Dołącz do 127.000 zadowolonych klientów, którzy podróżowali z nami od 2004 roku.
Infolinia i rezerwacja: tel. 0 801 407 406
Infolinia i rezerwacja (abonenci spoza TP SA oraz sieci kom.): tel. 0 22 517 16 00
Jesteśmy laureatem nagrody Mazowiecka Firma Roku

Ocena hotelu 4.1
| Ocena hotelu |
4.1
|
|---|
| Lokalizacja hotelu |
4.5
|
|---|---|
| Hotel |
4.3
|
| Pokoje |
4.5
|
| Wyżywienie |
4.2
|
| Sport i atrakcje w hotelu |
3.2
|
| Jakość do ceny |
4.2
|
1 - 6 z 6 opinii
Ocena 4.1
Podsumowanie: polecam
byliśmy w maju 2011 ,fajne czyste pokoje urozmaicone pyszne jedzenie ryby owoce morza,szampan?do śniadania drinki ok
Polecam: na romantyczne wakacje, osobom ceniącym spokój
Ocena 4.7
Podsumowanie: zdecydowanie polecam
Hotel spełnia wymagania wybrednym turystom z pięknym widokiem na ocean..Jedyny mankament dojście do plaży ok 15 minut.
Polecam: rodzinom z dziećmi, wymagającym klientom, dla aktywnych wczasowiczów
Ocena 4.3
Podsumowanie: polecam
Poczuliśmy się jak na romantycznej wyspie w sierpniu, plaża cudowna, ale jedzenie mogło by być bardziej urozmaicone, 30 potraw na dzień i jest okej.
Polecam: na romantyczne wakacje, osobom ceniącym spokój
Ocena 3.1
Podsumowanie: może być
Bylismy na wakacjach w pazdzierniku 2009 z małym dzieckiem. Hotel kompletnie nie nadaje sie dla rodzin z dziecmi a tak operatorzy go polecaja. Plan zabaw pozostawia wiele do zyczenia. jedzenie bardzo monotonne. w okresie w którym bylismy nie działała klimatyzacja i ani hotel (oprocz zmiany pokoju) ani biuro nie rekonpensowało tej koszmarnej niedogodności. sam hotel dość stary i dawno nie miał remontu. pokoje czyste. zaletą hotelu jest to ze ze względu na kompletny brak rozrywek jest w nim cicho i skokojnie, hotel tez ma bardzo dobre polozenie przy długiej promenadzie idealnej do spacerów. do plazy jest spory kawałek nie jest to zwyczajne przejscie przez ulice. generalnie bylismy zawiedzeni.
Polecam: osobom ceniącym spokój
Ocena 4.0
Podsumowanie: polecam
Przy hotelu jest piękna plaża! Doskonałe miejsce na wypoczynek. W ogóle cała wyspa jest niezwykła. Jest cicho, spokojnie i romantycznie.
Polecam: rodzinom z dziećmi, na romantyczne wakacje
Ocena 4.6
Podsumowanie: zdecydowanie polecam
Spędziliśmy w tym hotelu wakacje w listopadzie 2008. Trochę długi transfer z lotniska, bo to na końcu wyspy, ale miejscowosc jak najbardziej OK - trochę knajpek, kafejek - jest co robic wieczorem. Sam hotel bardzo ładny, czysty, dobre jedzenie. Przejście do plaży przez ulicę - ok 5 min na piechotę. Plaża bardzo piękna, piaszczysta, długa - mozna isc na długi spacer. Polecam wycieczke na niesamowitą plażę, która znajduje się po drugiej stronie wyspy - trzeba wypozyczyć samochód. I koniecznie wycieczkę na Lanzarote.
Polecam: na romantyczne wakacje, dla aktywnych wczasowiczów
pn-pt 8.30-21, so 10-17, nd 10-20
0 801 407 406 koszt połączenia 49 gr/min z VAT
z tel. komórkowego 0 22 517 16 00 końcówki od 00 do 10
rezerwacje@traveligo.pl odpiszemy na pewno
Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowiš oferty w rozumnieniu przepisów kodeksu cywilnego
Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki
oraz National Geographic Society
Wycieczki: Narty i snowboard | Ski info | Rodzinne | Egzotyczne | Objazdowe | Ekskluzywne | Single | 55+ | Wyjazd weekendowy | Wypoczynek i zwiedzanie
Kierunki: Egipt | Turcja | Tunezja | Grecja | Kreta | Majorka | Hiszpania | Teneryfa | Portugalia | Bułgaria | Brazylia | Kuba | Meksyk | więcej »
Copyright © 2004 - 2012 Grupa Traveligo Sp. z o.o.
Jeśli szukają Państwo najlepszego sposobu na spędzenie wakacji, prosimy o zostawienie wiadomości wraz z mailem i nr tel. Konsultanci TraveliGo.pl pomogą wybrać wycieczkę spełniąjącą wszystkie Państwa wymagania.