cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

Wakacje Last Minute

O firmie

TRAVELIGO.pl przez całą dobę prezentuje tysiące ofert jedynie wiarygodnych touroperatorów. To gwarantuje wysoką jakość usług i udany wypoczynek naszych Klientów. Biuro podróży TRAVELIGO.pl gromadzi w swojej bazie różnorodne wycieczki - od niedrogich wyjazdów wypoczynkowych, aż po ekstremalną turystykę i egzotyczne wyprawy dla wymagających turystów.

Internetowe biuro podróży i portal turystyczny TRAVELIGO.pl zarządzany jest przez spółkę - Grupa Traveligo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Wzorcowej 25.

Portal TRAVELIGO.pl prezentuje też najważniejsze informacje przydatne w podróży, opisy ciekawych regionów, zabytków, porady prawne i szeroką bazę wiedzy turystycznej. Biuro podróży TRAVELIGO.pl jest członkiem Polskiej Izby Turystyki i posiada wszystkie aktualnie wymagane pozwolenia na prowadzenie działalności.

Wraz z Ministerstwem Spraw Zagranicznych Rzeczpospolitej Polskiej przedstawione są niezbędne informacje przydatne podczas zagranicznych podróży. TRAVELIGO.pl jest także laureatem licznych nagród.

Instytut monitorowaina rynku

W ramach Grupy Traveligo funkcjonuje Instytut Monitorowania Rynku Turystycznego, który zajmuje się naukowym opracowaniem tendencji i zmian w ramach szeroko pojętej problematyki turyzmu zarówno w ujęciu krajowym jak i na świecie. Badania nad ekonomiczno - społecznymi uwarunkowaniami rozwoju gospodarczego oraz analizy trendów owocują szczegółowymi raportami opracowywanymi przez Instytut.

KAPITAŁ ZAKŁADOWY

Kapitał zakładowy Spółki Grupa TraveliGo wynosi 700 000,00 PLN.

Wsparcie dla Grupy Traveligo Sp. z o.o. z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Grupa Traveligo Sp. z o.o. prowadzi obecnie projekt dofinansowany przez Europejski Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka w ramach Priorytetu 8 – "Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki" Działanie 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B.

Więcej informacji o dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka można uzyskać na stronie www.poig.gov.pl.

Inwestycja przyczyni się do podwyższenia jakości usług świadczonych przez Spółkę oraz usprawni komunikacje informatyczną z partnerami.

innowacyjna gospodarka

Dotacje na inwestycje - inwestujemy w Waszą przyszłość