cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-19:00; sob.-nd. 10:00-16:00

 • Hotel Residence Bordes D\'Envalira, Grandvalira
1 / 1

Residence Bordes D'Envalira
star2
Andora » Grandvalira » Soldeu

 • KOD OFERTY:
  TRV547341
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wypożyczalnia sprzętu zimowego
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kategoria

**

Miasto

Soldeu

Kraj

Andora

Położenie/wyposażenie

Przytulnie urządzona Résidence Bordes D'Envalira znajduje się w miejscowości Bordes d'Envalira w dzielnicy Peretol i jest oddalona o ok. 2,5 km od centrum miejscowości Soldeu i wyciągów narciarskich.Obiekt składa się z trzech budynków z windą. Do ogólnego wyposażenia należy recepcja z Wi-Fi, jak i zadaszone miejsca parkingowe (za opłatą, zalecana rezerwacja).WyżywienieOferta bez wyżywienia.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Zestaw do sprzątania

Opcjonalnie płatne na miejscu

Akcesoria dla dzieci (ograniczona dostępność): 40,- € /tydz./dzieckoZadaszone miejsca parkingowe (ograniczona dostępność, zalecana rezerwacja)

Płatne na miejscu

Kaucja: 200,- € / studio/apartament (płatność tylko kartą kredytową)

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (70,- € / tydzień, bez karmy, za okazaniem ważnego świadectwa szczepień, nie można przywieźć psów ras obronnych)

Zniżki

Apartament 4-osob. (38 - 66 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki: do skończonych 5 lat 45% 6 do 11 lat 15% 12 do 17 lat 5%

Apartament 5-osob. (38 - 66 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 45% 6 do 11 lat 15% 12 do 17 lat 5%

Apartament 6-osob. (55 - 70 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 45% 6 do 11 lat 15% 12 do 17 lat 5%

Apartament 8-osob. (88 - 110 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 45% 6 do 11 lat 15% 12 do 17 lat 5%

Studio 4-osob. (33 - 39 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 45% 6 do 11 lat 15% 12 do 17 lat 5%

Ważne wskazówki

Kaucję można uiścić jedynie kartą kredytową. Płatność gotówką nie jest możliwa.Dzieci urodzone w 2014 roku lub młodsze nie otrzymają vouchera na karnet narciarski. Dzieci do rocznika 2014 potrzebują ważnego karnetu narciarskiego dla dzieci, który można zakupić na miejscu w kasie wyciągu.Seniorzy od 65 roku życia nie otrzymają vouchera na karnet narciarski. Seniorzy w wieku 65-69 lat mogą zakupić karnet na miejscu w kasie wyciągu za 31,- € / dzień, a powyżej 70 roku życia otrzymają w kasie wyciągu bezpłatny karnet.

Apartament 4-osob. (38 - 66 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą rozkładaną do spania (zalecana dla dzieci), kuchnią oraz TVkuchnia z lodówką, zmywarką do naczyń, czajnikiem elektrycznym, tosterem i ekspresem do kawysypialnia z podwójnym łóżkiem lub podwójną rozkładaną kanapą lub rozkładanym łóżkiemłazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosówczęściowo dodatkowe, oddzielne WCczęściowo balkonWi-Fi (ograniczony transfer danych)

Apartament 5-osob. (38 - 66 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą rozkładaną do spania (polecana dla dzieci) oraz TVkuchnia z lodówką, zmywarką, czajnikiem, tosterem i ekspresem do kawy sypialnia z łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymi sypialnia z łóżkiem pojedynczym łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosówczęściowo dodatkowe, oddzielne WCczęściowo apartamenty dwupoziomoweWi-Fi (ograniczony transfer danych)

Apartament 6-osob. (55 - 70 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą (zalecane dla dzieci), kuchnią i TVkuchnia z lodówką, zmywarką do naczyń, czajnikiem elektrycznym, tosterem i ekspresem do kawypokój sypialny z łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymipokój sypialny z łóżkiem rozkładanym i sofą do spania lub łóżkiem piętrowym (zalecane dla dzieci) łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów częściowo dodatkowe, oddzielne WCczęściowo balkonczęściowo mieszkania dwupoziomoweWi-Fi (ograniczony transfer danych)

Apartament 8-osob. (88 - 110 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą (zalecane dla dzieci), kuchnią i TVkuchnia z lodówką, zmywarką do naczyń, czajnikiem elektrycznym, tosterem i ekspresem do kawy pokój sypialny z 2 łóżkami pojedynczymi pokój sypialny z 2 łóżkami pojedynczymi lub dodatkowym łóżkiem lub sofą do spania 2 pokoje sypialne z 1 łóżkiem pojedynczym 2 łazienki z wanną lub z prysznicem, WC i suszarką do włosów częściowo dodatkowe, oddzielne WCczęściowo balkonWi-Fi (ograniczony transfer danych)

Studio 4-osob. (33 - 39 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z 2 podwójnymi kanapami do spania (jedna zalecana dla dzieci), kuchnią i TV kuchnia z lodówką, zmywarką, czajnikiem elektrycznym, tosterem i ekspresem do kawy łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów częściowo balkon Wi-Fi (ograniczony transfer danych)

Dojazd

Kolej: L'Hospitalet Pr?s l'Andorre (ok. 20 km), La Tour de Carol (ok. 35 km)Przelot: Tuluza (ok. 175 km), Barcelona (ok. 200 km), Girona (ok. 200 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski (wyłączając karty, bilety dla gości niem. Gästekarten itd.) będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Grandvalira

Maks. wysokość: 2640 mMin. wysokość: 1710 mWys. miejscowość: 1710 mWyciągi łącznie: 71Orczyki: 37Krzesełka: 28Gondole: 6Trasy łącznie: 210 kmTrasy zielone/niebieskie: 100 kmTrasy czerwone: 77 kmTrasy czarne: 33 km


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Snow Trex, które specjalizuje się w ofertach wyjazdów zimowych do najbardziej atrakcyjnych regionów narciarskich w Europie i w Ameryce Północnej. Biuro Podróży SnowTrex prężnie działa na rynku międzynarodowym od 2005 roku, obecnie obsługuje turystów w 15 krajach świata.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Biuro Podróży Snow Trex ma do dyspozycji szeroką bazę apartamentów i hoteli o różnym standardzie, a także pośredniczy w zakupie karnetów narciarskich na wybrane ski regiony. Dodatkowo isnieje możliwość wypożyczenia sprzętu i wykupienia kursów nauki jazdy na nartach czy snowboardzie.

Podczas wakacji w najpopularniejszych destynacjach klienci objęci są opieką rezydentów, którzy przygotowują animacje wieczorne i zabawy na śniegu. To właśnie stanowi o wyjątkowości oferty Snow Trex.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Residence Bordes D'Envalira? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego