cellphone519195695

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Golden Tulip Riyadh
star4
Arabia Saudyjska » Rijad » Riyadh

 • KOD OFERTY:
  TRV823514
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • pn, 06.02.2023
 • 21:50
 • Warszawa
 • wt, 07.02.2023
 • 15:25
 • Riyadh
 • Powrót:
 • nd, 12.02.2023
 • 09:45
 • Riyadh
 • nd, 12.02.2023
 • 20:20
 • Warszawa
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 8947
 • 135
Opis oferty

Naszym zdaniem

Wygodny hotel 4-gwiazdkowy z przestronnymi pokojami, elegancką restauracją oraz basenem i barem na dachu.  Sprawdza się doskonale jako baza wypadowa do zwiedzania miasta. 

Położenie

Hotel położony w centrum Rijadu, stolicy kraju. W bliskiej odległośći znajduje się wiele restauracji, kawiarni i centrów handlowych. Międzynarodowe lotnisko jest oddalone o 30 kilometrów. 

Wyposażenie

Recepcja z usługą concierge, Wi-Fi, restauracja serwująca kuchnię międzynarodową, kawiarnia, bar na dachu serwujący bezalkoholowe koktajle, parking, sale konferencyjne i pralnia. 

Pokoje

Hotel posiada 94 pokoje. Do wyboru: Classic Room City View- klimatyzowany pokój o powierzchni 25 m2, z łazienką (prysznic, suszarka do włosów), telefonem, telewizorem, biurkiem, zestawem do kawy/herbaty.Superior Rooom City View - wygodny klimatyzowany pokój o powierzchni 30 m2, łazienką (prysznic, suszarka do włosów), telefonem, telewizorem, zestawem do kawy/herbaty.Deluxe Room City View - klimatyzowany pokój o powierzchni 40 m2, łazienką (prysznic, suszarka do włosów), telefonem, telewizorem, zestawem do kaw /herbaty.

Wyżywienie

RO - bez wyżywienia (oferta dostępna tylko w niskim sezonie; od 25 matca do 31 sierpnia);BB - śniadania;HB - śniadania i obiadokolacje;FB - śniadania, lunche i kolacje.

Sport i rozrywka

Basen, siłownia, strefa fitness. 

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi (w przypadku ofert z przelotem), transfer lotnisko-hotel-lotnisko (w przypadku ofert z przelotem), zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, lokalne podatki, anglojęzyczny telefoniczny serwis lokalnego przedstawiciela, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Opłat wizowych, wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń (np. od kosztów rezygnacji i czy pakietów wyższego rzędu).

Przelot

Oferta oparta jest o dynamiczne pakietowanie.Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych uczestników.W przypadku poniższych przelotów wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta.

Wizy

Do przekroczenia granicy Królestwa Arabii Saudyjskiej wymagany jest paszport (ważny minimum 6 miesięcy) oraz wiza. Najszybszy jej sposób to e-visa: https://www.visitsaudi.com/en/about-e-visaKoszt: 535 riali saudyjskich SAR (ok. 138 Euro).Uwaga! Pieczątka izraelska w paszporcie może uniemożliwić uzyskanie wizy bądź przekroczenie granicy.W przypadku wyjazdu rodzica z niepełnoletnim dzieckiem - wymagana jest notarialna zgoda drugiego z rodziców.

covid 19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z pandemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/, a także z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej: https://bestreisengroup.pl/bezpieczne-wakacje.html 

Podróżni z paszportem innymi niż polskim

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Best Reisen działającego w Polsce już od 22 lat. Biuro zdobyło uznanie znacznej grupy klientów i agencji turystycznych, z którymi ma przyjemność współpracować. Jest członkiem międzynarodowej grupy Flash Tours, która prężnie działa w zakresie promocji i rozwoju turystyki. Biuro Podróży Best Reisen może poszczycić się certyfikatem rzetelna firma, oraz tytułem BIURO PODRÓŻY 2012 przyznanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej

Dzięki wsparciu w działaniach i wieloletniemu doświadczeniu, Best Reisen oferuje wyjazdy na wysokim poziomie i dostosowane do oczekiwań swoich klientów. Specjalizuje się w organizacji wakacji w Egipcie, Tunezji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, choć stale poszerza swoją ofertę o doskonałe hotele w Grecji czy Bułgarii. Biuro Podróży Best Reisen jest także ekspertem w organizacji luksusowych wyjazdów egzotycznych - ich wakacje na Malediwach, Seszelach, Sri Lance czy w Tajlandii to gwarancja najwyższej jakości wypoczynku.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Golden Tulip Riyadh? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego