cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-19:00; sob.-nd. 10:00-16:00

 • Hotel Residence Pas de la Casa, Grandvalira Last Minute
1 / 1

Residence Pas de la Casa
star3
Andora » Grandvalira » Pas de la Casa

 • KOD OFERTY:
  TRV481620
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kategoria

***

Miasto

Pas de la Casa

Kraj

Andora

Położenie/wyposażenie

Centralnie położona Résidence Pas de la Casa Alaska znajduje się zaledwie ok. 100 m od wyciągu do terenu narciarskiego Grandvalira. Przy dobrych warunkach pogodowych możliwy jest zjazd na nartach bezpośrednio sprzed obiektu. W pobliżu znajdują się również obiekty handlowe.W nowocześnie urządzonym obiekcie znajduje się recepcja z Wi-Fi (ograniczony transfer danych), winda, restauracja (za opłatą), lobby z TV, bar, studio fitness (za opłatą), oraz strefa wellness (za opłatą) z jacuzzi, turecką łaźnią parową, sauną i pokojem relaksacyjnym. Dodatkowo do dyspozycji gości jest pokój zabaw dla dzieci, przechowalnia nart i bilard (za opłatą). Zadaszone miejsca parkingowe (za opłatą) znajdują się tuż przy obiekcie (ograniczona dostępność).Wyposażenie i wyżywienieDo wyposażenia apartamentów należy łazienka lub prysznic/WC, pokój dzienno-sypialny z TV, Wi-Fi (ograniczony transfer danych) i suszarka do włosów oraz w pełni wyposażona nisza kuchenna z kuchenką elektryczną i płytą ceramiczną, tosterem i lodówką. Apartamenty posiadają częściowo dostęp do tarasu.Oferta bez wyżywienia, na miejscu możliwość wykupienia śniadania lub wyżywienia HB (za opłatą).

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiRęczniki kuchenne (podstawowe wyposażenie)Sprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Zestaw do sprzątania

Opcjonalnie płatne na miejscu

Śniadanie lub wyżywienie HB w hotelowej restauracjiKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Korzystanie ze studia fitnessWi-Fi (zwiększony przesył danych)BilardZadaszone miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Płatne na miejscu

Kaucja: 200,- € za studio/apartament (płatność kartą kredytową)

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (70,- €/tydzień, bez karmy, za okazaniem świadectwa szczepienia)

Zniżki

Apartament 4-osob. (ok. 42 m?, standard), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki: do skończonych 5 lat 35% 6 do 11 lat 10% 12 do 17 lat 5%

Apartament 6-osob. (ok. 53 m?, standard), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 35% 6 do 11 lat 10% 12 do 17 lat 5%

Studio 2-osob. (ok. 28 m?, standard), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 35% 6 do 11 lat 10% 12 do 17 lat 5%

Studio 3-osob. (ok. 33 m?, standard), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 35% 6 do 11 lat 10% 12 do 17 lat 5%

Apartament 4-osob. (ok. 52 m?, superior), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 35% 6 do 11 lat 10% 12 do 17 lat 5%

Ważne wskazówki

Kaucja płatna jedynie kartą kredytową, nie ma możliwości zapłaty w gotówce.Dzieci urodzone w 2014 roku lub młodsze nie otrzymają vouchera na karnet narciarski. Dzieci do rocznika 2014 potrzebują ważnego karnetu narciarskiego dla dzieci, który można zakupić na miejscu w kasie wyciągu.Seniorzy od 65 roku życia nie otrzymają vouchera na karnet narciarski. Seniorzy w wieku 65-69 lat mogą zakupić karnet na miejscu w kasie wyciągu za 31,- € /dzień, a powyżej 70 roku życia otrzymają w kasie wyciągu bezpłatny karnet.

Apartament 4-osob. (ok. 42 m?, standard), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TVsypialnia z podwójnym łóżkiem

Apartament 6-osob. (ok. 53 m?, standard), SC

pokój dzienno-sypialny z 2 rozkładanymi podwójnymi kanapami i TVsypialnia z łóżkiem podwójnym

Studio 2-osob. (ok. 28 m?, standard), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TV

Studio 3-osob. (ok. 33 m?, standard), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą, pojedynczą rozkładaną kanapą i TV

Apartament 4-osob. (ok. 52 m?, superior), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą i TVsypialnia z łóżkiem podwójnymtaras

Dojazd

Kolej: L'Hospitalet Pr?s l'Andorre (ok. 15 km), La Tour de Carol (ok. 30 km)Przelot: Tuluza (ok. 170 km), Girona (ok. 194 km), Barcelona (ok. 193 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "FREE SKI - SKIPASS W CENIE". Należy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski (wyłączając bilety dla gości niem. Gästekarten) będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Grandvalira

Maks. wysokość: 2640 mMin. wysokość: 1710 mWys. miejscowość: 2080 mWyciągi łącznie: 71Orczyki: 37Krzesełka: 28Gondole: 6Trasy łącznie: 210 kmTrasy zielone/niebieskie: 100 kmTrasy czerwone: 77 kmTrasy czarne: 33 km

Region narciarski Grandvalira

Maks. wysokość: 2640 mMin. wysokość: 1710 mWyciągi łącznie: 71Orczyki: 37Krzesełka: 28Gondole: 6Trasy łącznie: 210 kmTrasy zielone/niebieskie: 100 kmTrasy czerwone: 77 kmTrasy czarne: 33 km


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Snow Trex, które specjalizuje się w ofertach wyjazdów zimowych do najbardziej atrakcyjnych regionów narciarskich w Europie i w Ameryce Północnej. Biuro Podróży SnowTrex prężnie działa na rynku międzynarodowym od 2005 roku, obecnie obsługuje turystów w 15 krajach świata.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Biuro Podróży Snow Trex ma do dyspozycji szeroką bazę apartamentów i hoteli o różnym standardzie, a także pośredniczy w zakupie karnetów narciarskich na wybrane ski regiony. Dodatkowo isnieje możliwość wypożyczenia sprzętu i wykupienia kursów nauki jazdy na nartach czy snowboardzie.

Podczas wakacji w najpopularniejszych destynacjach klienci objęci są opieką rezydentów, którzy przygotowują animacje wieczorne i zabawy na śniegu. To właśnie stanowi o wyjątkowości oferty Snow Trex.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Residence Pas de la Casa? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego