Dołącz do 127.000 zadowolonych klientów, którzy podróżowali z nami od 2004 roku.
Infolinia i rezerwacja: tel. 0 801 407 406
Infolinia i rezerwacja (abonenci spoza TP SA oraz sieci kom.): tel. 0 22 517 16 00
Jesteśmy laureatem nagrody Mazowiecka Firma Roku

Ocena hotelu 2.9
| Ocena hotelu |
2.9
|
|---|
| Lokalizacja hotelu |
3.0
|
|---|---|
| Hotel |
2.0
|
| Pokoje |
3.0
|
| Wyżywienie |
3.0
|
| Sport i atrakcje w hotelu |
2.0
|
| Jakość do ceny |
3.0
|
1 - 2 z 2 opinii
Ocena 2.6
Podsumowanie: odradzam
byłam tam rok temu ,ale źle wspominam ten urlop ..mały przytulny hotel nic się nie działo zero atrakcji dla dzieci .daleko do plaży.sami ruscy poznaliśmy tylko jedną polską rodziny..polecam ten hotel ludzią którzy chcą sie tylko wykąpac w basenie i sie wyspac.
Polecam: ekonomicznym klientom, dla aktywnych wczasowiczów
Ocena 3.1
Podsumowanie: może być
Tania noclegownia a nie hotel, nie jest drogi to fakt, ale znajomi trafili lepszą ofertę niż my za podobna kasę. Do plaży kawał,na szczęście chodził bus gratisowy.
Polecam: ekonomicznym klientom, dla aktywnych wczasowiczów
pn-pt 8.30-21, so 10-17, nd 10-20
0 801 407 406 koszt połączenia 49 gr/min z VAT
z tel. komórkowego 0 22 517 16 00 końcówki od 00 do 10
rezerwacje@traveligo.pl odpiszemy na pewno
Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowiš oferty w rozumnieniu przepisów kodeksu cywilnego
Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki
oraz National Geographic Society
Wycieczki: Rodzinne | Egzotyczne | Objazdowe | Ekskluzywne | Single | 55+ | Wyjazd weekendowy | Wypoczynek i zwiedzanie
Kierunki: Egipt | Turcja | Tunezja | Grecja | Kreta | Majorka | Hiszpania | Teneryfa | Portugalia | Bułgaria | Brazylia | Kuba | Meksyk | więcej »
Copyright © 2004 - 2012 Grupa Traveligo Sp. z o.o.
Jeśli szukają Państwo najlepszego sposobu na spędzenie wakacji, prosimy o zostawienie wiadomości wraz z mailem i nr tel. Konsultanci TraveliGo.pl pomogą wybrać wycieczkę spełniąjącą wszystkie Państwa wymagania.