cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-19:00; sob.-nd. 10:00-16:00

 • Hotel Alaska (Pas de la Casa), Grandvalira
1 / 1

Alaska (Pas de la Casa)
star3
Andora » Grandvalira » Pas de la Casa

 • KOD OFERTY:
  TRV564940
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wypożyczalnia sprzętu zimowego
 • Fitness/Siłownia
 • Dostęp do Internetu
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kategoria

***

Miasto

Pas de la Casa

Kraj

Andora

Położenie/wyposażenie

Obiekt Résidence Pas de la Casa Princesa znajdują się w górnej części miejscowości Pas de la Casa. Najbliższa kolejka linowa do terenu narciarskiego Grandvalira jest oddalona o ok. 200 m, przy dobrych warunkach atmosferycznych mają Państwo możliwość zjazdu pod sam obiekt. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajdują się restauracje i sklepy.Do ogólnego wyposażenia obiektu należy recepcja z Wi-Fi, jak również garaż (za opłatą, ograniczona dostępność i konieczność wcześniejszego zgłoszenia).WyżywienieOferta bez wyżywienia.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Zestaw do sprzątania

Opcjonalnie płatne na miejscu

Sejf (w studiach i apartamentach)Garaż (ograniczona dostępność i konieczność wcześniejszego zgłoszenia): 72,- € /tydz.

Płatne na miejscu

Kaucja: 200,- €/studio/apartament (jedynie kartą kredytową)

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (70,- € /tydzień, bez karmy, za okazaniem ważnego zaświadczenia o szczepieniach, nie można przywieźć psów ras obronnych)

Zniżki

Apartament 7-osob. (ok. 70 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki: do skończonych 5 lat 40% 6 do 11 lat 15% 12 do 17 lat 5%

Apartament 5-osob. (ok. 40 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 40% 6 do 11 lat 15% 12 do 17 lat 5%

Apartament 4-osob. (ok. 33 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 40% 6 do 11 lat 15% 12 do 17 lat 5%

Apartament 6-osob. (ok. 46 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 40% 6 do 11 lat 15% 12 do 17 lat 5%

Apartament 5-osob. (40 - 46 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 40% 6 do 11 lat 15% 12 do 17 lat 5%

Apartament 8-osob. (ok. 72 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 40% 6 do 11 lat 15% 12 do 17 lat 5%

Studio 2-osob. (ok. 29 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 40% 6 do 11 lat 15% 12 do 17 lat 5%

Studio 4-osob. (ok. 33 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 40% 6 do 11 lat 15% 12 do 17 lat 5%

Studio 5-osob. (40 - 46 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 40% 6 do 11 lat 15% 12 do 17 lat 5%

Ważne wskazówki

Kaucję można uiścić wyłącznie kartą kredytową i nie ma możliwości zapłaty gotówką.Dzieci urodzone w 2014 roku lub młodsze nie otrzymają vouchera na karnet narciarski. Dzieci do rocznika 2014 potrzebują ważnego karnetu narciarskiego dla dzieci, który można zakupić na miejscu w kasie wyciągu.Seniorzy od 65 roku życia nie otrzymają vouchera na karnet narciarski. Seniorzy w wieku 65-69 lat mogą zakupić karnet na miejscu w kasie wyciągu za 31,- € /dzień, a powyżej 70 roku życia otrzymają w kasie wyciągu bezpłatny karnet.

Apartament 7-osob. (ok. 70 m?), SC

pokój dzienny z kuchnią, TV i sejfem (za dodatkową opłatą) kuchnia z lodówką, czajnikiem elektrycznym, zmywarką do naczyń, ekspresem do kawy i tosterem sypialnia z łóżkiem podwójnym 2 sypialnie z dwoma łóżkami pojedynczymi sypialnia z łóżkiem pojedynczym łazienka z prysznicem, WC i suszarką częściowo balkon Wi-Fi (ograniczona szybkość transmisji)

Apartament 5-osob. (ok. 40 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą, kuchnią, TV i sejfem (za opłatą)kuchnia z lodówką, czajnikiem elektrycznym, zmywarką do naczyń, ekspresem do kawy i tosterem sypialnia z trzema łóżkami pojedynczymi łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów Wi-Fi (ograniczony transfer danych)

Apartament 4-osob. (ok. 33 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną rozkładaną kanapą, TV i sejfem (za dodatkową opłatą) kuchnia z lodówką, zmywarką do naczyń, czajnikiem elektrycznym, ekspresem do kawy i tosterem sypialnia z łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymi łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów Wi-Fi (ograniczony transfer danych)

Apartament 6-osob. (ok. 46 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą, kuchnią, TV i sejfem (za dodatkową opłatą) kuchnia z lodówką, czajnikiem elektrycznym, zmywarką do naczyń, ekspresem do kawy i tosterem sypialnia z łóżkiem podwójnym sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi łazienka z prysznicem, WC i suszarką Wi-Fi (ograniczony transfer danych)

Apartament 5-osob. (40 - 46 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą, kuchnią, TV i sejfem (za dodatkową opłatą)kuchnia z lodówką, czajnikiem elektrycznym, zmywarką do naczyń, ekspresem do kawy i tosterem sypialnia z łóżkiem podwójnym sypialnia z łóżkiem pojedynczymłazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosówWi-Fi (ograniczony transfer danych)

Apartament 8-osob. (ok. 72 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą, kuchnią, TV i sejfem (za dodatkową opłatą)kuchnia z lodówką, czajnikiem elektrycznym, zmywarką do naczyń, ekspresem do kawy i tosteremsypialnia z łóżkiem podwójnym lub dwoma łóżkami pojedynczymisypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi2 sypialnie, każda z łóżkiem pojedynczymłazienka z prysznicem, WC i suszarkączęściowo balkonWi-Fi (ograniczony transfer danych)

Studio 2-osob. (ok. 29 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z łóżkiem podwójnym, kuchnią, TV i sejfem (za dodatkową opłatą)kuchnia z lodówką, czajnikiem elektrycznym, zmywarką do naczyń, ekspresem do kawy i tosteremłazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosówWi-Fi (ograniczony transfer danych)

Studio 4-osob. (ok. 33 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z łóżkiem podwójnym lub dwoma łóżkami pojedynczymi, podwójną rozkładaną kanapą, kuchnią, TV i sejfem (za dodatkową opłatą)kuchnia z lodówką, czajnikiem elektrycznym, zmywarką do naczyń, ekspresem do kawy i tosteremłazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosówWi-Fi (ograniczona szybkość transmisji)

Studio 5-osob. (40 - 46 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą, trzema łóżkami pojedynczymi, kuchnią, TV i sejfem (za dodatkową opłatą)kuchnia z lodówką, czajnikiem elektrycznym, zmywarką do naczyń, ekspresem do kawy i tosteremłazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosówWi-Fi (ograniczony transfer danych)

Dojazd

Kolej: L'Hospitalet Pr?s l'Andorre (ok. 15 km), La Tour de Carol (ok. 30 km)Przelot: Tuluza (ok. 170 km), Girona (ok. 194 km), Barcelona (ok. 193 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski (wyłączając bilety dla gości niem. Gästekarten) będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Grandvalira

Maks. wysokość: 2640 mMin. wysokość: 1710 mWys. miejscowość: 2080 mWyciągi łącznie: 71Orczyki: 37Krzesełka: 28Gondole: 6Trasy łącznie: 210 kmTrasy zielone/niebieskie: 100 kmTrasy czerwone: 77 kmTrasy czarne: 33 km


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Snow Trex, które specjalizuje się w ofertach wyjazdów zimowych do najbardziej atrakcyjnych regionów narciarskich w Europie i w Ameryce Północnej. Biuro Podróży SnowTrex prężnie działa na rynku międzynarodowym od 2005 roku, obecnie obsługuje turystów w 15 krajach świata.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Biuro Podróży Snow Trex ma do dyspozycji szeroką bazę apartamentów i hoteli o różnym standardzie, a także pośredniczy w zakupie karnetów narciarskich na wybrane ski regiony. Dodatkowo isnieje możliwość wypożyczenia sprzętu i wykupienia kursów nauki jazdy na nartach czy snowboardzie.

Podczas wakacji w najpopularniejszych destynacjach klienci objęci są opieką rezydentów, którzy przygotowują animacje wieczorne i zabawy na śniegu. To właśnie stanowi o wyjątkowości oferty Snow Trex.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Alaska (Pas de la Casa)? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego