cellphone519195695

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Mario, Wybrzeże Jońskie

Mario
star3
Albania » Wybrzeże Jońskie » Saranda

 • KOD OFERTY:
  TRV813400
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Klimatyzacja
 • Dostęp do Internetu
 • Blisko centrum
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • wt, 19.09.2023
 • 06:15
 • PCY
 • śr, 20.09.2023
 • 00:00
 • K5A
 • Powrót:
 • pt, 29.09.2023
 • 00:00
 • K5A
 • so, 30.09.2023
 • 00:00
 • PCY
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 1569
 • 135
Opis oferty
 • Standard
  star
 • Lokalizacja
  Albania » Wybrzeże Jońskie » Saranda

***Albania/Wybrzeże Jońskie

ATUTY

-blisko centrum Sarandy-Bezpłatne WI-FI-Klimatyzowane pokoje-Winda-Taras z widokiem na morze

NASZYM ZDANIEM

Hotel Mario to komfortowy obiekt z rodzinną atmosferą, który znajduje się w pięknej miejscowości Saranda. Obiekt idealny jest dla osób pragnących odpocząć w pięknym spokojnym śródziemnomorskim klimacie. Idealnie nada się na wakacje w Albanii w sezonie 2023.

POŁOŻENIE

-ok. 2 km do centrum miejscowości Saranda-ok. 150 metrów do najbliższej plaży- ok. 13km do miasteczka Ksamil- do jednej z najpiękniejszych plaży w Albanii - Bora-Bora- ok. 38 km od lotniska na Korfu

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

-Bezpłatne WI-FI w lobby recepcji-Winda-Całodobowa recepcja-Hotelowa restauracja-Taras z widokiem na morze-Indywidualnie sterowana klimatyzacja-TV-Ręcznik-Szafka nocna-Szafa -Możliwość wymiany waluty

PLAŻA

Publiczna, żwirkowa plaża oddalona ok. 150 metrów od obiektu, serwis plażowy dodatkowo płatny. Plaża Mango-żwirkowa,publiczna oddalona ok. 500 metrów od obiektu z łagodnym zejściem do morza, serwis plażowy dodatkowo płatny. 

POKOJE

Kameralny obiekt posiada 40 zadbanych, nowoczesnych pokoi z indywidualnie sterowaną klimatyzacją, łazienką (Prysznic,WC, suszarkę do włosów), ręczniki, lodówkę oraz TV.  Każdy pokój posiada również szafki nocne oraz szafę. 

WYŻYWIENIE

Obiekt serwuje wyżywienie HB:Śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu.

DODATKOWE INFORMACJE

Zwierzęta nie są akceptowane.Obiekt akcetptuje płatność jedynie gotówką. Możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dziecka, po wcześniejszym zgłoszeniu oraz dostępności. 

CENA ZAWIERA

- Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą,- Transport do miejsca docelowego (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym).- Bagaż- Opiekę rezydenta podczas pobytu (nie dotyczy oferty z dojazdem własnym)- Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,- Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy,- Podatek Vat,- Ubezpieczenie KL 30 000, NNW 3 000, bagaż 200, CPiN, ochrona 24 h od momentu wyjścia z domu i 24 h, do momentu powrotu do domu w zakresie NNW (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym)W przypadku lotów czarterowych liniami LOT Charters bagaż podręczny (5 kg) oraz rejestrowany (20 kg) jest w cenie.

CENA NIE ZAWIERA

- Opłat klimatyczno-meldunkowych,- Wycieczek fakultatywnych,- Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,DLA DOJAZDU WŁASNEGO- Transportu- Ubezpieczenia (możliwość dokupienia w datach pobytu)

OBOWIĄZKOWE OPŁATY

AUTOKAR: Taksa klimatyczna + Opłata meldunkowa 15 EUR/os. płatne obowiązkowo raz na pobyt w autokarze SAMOLOT  W PRZYPADKU PRZELOTÓW NA KORFU: Taksa klimatyczna + Opłata meldunkowa, przeprawa promowa 50 EUR/os. płatne obowiązkowo raz na pobyt u rezydenta

TRANSFER LOTNISKO-HOTEL

W przypadku przelotu na Korfu, transfer organizowany jest odrazu po wylądowaniu. Następuje przejazd autokarem do portu gdzie czeka podstawiony prom/wodolot, którym odbędzie się transfer do Albanii. Następnie w Sarandzie czeka autokar, który będzie rozwoził Klientów do poszczególnych hoteli.

WAŻNE INFORMACJE

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.Prosimy o zapoznanie się z przepisami wjazdowymi dotyczącymi danego kraju.

INFORMACJE DLA PODRÓŻUJĄCYCH Z DZIEĆMI

Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)

DODATKOWE UBEZPIECZENIE NA WYPADEK KWARANTANNY LUB IZOLACJI

Pomoc w przypadku izolacjiW przypadku nałożenia na Ubezpieczonego konieczności poddania się izolacji z powodu nagłego zachorowania na Covid-19 podczas pobytu za granicą zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową izolacją, jeżeli izolacja nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.Pomoc w przypadku kwarantannyW przypadku nałożenia na Ubezpieczonego przez lokalne służby sanitarne konieczności poddania się kwarantannie w związku z Covid-19 podczas pobytu za granicą, zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową kwarantanną, jeżeli kwarantanna nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych oraz koszty transportu powrotnego do Polski lub kraju rezydencji jeżeli przekraczają pierwotnie przewidziany czas podróży, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Mario? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego