Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Bonita, Riwiera Albańska
1/
Hotel Bonita, Riwiera Albańska
2/
Hotel Bonita, Riwiera Albańska
3/
Hotel Bonita, Riwiera Albańska
4/
Hotel Bonita, Riwiera Albańska
5/
Hotel Bonita, Riwiera Albańska
6/
Hotel Bonita, Riwiera Albańska
7/
Hotel Bonita, Riwiera Albańska
8/
Hotel Bonita, Riwiera Albańska
9/
Hotel Bonita, Riwiera Albańska
10/
Hotel Bonita, Riwiera Albańska
11/
Hotel Bonita, Riwiera Albańska
12/
Hotel Bonita, Riwiera Albańska
13/
mapakliknij aby aktywować mapę

Bonita
star4
Albania » Riwiera Albańska » Durres

 • KOD OFERTY:
  TRV758350
 • Ocena hotelu:
  brak opini
Udogodnienia:
 • Bez paszportu
Dopasuj ofertę
 • 3
  dodaj usuń
 • Wylot:
 • nd, 10.09.2023
 • 00:00
 • RDO
 • nd, 10.09.2023
 • 00:00
 • Tirana
 • Powrót:
 • nd, 17.09.2023
 • 00:00
 • Tirana
 • nd, 17.09.2023
 • 00:00
 • RDO
Wybierz opcje zakwaterowania Dla powyższych parametrów
 • 3289
 • 135
Opis oferty
 • Standard
  star
 • Lokalizacja
  Albania » Riwiera Albańska » Durres

****Albania/Riwiera Albańska

ATUTY

przy plażykomfortowy nowoczesny obiektwyżywienie All Inclusivebezpłatny serwis plażowy

NASZYM ZDANIEM

Hotel Bonita to nowoczesny, komfortowy obiekt znajdujący się przy samej plaży z serwisem plażowym gratis, idealny dla rodzin z dziećmi, a także par. Obiekt idealnie nada się dla osób pragnących wypocząć, a także poznać piękno urokliwej Albanii. 

POŁOŻENIE

-Przy piaszczystej plaży -W centrum miejscowości Golem-W okolicy restauracje, bary oraz sklepy-ok. 11 km do Centrum Durres-ok. 37 km do Lotniska w Tiranie

PLAŻA

Hotel położony jest tuż przy szerokiej piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza. Serwis plażowy dla klientów Hotelu Bonita w cenie.  Przy plaży znajduje się hotelowy bar ( dodatkowo płatny). 

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Bezpłatne- 2 baseny zewnętrzne, jeden przystosowany również dla dzieci, recepcja 24 h,  wi-fi w lobby i pokojach, winda, klimatyzacjaDodatkowo płatne- Pralnia, masaże i sauna, bar na plaży, restauracja A'la Carte

POKOJE

Hotel dysponuje 175 nowocześnie urządzonymi pokojami, pokojem dwuosobowym z łóżkiem małżeńskim lub dwoma łóżkami pojedynczymi i możliwością jednej dostawki. Pokoje wyposażone są w: TV-SAT, łazienkę, suszarkę, ręczniki, lodówkę , klimatyzację, biurko oraz krzesło. 

UDOGODNIENIA

WI-FI KlimatyzacjaRęczniki LodówkaTVSuszarka Dwa baseny zewnętrzne Restauracja A'la Carte ( za dod. opłatą)Serwis plażowy gratisSauna i masaże ( dod. płatne)Całodobowa restauracja WindaSejf na recepcji

WYŻYWIENIE

Wyżywienie All Inclusive: śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu, przekąski między obiadem i kolacją, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w godz. 10:00-22:00 w wyznaczonym barze. Formuła All Inclusive nie obowiązuje w restauracji a'la carte i w barze przy plaży.

DLA DZIECI

Łóżeczko dla dziecka ( na zapytanie)Basen dla dzieciKrzesełko dziecięce 

CENA ZAWIERA

- Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą,- Transport do miejsca docelowego (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym).- Bagaż- Opiekę rezydenta podczas pobytu (nie dotyczy oferty z dojazdem własnym)- Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,- Opłatę na Turystyczny Fundusz Pomocowy,- Podatek Vat,- Ubezpieczenie KL 30 000, NNW 3 000, bagaż 200, CPiN, ochrona 24 h od momentu wyjścia z domu i 24 h, do momentu powrotu do domu w zakresie NNW (nie dotyczy ofert z dojazdem własnym)W przypadku lotów czarterowych liniami LOT Charters bagaż podręczny (5 kg) oraz rejestrowany (20 kg) jest w cenie.

CENA NIE ZAWIERA

- Opłat klimatyczno-meldunkowych,- Wycieczek fakultatywnych,- Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie,DLA DOJAZDU WŁASNEGO- Transportu- Ubezpieczenia (możliwość dokupienia w datach pobytu)

OBOWIĄZKOWE OPŁATY

SAMOLOT: Taksa klimatyczna + Opłata meldunkowa 10 EUR/os. płatne obowiązkowo raz na pobyt u rezydentaAUTOKAR / DOJAZD WŁASNY: Taksa klimatyczna + Opłata meldunkowa 15 EUR/os. płatne obowiązkowo raz na pobyt u rezydenta

WAŻNE INFORMACJE

Zawarte w Serwisie informacje dotyczące imprez turystycznych REGO-BIS Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, lecz są zaproszeniem do zawarcia umowy, o którym mowa w art. 71 Kodeksu cywilnego.Prosimy o zapoznanie się z przepisami wjazdowymi dotyczącymi danego kraju.

INFORMACJA DLA PODRÓŻUJĄCYCH Z DZIEĆMI

Informacja dla podróżujących z dziećmi do 18 lat - Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)

DODATKOWE UBEZPIECZENIE NA WYPADEK KWARANTANNY LUB IZOLACJI

Pomoc w przypadku izolacjiW przypadku nałożenia na Ubezpieczonego konieczności poddania się izolacji z powodu nagłego zachorowania na Covid-19 podczas pobytu za granicą zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową izolacją, jeżeli izolacja nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.Pomoc w przypadku kwarantannyW przypadku nałożenia na Ubezpieczonego przez lokalne służby sanitarne konieczności poddania się kwarantannie w związku z Covid-19 podczas pobytu za granicą, zgodnie z przepisami kraju, w którym Ubezpieczony przebywa, Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty związane z obowiązkową kwarantanną, jeżeli kwarantanna nie może się odbyć w dotychczasowym miejscu zakwaterowania Ubezpieczonego lub czas jej trwania przekracza zaplanowany czas pobytu w ramach imprezy turystycznej. W takim przypadku Centrum Alarmowe zorganizuje i pokryje dodatkowe koszty zakwaterowania i wyżywienia w standardzie nie wyższym niż wcześniej przewidziany umową związaną z podróżą, z wyłączeniem napojów alkoholowych oraz koszty transportu powrotnego do Polski lub kraju rezydencji jeżeli przekraczają pierwotnie przewidziany czas podróży, maksymalnie do limitu 1.000 euro na osobę. Ubezpieczenie dostępne jest po opłaceniu dodatkowej składki.


Podobne oferty

Masz pytania o ofertę Bonita? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00


Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego

Zakres i cena oferty prezentowane są na podstawie danych Biur podróży dostarczanych za pośrednictwem elektronicznego systemu rezerwacyjnego. Ze względu na prezentację ofert w czasie rzeczywistym, uwzględniającą bieżącą dostępność i zmianę cen mogą one ulec zmianie. Ostateczny zakres i cena oferty określone są w przesłanej do akceptacji klienta umowie.