cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-19:00; sob.-nd. 10:00-16:00

 • Hotel Residence Bordes D\'Envalira, Grandvalira
1 / 1

Residence Bordes D'Envalira
star2
Andora » Grandvalira » Soldeu

 • KOD OFERTY:
  TRV418035
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Wypożyczalnia sprzętu zimowego
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
Opis oferty

Kategoria

**

Miasto

Soldeu

Kraj

Andora

Położenie/wyposażenie

Przytulnie urządzona Résidence Bordes D'Envalira znajduje się w miejscowości Bordes d'Envalira w dzielnicy Peretol i jest oddalona o ok. 2,5 km od centrum miejscowości Soldeu i wyciągów narciarskich.Obiekt składa się z trzech budynków z windą. Do ogólnego wyposażenia należy recepcja z Wi-Fi, jak i zadaszone miejsca parkingowe (za opłatą, zalecana rezerwacja).WyżywienieOferta bez wyżywienia.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Zestaw do sprzątania

Opcjonalnie płatne na miejscu

Akcesoria dla dzieci (ograniczona dostępność): 40,- € /tydz./dzieckoZadaszone miejsca parkingowe (ograniczona dostępność, zalecana rezerwacja)

Płatne na miejscu

Kaucja: 200,- € / studio/apartament (płatność tylko kartą kredytową)

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (70,- € / tydzień, bez karmy, za okazaniem ważnego świadectwa szczepień, nie można przywieźć psów ras obronnych)

Zniżki

Apartament 4-osob. (38 - 66 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki: do skończonych 5 lat 50% 6 do 11 lat 15% 12 do 17 lat 5%

Apartament 5-osob. (38 - 66 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 50% 6 do 11 lat 15% 12 do 17 lat 5%

Apartament 6-osob. (55 - 70 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 50% 6 do 11 lat 15% 12 do 17 lat 5%

Apartament 8-osob. (88 - 110 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 50% 6 do 11 lat 15% 12 do 17 lat 5%

Studio 4-osob. (33 - 39 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 50% 6 do 11 lat 15% 12 do 17 lat 5%

Ważne wskazówki

Kaucję można uiścić jedynie kartą kredytową. Płatność gotówką nie jest możliwa.Dzieci urodzone w 2014 roku lub młodsze nie otrzymają vouchera na karnet narciarski. Dzieci do rocznika 2014 potrzebują ważnego karnetu narciarskiego dla dzieci, który można zakupić na miejscu w kasie wyciągu.Seniorzy od 65 roku życia nie otrzymają vouchera na karnet narciarski. Seniorzy w wieku 65-69 lat mogą zakupić karnet na miejscu w kasie wyciągu za 31,- € / dzień, a powyżej 70 roku życia otrzymają w kasie wyciągu bezpłatny karnet.

Apartament 4-osob. (38 - 66 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą rozkładaną do spania (zalecana dla dzieci), kuchnią oraz TVkuchnia z lodówką, zmywarką do naczyń, czajnikiem elektrycznym, tosterem i ekspresem do kawysypialnia z podwójnym łóżkiem lub podwójną rozkładaną kanapą lub rozkładanym łóżkiemłazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosówczęściowo dodatkowe, oddzielne WCczęściowo balkonWi-Fi (ograniczony transfer danych)

Apartament 5-osob. (38 - 66 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą rozkładaną do spania (polecana dla dzieci) oraz TVkuchnia z lodówką, zmywarką, czajnikiem, tosterem i ekspresem do kawy sypialnia z łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymi sypialnia z łóżkiem pojedynczym łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosówczęściowo dodatkowe, oddzielne WCczęściowo apartamenty dwupoziomoweWi-Fi (ograniczony transfer danych)

Apartament 6-osob. (55 - 70 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą (zalecane dla dzieci), kuchnią i TVkuchnia z lodówką, zmywarką do naczyń, czajnikiem elektrycznym, tosterem i ekspresem do kawypokój sypialny z łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymipokój sypialny z łóżkiem rozkładanym i sofą do spania lub łóżkiem piętrowym (zalecane dla dzieci) łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów częściowo dodatkowe, oddzielne WCczęściowo balkonczęściowo mieszkania dwupoziomoweWi-Fi (ograniczony transfer danych)

Apartament 8-osob. (88 - 110 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z podwójną rozkładaną kanapą (zalecane dla dzieci), kuchnią i TVkuchnia z lodówką, zmywarką do naczyń, czajnikiem elektrycznym, tosterem i ekspresem do kawy pokój sypialny z 2 łóżkami pojedynczymi pokój sypialny z 2 łóżkami pojedynczymi lub dodatkowym łóżkiem lub sofą do spania 2 pokoje sypialne z 1 łóżkiem pojedynczym 2 łazienki z wanną lub z prysznicem, WC i suszarką do włosów częściowo dodatkowe, oddzielne WCczęściowo balkonWi-Fi (ograniczony transfer danych)

Studio 4-osob. (33 - 39 m?), SC

pokój dzienno-sypialny z 2 podwójnymi kanapami do spania (jedna zalecana dla dzieci), kuchnią i TV kuchnia z lodówką, zmywarką, czajnikiem elektrycznym, tosterem i ekspresem do kawy łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów częściowo balkon Wi-Fi (ograniczony transfer danych)

Dojazd

Kolej: L'Hospitalet Pr?s l'Andorre (ok. 20 km), La Tour de Carol (ok. 35 km)Przelot: Tuluza (ok. 175 km), Barcelona (ok. 200 km), Girona (ok. 200 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski (wyłączając bilety dla gości niem. Gästekarten) będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Grandvalira

Maks. wysokość: 2640 mMin. wysokość: 1710 mWys. miejscowość: 1710 mWyciągi łącznie: 71Orczyki: 37Krzesełka: 28Gondole: 6Trasy łącznie: 210 kmTrasy zielone/niebieskie: 100 kmTrasy czerwone: 77 kmTrasy czarne: 33 km


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Snow Trex, które specjalizuje się w ofertach wyjazdów zimowych do najbardziej atrakcyjnych regionów narciarskich w Europie i w Ameryce Północnej. Biuro Podróży SnowTrex prężnie działa na rynku międzynarodowym od 2005 roku, obecnie obsługuje turystów w 15 krajach świata.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Biuro Podróży Snow Trex ma do dyspozycji szeroką bazę apartamentów i hoteli o różnym standardzie, a także pośredniczy w zakupie karnetów narciarskich na wybrane ski regiony. Dodatkowo isnieje możliwość wypożyczenia sprzętu i wykupienia kursów nauki jazdy na nartach czy snowboardzie.

Podczas wakacji w najpopularniejszych destynacjach klienci objęci są opieką rezydentów, którzy przygotowują animacje wieczorne i zabawy na śniegu. To właśnie stanowi o wyjątkowości oferty Snow Trex.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Residence Bordes D'Envalira? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego