cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-19:00; sob.-nd. 10:00-16:00

 • Wycieczka Pociąg w nieznane, Wyc. objazdowe
1 / 1

Wycieczka Pociąg w nieznane
star3
Argentyna » Wyc. objazdowe » Wycieczka objazdowa

 • KOD OFERTY:
  TRV572770
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • so, 21.03.2020
 • 00:00
 • Warszawa
 • nd, 22.03.2020
 • 00:00
 • Buenos Aires
 • Powrót:
 • czw, 02.04.2020
 • 00:00
 • Rio De Janeiro
 • pt, 03.04.2020
 • 00:00
 • Warszawa
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty
 • Standard
  star
 • Lokalizacja
  Argentyna » Wyc. objazdowe » Wycieczka objazdowa

Kategoria

***

Opis oferty

  Hotele/pousady o standardzie *** (11 rozpoczętych dób hotelowych).
Pokoje: we wszystkich hotelach wyposażone w łazienki. Większość hoteli posiada klimatyzowane pokoje.
Program
Dzień 1 Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem. Przelot samolotem rejsowym do Buenos Aires (z przesiadką w jednym z europejskich portów lotniczych).Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora.
Dzień 2 Przylot do Buenos Aires, odprawa paszportowa. Od rana zwiedzanie Buenos Aires nazywanego Paryżem Ameryki Południowej. Miasto jest żywiołowe, gwarne, a zmysłowość tanga uwiedzie każdego. Zobaczymy min.: historyczny plac miasta - Plaza de Mayo, ze sławną Casa Rosada - siedzibą prezydenta, El Cabildo - kolonialnym gmachem Rady Miasta oraz Katedrą, w której pełnił funkcje kardynalskie Papież Franciszek. Wielokulturowy charakter miasta zaobserwujemy na Avenida de Mayo, która bogata jest w ciekawe architektonicznie obiekty. Przejedziemy najszerszą ulicą świata - Avenida 9 de Julio, następnie odwiedzimy artystyczną dzielnicę La Boca z jej kolorowymi blaszanymi domami. Następnie czeka nas nowoczesna część Buenos - Puerto Madero i Recoleta, cmentarz, na którym spoczywa Evita Perón. Zwiedzanie zakończymy lunchem. Zakwaterowanie w hotelu.
Dzień 3 Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do Salty. Następnie przejazd słynną drogą przez Quebrada de las Conchas - Wąwóz Muszelek, czyli argentyński Kanion Czerwonych skał, który można porównać do Bryce Canion w Stanach Zjednoczonych. Podziwiać będziemy mogli niezwykłe formacje skalne takie jak Amfiteatr, Diabelska Gardziel czy Ropucha. Po południu odwiedzimy winiarnię słynącą z produkcji wina torrontes - szczepu narodowego Argentyny. Kolacja, nocleg w Cafayate.
Dzień 4 Po śniadaniu powrót do Salty przez Cachi. Podążymy sławną Ruta 40, obok Route 66 jedną z najdłuższych dróg na świecie, aż dojedziemy do Quebrada de las Flechas - Wąwozu Strzał, gdzie podczas krótkiego trekkingu, będziemy mogli podziwiać iglice skał poddanych erozji. Następnie podziwiać będziemy Parque de los Cardones - park słynący z wielkich kaktusów, z których drewna jest wykonane wnętrze kościoła w Cachi. Późnym popołudniem dojazd do Salty, zakwaterowanie, nocleg (trasa ok 330 km).
Dzień 5 Po śniadaniu wyjazd wzdłuż drogi słynnego Pociągu do Chmur - Tren a las Nubes (jednej z najwyżej położonych tras na świecie!). Ta przepiękna widokowo trasa jest również znana z rajdu Dakar. Kolorowe skały będą towarzyszyły nam po drodze. Następnie odwiedzimy Solnisko Salinas Grandes, które obok Uyuni w Boliwii jest jednym z najbardziej znanych pustyni solnych. Finalnie dotrzemy do miejscowości Purmamarca (2324 m.n.p.m), gdzie podziwiać będziemy mogli Wzgórze Siedmiu Kolorów. Przejedziemy wzdłuż wąwozu Quebrada de Humahuaca, który znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO, a jego tęczowa kompozycja zapewne utkwi nam w pamięci. Powrót do Salty. Kolacja, nocleg. (Trasa ok. 200 km).
