Traveligo.pl

Dołącz do 127.000 zadowolonych klientów, którzy podróżowali z nami od 2004 roku.

Infolinia i rezerwacja: tel. 0 801 407 406

Infolinia i rezerwacja (abonenci spoza TP SA oraz sieci kom.): tel. 0 22 517 16 00

Biuletyn

Najnowsze informacje o najlepszych promocjach oraz ofertach last minute prosto na Twoją skrzynkę.

Jesteśmy laureatem nagrody Mazowiecka Firma Roku

Jesteśmy laureatem RANKINGU SKLEPÓW INTERNETOWYCH Money.pl i Wprost 2010
  • 1. Wyniki wyszukiwania
  • 2. Szczegóły oferty
  • 3. Rezerwacja wycieczki

« wróć do listy ofert

Kod oferty TRV/203550/ |dodaj do schowka

Hotel Horizont, Pokój 2-osob. prysznic/WC (Spartipp), HB

Czechy Przewodnik po kraju

Data Wyjazdu25.05.2012Kalendarz
Typ ofertypatrz opis
Wyżywieniepatrz opis
Transportdojazd własny
Miejsce wylotupatrz opis
3-gwiazdkowy Hotel Horizont znajduje się na wysokości 1100 m po południowej stronie góry Pacír, w rezerwacie przyrody Szumawa. Centrum miejscowości Železná Ruda oddalone jest o ok. 6 km od hotelu, a teren narciarski Špičák o ok. 4 km. Do przejścia granicznego Bavorska Zelazna Ruda jest tylko 8 km. Hotel dysponuje recepcją, jadalnią, restauracją, piwiarnią, internetem (w cenie), salonem, parkietem tanecznym, barem i przechowalnią sprzętu narciarskiego. Możliwość skorzystania z bilarda, rzutek i tenisa stołowego. Strefa wellness posiada kryty basen z nurtem ( dzieci tylko do godz. 19:00) i whirlpool (codziennie od 08:00 do 16:00 bezpłatnie, poza tymi godzinami za opłatą), studio fitness (w cenie, do godz. 21:00), masaże wodne, rzymska łaźnia, sauna, solarium oraz różnorodne masaże (za opłatą). Ponadto obiekt posiada centrum leczenia i kuracji, gdzie otrzymają Państwo opiekę medyczną wraz z opiekę psychoterapeuty oraz możliwość skorzystania z licznych zabiegów i masaży ( za opłatą). W budynku znajduje się również parking strzeżony (w cenie). Wyposażenie /wyżywienie Przytulne pokoje wyposażone są w prysznic/WC, TV satelitarną i telefon. Zawarte w cenie wyżywienie typu śniadania i obiadokolacje obejmuje bufet śniadaniowy i kolację w formie bufetu. Menu świąteczne i sylwestrowe wliczone jest w cenę, jak i lampka szampana i bufet o północy.

Pokój

•przytulne pokoje z TV sat.

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolejne zdjęcia możesz oglądać używając klawiszy oraz lub myszki. ESC wyjście.

  • Hotel Horizont, Pokój 2-osob. pr...
  • Hotel Horizont, Pokój 2-osob. pr...
  • Hotel Horizont, Pokój 2-osob. pr...

Potrzebujesz fachowej porady naszych konsultantów?

pn-pt 8.30-21, so 10-17, nd 10-20

Zadzwoń...

0 801 407 406 koszt połączenia 49 gr/min z VAT

z tel. komórkowego 0 22 517 16 00 końcówki od 00 do 10

lub napisz do nas

rezerwacje@traveligo.pl odpiszemy na pewno

Zadaj pytanie dotyczące oferty

Wybrana oferta

Kod oferty TRV/203550/
Hotel Hotel Horizont, Pokój 2-osob. prysznic/WC (Spartipp), HB ***
Lokalizacja Czechy
Data wyjazdu
Wyżywienie patrz opis
Transport dojazd własny
Miejsce wylotu
Cena podstawowa

Twoje pytanie

* pola wymagane

Informacje kontaktowe

* pola wymagane

Prześlij znajomemu

zamknij
* pola obowiązkowe

Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie.

Akceptujemy płatności:

Copyright © 2004 - 2012 Grupa Traveligo Sp. z o.o.

Jeśli szukają Państwo najlepszego sposobu na spędzenie wakacji, prosimy o zostawienie wiadomości wraz z mailem i nr tel. Konsultanci TraveliGo.pl pomogą wybrać wycieczkę spełniąjącą wszystkie Państwa wymagania.

Wyślij »

Message