cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

Wakacje Last Minute
Kraj
Regiony
Miasta
Hotel

Biuro podróży Sigma Travel


W 1989 roku powstało biuro Sigma Travel. Dopracowane programy i wciąż otwierane nowe kierunki wyróżniały ofertę Sigmy spośród ofert innych biur podróży. Sigma Travel jako pierwsza, rozpoczęła czarterowe operacje do Turcji i Egiptu, nie ograniczając się jedynie do oferty plażowej, ale bardzo dużo uwagi poświęcając zwiedzaniu zabytków. Od długiego czasu Sigma Travel specjalizuje się w organizacji tras wycieczkowych po praktycznie wszystkich kontynentach.

Co roku Sigma Travel wprowadza nowe trasy i rozwija ofertę tak, żeby nawet ci z Państwa, którzy zwiedzili już wiele regionów świata, mogli znaleźć dla siebie coś ciekawego. Biuro zaprasza – do Białorusi, Bratysławy, trochę dalej – do Mołdawii, do Węgier, a także na "Bałkańską mozaikę", czyli zwiedzanie Serbii, Macedonii, oraz Albanii, wszystko w trakcie jednej, świetnie zorganizowanej wycieczki! Sigma proponuje też Skandynawię lub  południe Europy; Włochy gdzie są dwie nowe trasy: Włochy- Barwy Południa, oraz Sycylię.

Dla tych z Państwa, którzy chcieliby wybrać się na bardziej egzotyczną wyprawę Sigma Travel przygotowała Azerbejdżan, Liban oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie i Oman, proponuje także zwiedzanie fantastycznych Indii i Sri Lanki czy zaskakującej Kolumbii z Ekwadorem.