskim Wschodzie kryty stok narciarski. Odwiedzimy dzielnicę najwyższych apartamentowców świata, Marinę.Następnie przejedziemy na słynny archipelag sztucznie usypanych wysp Palm Jumeirah, na którego końcu usytuowany jest hotel Atlantis. Na ląd wrócimy kolejką magnetyczną Mono Rail, z której wyraźnie widać założenie palmy i jej zabudowę.Dotrzemy także na plażę Jumeirah, gdzie nie tylko będzie okazja sprawdzić temperaturę wody w Zatoce Perskiej, ale również sfotografować jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon miasta - nawiązujący kształtem do żagla hotel Burj Al-Arab. Odwiedzimy kompleks Madinat Jumeirah, nazywany Dubajską Wenecją. Następnie przejedziemy do finansowej dzielnicy Dubaju i odwiedzimy największe centrum handlowe świata, Dubai Mall, gdzie przejdziemy obok jego głównych atrakcji: m.in. akwarium, lodowiska oraz wodospadów ze skoczkami. Nasz dzień zakończymy pokazem tańczących fontann. Strumienie wody wybijające się na 70 m do góry w rytm muzyki i gry świateł. Wieczorem transfer na lotnisko w Dubaju i wylot do Sydney. (Trasa ok. 100 km).
Dzień 3 Przelot do Sydney, największego miasta w Australii. Po odprawie paszportowo-wizowej, transfer do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.
Dzień 4 Po śniadaniu całodzienna wędrówka po Sydney: spacer do Hyde Parku, wizyta w katedrze NMP, pomnik korpusów ANZAC. Zwiedzanie QVB - sydnejski "Harrods", a przy nim pomnik Królowej Wiktorii, Ratusz i Katedra Anglikańska. Kolejnym punktem będzie dzielnica portowa zbudowana z okazji olimpiady - Darling Harbour z wieloma kawiarniami i restauracjami. Wjazd na wieżę widokową Westfield Tower, gdzie z wysokości 250 m będziemy podziwiać panoramę miasta (dodatkowo płatne ok. 29 AUD/os). Następnie przejdziemy najstarszą ulicą Sydney, Macquarie Street, oglądając po drodze m.in. Parliament House, Sydney Hospital, NSW Library. Dzień zakończymy w Cirqular Quay w pobliżu słynnej Opera House i Harbour Bridge majestatycznego mostu w centrum miasta - wizytówki Sydney. Zdjęcie na tle najbardziej znanych budowli na świecie, będzie cenną pamiątką z podróży! Po południu, spacer przez ogród botaniczny do Circular Quay skąd popłyniemy w rejs statkiem po zatoce Botany Bay do Manly - dzielnicy Sydney położonej nad otwartym oceanem z piękną plażą i historyczną zabudową. Miasto rozlokowane jest nad wieloma zatokami. Z perspektywy morskiej zobaczymy słynne widoki i najpopularniejsze plaże. Relaksująca kąpiel w oceanie i odpoczynek na plaży. Przejazdy komunikacją miejską (dodatkowo płatne). Nocleg w Sydney. (Trasa ok. 10 km).
Dzień 5 Śniadanie. Rano wyjazd na lotnisko i wylot do Auckland w Nowej Zelandii. Odprawa celno-paszportowa i przejazd na zwiedzanie miasta Auckland. W programie - wjazd na wieżę widokową Sky Tower, skąd z tarasu na 186 m rozpościera się panorama sięgająca nawet 80 km (dodatkowo płatne ok. 32 NZD/os). Z tarasu zobaczymy na jak wąskim przesmyku położone jest miasto. Następnie przejazd do Mission Bay przez bardzo eleganckie dzielnice miasta i porty jachtowe. Dalej udamy się do Auckland Domain i zwiedzimy muzeum miejskie, w którym znajdują się bogate zbiory prezentujące związki kultury maoryskiej z pozostałymi kulturami kręgu Melanezji, sięgającymi aż po Hawaje. W muzeum prezentowane są również flora i fauna Nowej Zelandii, a także dokonania militarne żołnierzy znaku Kiwi. Przejazd na podziwianie panoramy miasta z punktu widokowego na wygasłym wulkanie - góra Eden. Dzień zakończymy w historycznej dzielnicy Auckland - Devonport, skąd wrócimy do centrum miasta rejsem po zatoce. Powrót z portu do hotelu spacerem główną ulicą miasta - Queen Street. Po południu czas wolny w centrum miasta. Nocleg w hotelu w Auckland. (Trasa ok. 150 km).