Dzień 6 Śniadanie. Krótkie zwiedzanie Salty, którą nazywają “La Linda", czyli piękna, w szczególności dla tego, że malowniczo położona jest u stóp Andów. W pierwszej kolejności odwiedzimy Muzeum Archeologiczne Gór Wysokich MAAM, gdzie zobaczymy jedną z trzech doskonale zachowanych mumii dzieci złożonych w ofierze inkaskim bogom, które zostały odnalezione na szczycie wulkanu Llullaillaco. Następnie zobaczymy (z zewnątrz) główny plac, kościół św. Franciszka oraz katedrę. Przelot do Pousadas (możliwy przelot z przesiadką). Zakwaterowanie, kolacja i nocleg w okolicy Pousadas.
Dzień 7 Śniadanie. Wycieczka do Parque Ibera zwanym argentyńskim Pantanalem. Ten obszar mokradeł jest drugim, co do wielkości, po brazylijskim. Ibera jest jednym z najważniejszych zbiorników słodkiej wody na kontynencie południowo-amerykańskim i największym terenem chronionym w Argentynie. Region słynie z bogactwa zwierząt takich jak jelenie, wydry, wilki czy kapibary. Udamy się na safari fotograficzne i będziemy wypatrywać dziko żyjących zwierząt. Nocleg i kolacja w okolicach San Ignacio.
Dzień 8 Śniadanie. Wybierzemy się do Misji Jezuickich, od których nosi nazwę prowincja Misiones. Misje zostały objęte patronatem UNESCO. Odwiedzimy San Ignacio, miejsce niesamowitej historii Jezuitów, którzy pokojowo nawracali Indian Guarani. Jezuici stawiali opór portugalskim bandeirantes porywającym do niewoli Indian, za co zostali wygnani. Obecnie znajdują się tu dobrze zachowane ruiny. Po drodze odwiedzimy również plantację yerba mate. Liście ostrokrzewu paragwajskiego działały pobudzająco na Indian. To właśnie jezuici odkryli ich magiczne właściwości. Obiad. Na koniec wstąpimy do miasteczka Wanda, założonego przez Polaków. Nocleg w Foz de Iguazu. Dla chętnych latino show (dodatkowo płatne ok. 75 USD/os.).
Dzień 9 Śniadanie. Następnie zwiedzanie brazylijskiej strony słynnych na całym świecie wodospadów Iguaçu, co w języku Indian Guaraní oznacza "wielką wodę". Spacer po szlaku, w trakcie którego będziemy podziwiać wspaniałe kaskady wody, spływające z różnych wysokości, jednakże głównym celem naszej wyprawy będzie spotkanie z największym wodospadem Iguaçu zwanym Garganta del Diablo - Diabelską Gardzielą, mającą ponad 70 m wysokości. Huk spadających z bazaltowej półki mas wody i wszechobecna mgiełka jest niezapomnianym przeżyciem. Na koniec winda zawiezie nas na górny poziom wodospadów i raz jeszcze będzie okazja do zrobienia kolejnych wyjątkowych zdjęć. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg. (Trasa ok. 30 km). W tym dniu, dla chętnych i jeśli czas na to pozwoli, zaoferujemy wizytę w parku ptaków (dodatkowo płatne ok. 35 USD/os.) i/lub wodne safari (100 USD/os.). Następnie wylot do Rio de Janeiro. Kolacja i nocleg.
Dzień 10 Po śniadaniu rozpoczniemy zwiedzanie Rio de Janeiro, jednego z najpiękniej położonych miast na świecie. Samba, futbol oraz skąpane w słońcu plaże Copacabana i Ipanema to jego najsłynniejsze wizytówki. Kolejką udamy się na szczyt góry Corcovado, gdzie znajduje się słynny, wysoki na 38 m posąg Chrystusa Zbawiciela. Następnie przejazd na Praia Vermelha, skąd kolejka linowa zawiezie nas na sam szczyt wzgórza Pão de Açúcar. Powrót do hotelu i obiadokolacja, podczas której będziemy mieli okazję skosztować słynną wołowinę brazylijską w Churrascarii i zapoznać się ze sposobem jej podawania tzw. Rodízio de carne . (Trasa ok. 50 km).
