cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

Wakacje Last Minute
Kraj
Regiony
Miasta
Hotel

Biuro podróży Nekera

Nekera to polskie biuro podróży, które zostało został zbudowane przez zespół doświadczonych specjalistów z ponad 25-letnim stażem w międzynarodowej branży turystycznej i stawia na nowoczesne technologie, współpracę z Agentami oraz ofertę online. Jako touroperator współpracują z sieciami największych linii lotniczych, hoteli i miejsc wakacyjnych. Mają sporo obiektów z widokiem na morze w Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Chorwacji, Włoszech. W ramach działania biura Nekera dostępna jest kompleksowa obsługa wczasów w całym basenie Morza Śródziemnego, łącznie z mniejszymi destynacjami, takimi jak Malta, Cypr, Izrael, Jordania czy Albania,Nie brakuje też egzotycznych kierunków, np.

kraje karaibskie: Kuba, Dominika, Meksyk, Jamajka,
afrykańskie: Kenia, Zanzibar, Seszele, Egipt, Tunezja, Maroko czy azjatyckie: Malediwy, Tajlandia, Wietnam, Bali, Dubaj, Gruzja i Sri Lanka.

Nekera to także możliwość zakupu wakacji do ponad 600 hoteli w Polsce.
Biuro oferuje największy na rynku wybór wyjazdów z dojazdem własnym: narciarskie zimowe w austriackich Alpach i włoskich Dolomitach, na Słowację, do Czech, Szwajcarii, Francji i Słowenii, a także letnie propozycje, głównie na południu Europy: we Włoszech, Chorwacji, Bułgarii i  na Bałkanach.

Touroperator ma w sprzedaży propozycje wyjazdów do wszystkich najbardziej lubianych przez Polaków wakacyjnych krajów. Zagwarantowana jest stabilne, profesjonalne wsparcie produktowe i świetne ceny dla klientów, a wszystkie wyjazdy objęte są gwarancją najniższej ceny, jej niezmienności, a także polskojęzyczną opieką w systemie 24/7.

W ciągłej sprzedaży jest około 15.000 wyselekcjonowanych hoteli w 127 wakacyjnych krajach całego świata. Biuro objęte jest gwarancją ubezpieczeniową, wystawioną przez renomowaną firmę ubezpieczeniową Allianz. Biuro podróży Nekera jest Członkiem Polskiego Związku Organizatorów Turystyki PZOT.

Strategicznym partnerem Nekery jest właściciel platformy triverna.pl, jednego z liderów polskiego rynku sprzedaży miejsc hotelowych. Grupę turystyczną wspierają polskie fundusze inwestycyjne: Xevin Investments oraz IQ Pomerania.