Dzień 6 Po śniadaniu, wykwaterowanie i wyjazd z Auckland na południe. Przejazd do jaskiń Waitomo, w których żyją tysiące świecących larw ćmy, zawieszonych na sklepieniu jaskiń. Wyglądają one jak rozgwieżdżone niebo. Przy odpowiednim stanie wód, przepłyniemy łodzią przez podziemną rzekę. Następnie przejazd do Otorohanga gdzie odwiedzimy - Kiwi House - gdzie można z bliska zapoznać się z ptasim symbolem Nowej Zelandii. Dzień zakończymy w Rotorua - stolicy zjawisk geotermalnych kraju. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu w Rotorua. (Trasa ok. 370 km)
Dzień 7 Po śniadaniu zwiedzanie termalnych okolic Rotorua - strefy termalnej Wai-o-tapu - w której znajduje się wiele błotnych jezior idiabelskich czeluści z wrzącą wodą, drażniącymi nos wyziewami, a także mnóstwo kolorowych jezior i skał. Będzie okazja zaobserwować erupcję gejzeru Lady Knox. W południe przejazd do kolejnej strefy termalnej Waimangu - spacer po najmłodszym ekosystemie na ziemi, podziwianie "patelni", czyli największego na świecie naturalnego basenu z wrzątkiem. Na koniec rejs statkiem spacerowym po jeziorze. Po powrocie do Rotorua zwiedzanie centrum miasta - historycznej zabudowy uzdrowiskowej. Zobaczymy kościół anglikański z elementami architektury maoryskiej położony w centrum wioski Maorysów orazdom zebrań starszyzny maoryskiej (z zewnątrz). Na koniec wizyta w lesie sekwojowym położonym na skraju miasta. Wieczór wolny na zakupy pamiątek w licznych sklepach przy głównej ulicy miasta Fenton Street lub możliwość wyjazdu na wieczór maoryski do tradycyjnej wioski - w programie tradycyjne powitanie, zwiedzanie wioski, piec ziemny Hangi, tańce i śpiewy maoryskie, a na koniec kolacja w formie bufetu - dodatkowo płatne ok. 130 NZD/os. Nocleg w hotelu w okolicy Rotorua. (Trasa ok. 50 km)
Dzień 8 Po śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd nad wulkaniczne jezioro Taupo, gdzie będzie możliwość skoku na bungee (47 m, dodatkowo płatne ok. 180 NZD/os.), które jest narodowym sportem ekstremalnym mieszkańców kraju Kiwi. Następnie przejazd do parku Narodowego Tongariro - gdzie nagrywano wiele scen do filmu "Władca Pierścieni",który pozostaje najsłynniejszym ambasadorem kraju. Nocleg w hotelu w Palmerston North. (Trasa ok. 370 km).
Dzień 9 Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu oraz przejazd do stolicy Nowej Zelandii - Wellington i zwiedzanie: punkt widokowy ponad miastem - Victoria Peak, budynki Parlamentu, katedra św. Pawła, spacer po miejskim deptaku - Cuba Street. Następnie przejazd na lotnisko w Wellington i przelot do Christchurch - największego miasta Wyspy Południowej. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg. (Przelot wewnętrzny + trasa ok. 170 km).