Dni 11 - 12 Dni wolne na plażowanie. Podczas wypoczynku proponujemy wycieczki opcjonalne: wyspy tropikalne ok 75 USD/os., samba show ok. 100 USD/os., lot helikopterem ok 200 USD/os. za 30 min. Pełną listę wycieczek opcjonalnych przedstawi na miejscu pilot wycieczki.
Dzień 13 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny na zakupy. Następnie transfer na lotnisko i lot powrotny samolotem rejsowym do Polski (dokładne godziny zbiórki poda na miejscu pilot Rainbow).
Dzień 14 Przylot na lotnisko Chopina w Warszawie.
Uwagi do programu - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Prosimy o zabranie obuwia antypoślizgowego, repelentów oraz lekkiej kurtki przeciwdeszczowej na spacer po Iguaçu. - Na niektórych przelotach wewnętrznych w Argentynie obowiązuje limit bagażu głównego 15 kg. (możliwa dopłata na miejscu za nadbagaż 40 usd - 8kg) - UWAGA: Po wylądowaniu w Buenos Aires, podczas kontroli paszportowej, urzędnicy proszą o podanie hotelu w Buenos Aires, w którym Państwo będą zakwaterowani. Należy podać dowolną nazwę hotelu: np. Meriti, Rochester, Castelar
Świadczenia
Cena obejmuje: przelot samolotemrejsowym do Buenos Aires i powrót z Rio de Janeiro (z przesiadką w jednym z portów europejskich) oraz przeloty wewnętrzne, opłaty lotniskowe, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., zakwaterowanie w hotelach jw. (11 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie według programu (śniadania/breakfast box + obiadokolacje lub lunch/lunch box), opiekę pilota w Brazylii i Argentynie, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wycieczek fakultatywnych oraz innych wydatków osobistych. Koszt uczestnictwa w programie (opłata na miejscu) ok.310 USD/os (w tym bilety wstępu, napiwki dla lokalnych przewodników i kierowców).
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.8/6. Sprawdź opinie: "
META Description
Boskie Buenos • Wodospady Iguacu • Tren a las Nubes - pociąg w chmurach • Salta - Piękna" • Parque de los Cardones - park kaktusów • Quebrada de las Conchas - Kanion Czerwonych Skał • solnisko Salinas Grandes • Parque Ibera - największe mokradła Argentyny • wydry, jelenie i kapibary • Misje Jezuickie (UNESCO) • Rio de Janeiro"
Wizy - informacje dla sprzedawców
Paszport musi być ważny przynajmniej 6 miesięcyod daty powrotu z Brazylii. Uwaga! Dane paszportowe (numer paszportu, data wydania oraz data ważności) muszą zostać uzupełnione na rezerwacji maksymalnie na14 dni przed datą wylotu. Jeżeli sprzedaż ma miejsce później prosimy o niezwłoczne uzupełnienie tych danych.
Wizy
Paszport musi być ważny przynajmniej 6 miesięcyod daty powrotu z Brazylii. Uwaga! Dane paszportowe (numer paszportu, data wydania oraz data ważności) muszą zostać uzupełnione na rezerwacji maksymalnie na14 dni przed datą wylotu. Jeżeli sprzedaż ma miejsce później prosimy o niezwłoczne uzupełnienie tych danych.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Podobne oferty

Masz pytania o Wycieczka Pociąg w nieznane? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego