Dołącz do 127.000 zadowolonych klientów, którzy podróżowali z nami od 2004 roku.
Infolinia i rezerwacja: tel. 0 801 407 406
Infolinia i rezerwacja (abonenci spoza TP SA oraz sieci kom.): tel. 0 22 517 16 00
Jesteśmy laureatem nagrody Mazowiecka Firma Roku

Ocena hotelu 3.6
| Ocena hotelu |
3.6
|
|---|
| Lokalizacja hotelu |
4.6
|
|---|---|
| Hotel |
3.4
|
| Pokoje |
3.7
|
| Wyżywienie |
3.7
|
| Sport i atrakcje w hotelu |
2.6
|
| Jakość do ceny |
3.4
|
1 - 7 z 7 opinii
Ocena 4.1
Podsumowanie: polecam
Nie mam zastrzeżeń
Polecam: osobom ceniącym spokój
Ocena 4.1
Podsumowanie: polecam
Nie mam zastrzeżeń
Polecam: osobom ceniącym spokój
Ocena 1.9
Podsumowanie: odradzam
Hotel położony idealnie dla osób ceniących spokój. Czystość pozostawia wiele do życzenia np. ręczniki podniesione z podłogi, złożone do dalszego użytku. Jedzenie monotonne, przetwarzane z kilku dni, mały wybór. Bar czynny od godziny 11.00 do 23.00 - nie jak w ofercie od 10.00 do 23.00, Napoje "alkoholowe" to np: Tonik z Colą. Remont z czasów komuny: brudne ściany, wanna odrapana w odcieniach żółci z odchodzącą emalią.
Polecam: osobom ceniącym spokój
Ocena 3.7
Podsumowanie: polecam
Nasze podsumowanie w tym hotelu: Hotel z zewnątrz ładny budynek, wewnątrz ładny bar recepcja. Pokoje ładne i proste, jednak łazienki już nie są ciekawe ale znośne. Plaża troche mała ale nie jest przeludniona więc jest swoboda ruchów leżaki oraz parasole w razie braku dostawiane stale, boisko do siatki korty do tenisa. Animatorzy w naszym przypadku w połowie wakacji ich zwolnili za upicie się chyba, jednakże jednego animatora przyjeli powtórnie gdyż dla mnie to super koles miły, zabawny, ma dobry kontakt z wszystkimi. Restauracja? Dla mnie jedzenie dobre ale obsługa restauracji fatalna, niemiła, ściemniacze... leją niepełne szklanki napojów a jak już się prosi o więcej to tak ci naleje ze więcej zostaje napoju na ladzie, i był też przypadek jak brałem 3 raz frytki bo raz zrobili że coś burczeli że ile razy biore... jeśli skończy się Cola lub jakiś alkochol np Gin nie dostawiają odrazu tylko następnego dnia, co do potraw to robili ich o wiele za mało albo grali na czas czyli wystawili czesc a drugą za około godzine, nie wiem czy chcieli w ten sposób oszczędzić czy co...Jedzenie dobre ogólnie mimo tych niedogodności w mojej wersji All polecam hotel bo naprawde miły czas. :) Ps. Amfiteatr hotelu jest super a nie jest używany to jest minus
Polecam: rodzinom z dziećmi, na romantyczne wakacje
Ocena 3.7
Podsumowanie: polecam
Polecam na leniwy wypoczynek za niewielkie pieniądze. Bardzo serdeczna obsługa, pokoje czyste i codziennie sprzątane. Jakość drinków pozostawia wiele do życzenia, ale za tą cenę nie ma co się czepiać.
Polecam: osobom ceniącym spokój, ekonomicznym klientom, dla aktywnych wczasowiczów
Ocena 3.9
Podsumowanie: polecam
Bardzo polecam ten hotel. Jest stosunkowo niedrogi, a ma przyzwoity standard. Ma dwa czyste baseny z brodzikiem dla dzieciaków i plażę nieopodal. Jedyne, czego mi brakowało to animacje. Są, ale jedynie po francusku:/. No i jeszcze te drinki z plastiku...Za to jedzenie całkiem dobre i w dużych ilościach.
Polecam: rodzinom z dziećmi, ekonomicznym klientom, dla aktywnych wczasowiczów, ceniącym rozrywkę
Ocena 3.7
Podsumowanie: polecam
Hotel raczej skromny, ale nie taki zły. Moim zdaniem to dobra baza wypadowa do zwiedzania i wieczornych zabaw (wszędzie blisko). Jedzenie trochę monotonne, ale nigdy nie brakowało. Polecam studentów lub osobom lubiącym dużo zwiedzać.
Polecam: ekonomicznym klientom, dla aktywnych wczasowiczów, ceniącym rozrywkę
pn-pt 8.30-21, so 10-17, nd 10-20
0 801 407 406 koszt połączenia 49 gr/min z VAT
z tel. komórkowego 0 22 517 16 00 końcówki od 00 do 10
rezerwacje@traveligo.pl odpiszemy na pewno
Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowiš oferty w rozumnieniu przepisów kodeksu cywilnego
Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki
oraz National Geographic Society
Wycieczki: Rodzinne | Egzotyczne | Objazdowe | Ekskluzywne | Single | 55+ | Wyjazd weekendowy | Wypoczynek i zwiedzanie
Kierunki: Egipt | Turcja | Tunezja | Grecja | Kreta | Majorka | Hiszpania | Teneryfa | Portugalia | Bułgaria | Brazylia | Kuba | Meksyk | więcej »
Copyright © 2004 - 2012 Grupa Traveligo Sp. z o.o.
Jeśli szukają Państwo najlepszego sposobu na spędzenie wakacji, prosimy o zostawienie wiadomości wraz z mailem i nr tel. Konsultanci TraveliGo.pl pomogą wybrać wycieczkę spełniąjącą wszystkie Państwa wymagania.