Dzień 10 Śniadanie, zwiedzanie Christchurch - plac Katedralny, Katedra Anglikańska, Katolicka oraz Ogród Botaniczny. Następnie przejazd w kierunku Stacji Arktycznej, która jest "bramą" na lodowy kontynent. Zwiedzimy Centrum Arktyczne, które pozwoli nam poznać bliżej nieodległą Antarktydę, a także "przeżyć" arktyczną burzę. Po zwiedzaniu wyjazd do miejscowości Tekapo. Po drodze zobaczymy jedną z niewielu równin kraju i wszechobecne owce. Po dojeździe nad jezioro Tekapo postój w punkcie widokowym z niezapomnianą panoramą najwyższych gór kraju - Alp Południowych, z małym, uroczym kościółkiem nad brzegiem jeziora oraz pomnikiem psa pasterskiego. Nocleg w Twizel (Trasa ok. 300 km)
Dzień 11 Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Aoraki, będącej "bramą" do najwyższej góry Nowej Zelandii - Góry Cooka (3724 m n.p.m.). Zwiedzanie wpisanego na listę UNESCO Parku Narodowego Mt. Cook. Piesza wycieczka w parku narodowym (o ile pozwolą na to warunki pogodowe). Łatwa ścieżka doprowadzi nas do punktu widokowego pod lodowcem, skąd przy ładnej pogodzie doskonale widać Mt. Cook, najwyższy szczyt Alp Nowozelandzkich i całego kraju (w przypadku mgły lub deszczu - wcześniejszy wyjazd do Queenstown). Następnie przejazd do Twizel - krajowej stolicy hodowli łososia, oraz stolicy zagłębia sadowniczego - Cromwell. Nocleg w hotelu w okolicy Queenstown. (Trasa ok. 350 km).
Dzień 12 Po śniadaniu, wyjazd w kierunku nowozelandzkich fiordów. Droga poprowadzi nas przez dziewicze i niezwykle piękne tereny Wyspy Południowej. Naszym celem będzie Milford Sound, najsłynniejszy nowozelandzki fiord, do którego dotrzemy zatrzymując się w najpiękniejszych punktach widokowych orazprzemierzając niesamowite, endemiczne lasy aż do Parku Narodowego Fiordland. Droga śmiałymi serpentynami przebiega przez wysokie góry. Tunelem przedostaniemy się na zachodnie wybrzeże, które jest niemal pozbawione znamion jakiejkolwiek ludzkiej działalności. Największą atrakcją tego dnia będzie rejs niewielkim statkiem po Milford Sound aż do Morza Tasmana. Statek podpływa pod wodospady az jego pokładu można czasem dostrzec ciekawe gatunki ptaków oraz foki. Powrót na nocleg do Queenstown. Nocleg w hotelu. (Trasa ok. 600 km)
Dzień 13 Rano śniadanie i wykwaterowanie z hotelu, czas wolny na spacer po, położonym nad jeziorem Wakatipu, centrum miasteczka Queenstown, które jest znane ze sportów ekstremalnych. Istnieje możliwość rejsu szybką łodzią motorowąpo rzece Shotover (dodatkowo płatne ok. 155 NZD/os.). Następnie wycieczka do Arrowtown, miasteczka zbudowanego przez poszukiwaczy złota, które do dziś wygląda jak z planu westernu. Przejedziemy też do mostu Kawarau, kolebki ekstremalnego sportu "bungy jumping". Ci, którzy pragną mocnych przeżyć mogą osobiście spróbować bungy i skoczyć z tego znanego na świecie miejsca (dodatkowo płatne ok. 205 NZD/os.). Następnie przejazd na lotnisko i przelot do Melbourne. Nocleg w hotelu. (Przelot wewnętrzny + trasa ok. 100 km)
Dzień 14 Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Melbourne - stolicy stanu Victoria i drugiego największego miasta Australii, gdzie będziemy podziwiać mieszankę tradycyjnej, kolonialnej architektury wiktoriańskiej z nowoczesnością. W programie m. in. spacer po ogrodach Royal Botanic Gardens, wizyta w Katedrze Św. Pawła i na targu Queen Victoria Market, spacer po zaułkach XIX-wiecznego pasażu handlowego The Block Arcade oraz postój przy słynnych kortach Australian Open. Wieczorem wylot na Fidżi, egzotyczny archipelag na Pacyfiku, wymarzony cel wyjazdu wielu turystów. Przeniesiemy się w świat kultury melanezyjskiej. Nocny przelot do Nadi. (UWAGA! Ze względu na ograniczoną liczbę lotów, przelot możliwy kolejnego dnia, wtedy dodatkowy nocleg w Melbourne) (Trasa ok. 150 km+przelot).
