Dołącz do 127.000 zadowolonych klientów, którzy podróżowali z nami od 2004 roku.
Infolinia i rezerwacja: tel. 0 801 407 406
Infolinia i rezerwacja (abonenci spoza TP SA oraz sieci kom.): tel. 0 22 517 16 00
Jesteśmy laureatem nagrody Mazowiecka Firma Roku

Haus im Ennstal, położone na wysokości 752 m n.p.m., to popularny ośrodek narciarski w regionie Dachstein. Jest on bazą wypadową zarówno na stoki górującego nad miasteczkiem szczytu Kaibling, jak i na sąsiednie wzniesienia, połączone ze sobą systemem wyciągów.
Haus im Ennstal to typowa alpejska wioska o zabytkowej architekturze. Znajduje się tu stacja kolejowa, dzięki czemu łatwo dostać się do sąsiednich miasteczek, na przykład do Schladmnig. W samym Haus im Ennstal znajduje się wiele knajpek, restauracji i barów.
Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki
oraz National Geographic Society
Wycieczki: Rodzinne | Egzotyczne | Objazdowe | Ekskluzywne | Single | 55+ | Wyjazd weekendowy | Wypoczynek i zwiedzanie
Kierunki: Egipt | Turcja | Tunezja | Grecja | Kreta | Majorka | Hiszpania | Teneryfa | Portugalia | Bułgaria | Brazylia | Kuba | Meksyk | więcej »
Copyright © 2004 - 2012 Grupa Traveligo Sp. z o.o.
Jeśli szukają Państwo najlepszego sposobu na spędzenie wakacji, prosimy o zostawienie wiadomości wraz z mailem i nr tel. Konsultanci TraveliGo.pl pomogą wybrać wycieczkę spełniąjącą wszystkie Państwa wymagania.