Dzień 15 Po przylocie przejazd do hotelu na śniadanie. Czas wolny na plażowanie, spacery i relaks. Można zapomnieć się i poczuć jak Tom Hanks w filmie "Cast away", który był realizowany właśnie na Fidżi. Zakwaterowanie w hotelu możliwe od południa. Nocleg w hotelu na Fidżi.
Dzień 16 Po śniadaniu, czas wolny na odpoczynek oraz kąpiele słoneczne i morskie. Dla chętnych (za dodatkową opłatą ok.120 USD/os) półdniowa wycieczka na zwiedzanie wyspy Viti Levu i zapoznanie się z jej melanezyjską kulturą. Odwiedziny lokalnej wioski, gdzie wódz powita grupę ceremonią picia tutejszego lekko narkotycznego napoju - yaqony. Dalej rejs rzeką Navua do ukrytych w gąszczu wodospadów, pod którymi zażyjemy orzeźwiającej kąpieli. Nocleg w hotelu. (Trasa ok. 100 km).
Dzień 17 Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd na lotnisko w Nadi. Przelot do Singapuru. Wieczorem (w miarę możliwości czasowych) dla chętnych - przejazd metrem do hotelu Marina Bay Sands i wjazd na punkt widokowy na szczycie budynku, skąd rozciąga się wspaniały widok na całe miasto (cena ok. 35 USD/os.). Zakwaterowanie i nocleg w hotelu w Singapurze. (Przelot wewnętrzny + Trasa ok. 140 km)
Dzień 18 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Singapuru. Na początek zaproponujemy Państwu przejazd przez starą dzielnicę kolonialną, gdzie zobaczymy Padang - tereny rekreacyjne miasta położone w centrum dzielnicy biznesowej, Klub Krykieta, budynki Parlamentu, Sądu Najwyższego i Ratusza - łączące klasyczną architekturę kolonialną z nowoczesnością drapaczy chmur. Udamy się do Świątyni Zęba Buddy, monumentalnej budowli zaprojektowanej w stylu inspirowanym architekturą z okresu dynastii Tang. Następnie przejedziemy do Ogrodów Orchidei, gdzie można będzie podziwiać ok. 20 tys. kwiatów orchidei różnych odmian. Na zakończenie zwiedzania Singapuru odwiedzimy dzielnicę Małe Indie, gdzie sprzedawcy sari, przypraw i wróżbici tworzą niepowtarzalną atmosferę przypominającą miasta indyjskie. Późnym popołudniem transfer na lotnisko i wylot do Polski samolotem rejsowym.
Dzień 19 Przylot do Warszawy na lotnisko Okęcie.
Uwagi do programu! - Program jest ramowy. Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Rozkład lotów może ulec zmianie. Prosimy o potwierdzenie godzin przed wylotem na stronie operatora. - Obowiązuje bezwzględny zakaz wwożenia świeżej żywności na terytorium Australii, Fidżi i Nowej Zelandii - Do Australii można wwieźć maksymalnie tylko 1 nieotwartą i 1 otwartąpaczkę papierosów(łącznie do 25 sztuk) do Nowej Zelandii można wwieźć do 50 sztuk papierosów (tj. 2 nieotwarte paczki i 1 otwartą) - Pokoje z dostawkami (3-os.) posiadają dwa łóżka dla 3 os. Hotele nie dysponują pokojami 3-os. z 3 osobnymi łóżkami. - Walutą obowiązującą w Australii jest dolar australijski (AUD), w Nowej Zelandii dolar nowozelandzki (NDZ), na Fidżi dolar fidżi (FJD), w Singapurze dolar singapurski (SGD) - - płatności za wycieczki fakultatywne oraz wydatki na miejscu są możliwe tylko w lokalnej walucie. Zalecamy wymianę waluty na lokalną już w Polsce. -Zwracamy uwagę na ostrzejsze niż zazwyczaj przepisy celne obowiązujące turystów wjeżdżających do Singapuru: 1. Obowiązuje całkowity zakaz wwozu, posiadania i użytkowania wszelkiego rodzaju papierosów elektronicznych oraz ich akcesoriów. 2. Singapur nie dopuszcza wwozu bezcłowego wyrobów tytoniowych. Każdą ilość papierosów wwożonych do Singapuru (również produkty zakupione w strefie wolnocłowej) należy zadeklarować w celu opłacenia cła. 3. Maksymalna ilość alkoholu­ podlegająca zwolnieniu z cła wynosi: - 1 litr mocnego alkoholu + 1litr wina +1 litr piwa, lub: - 2 litry wina + 1 litr piwa, lub - 1 litr wina + 2 litry piwa. Uwaga: nie dotyczy podróżnych wjeżdżających / wlatujących z Malezji (brak zwolnień celnych). Każda ilość alkoholu wwożona z Malezji podlega ocleniu. 4. Singapur w dalszym ciągu nie zezwala na wwóz gumy do żucia. Osoby naruszające te regulacje mogą spotkać się z surowymi sankcjami karnymi. Bliższe informacje na oficjalnej stronie singapurskiego Urzędu Celnego pod adresem: - Uwaga !!!W terminach świątecznych i noworocznych możliwość dokupienia uroczystych kolacji za dodatkową opłatą na miejscu u pilota. Szczegółowe informacje podamy w październiku 2019 na R.pl.
Świadczenia
Cena obejmuje: przeloty samolotami rejsowymi z Warszawy do Australii i z Nowej Zelandii do Warszawy z międzylądowaniami: Warszawa - Dubaj (nocleg i zwiedzanie) -Sydney oraz Singapur (nocleg i zwiedzanie)- Warszawa przeloty wewnętrzne:Sydney - Auckland, Wellington - Christchurch, Queenstown -Melbourne- Nadi - Singapur opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autobusem (wg programu), zakwaterowanie 15 rozpoczętych dób hotelowych zgodnie z programem, śniadania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta. podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).
Cena nie obejmuje: kosztów realizacji programu zwiedzania (bilety wstępu, przewodnicy lokalni, napiwki dla kierowców, przewodników, bagażowych), ok. 530 USD/os. (pakiet Australia, Nowa Zelandia, Fidżi, Singapur) oraz ok. 40 USD/os (pakiet w Dubaju) - płatne gotówką na miejscu, obiadokolacji i napoi do obiadokolacji, wycieczek fakultatywnych, kosztów przejazdów komunikacją miejską, innych wydatków osobistych orazopłaty za pośrednictwo wizowe do Australii i Nowej Zelandii(doliczana podczas rezerwacji).
Inne
Ważne Atrakcje pokazane na mapie oraz Street View służą jedynie celom poglądowym i nie zawsze będą zwiedzane w formie w jakiej prezentuje je Google. Wstępy przewidziane są wyłącznie do tych atrakcji, przy których jednoznacznie odnotowano to w katalogowym programie imprezy
Wizy - informacje dla sprzedawców
Do Australii (eVisitor) - dla obywateli UE wiza jest bezpłatna.
Do uzyskania wizy wymagane jest wypełnienie i potwierdzenie wniosku wizowego w systemie travella najpóźniej na30 dni roboczych przed wylotem. Do rezerwacji założonych na mniej niż 30 dni od daty rozpoczęcia wycieczki należy niezwłocznie uzupełnić panel wizowy oraz przesłać skany paszportów na adres
Wizy
Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. O szczegóły zapytaj swojego opiekuna wycieczki lub agenta u którego dokonywałeś rezerwację.
META Description
Dubaj i Singapur - zwiedzanie obu miast i noclegi tranzytowe • Melbourne - kulturalna i sportowa stolica Australii • Sydney • Milford Sound - fiord na Morzu Tasmana • Arrowtown - w poszukiwaniu złota • Twizel - stolica łososia • Góra Cooka i nowozelandzkie Alpy • kiwi - oko w oko z ptakiem nielotem • Rotorua - stąd już blisko do piekła • Waitomo - rozgwieżdżone niebo w jaskiniach • odpoczynek na rajskiej Fidżi
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.5/6. Sprawdź opinie: "


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Podobne oferty

Masz pytania o Wycieczka Australia, N. Zelandia i Fidżi- Pocztówka z końca? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego