Traveligo.pl

Rzetelna Firma

Wiarygodna Firma

Dołącz do 127.000 zadowolonych klientów, którzy podróżowali z nami od 2004 roku.

Infolinia i rezerwacja: tel. 0 801 407 406

Infolinia i rezerwacja (abonenci spoza TP SA oraz sieci kom.): tel. 0 22 517 16 00

 • 1. Wyniki wyszukiwania
 • 2. Szczegóły oferty
 • 3. Rezerwacja wycieczki

« wróć do listy ofert

Kod oferty TRV262189 |dodaj do schowka

Medina Solaria & Thalasso

Tunezja > Hammamet Przewodnik po kraju

Cena od 2349 PLN za 7 dni

Data Wyjazdu22.01.2015Kalendarz
Typ ofertypatrz opis
Wyżywienieall inclusive
Transportsamolot
Miejsce wylotuWarszawa
Udogodnienia Basen odkryty Klimatyzacja Dostęp do Internetu Bezpośrednio przy plaży Dla rodzin z dziećmi
 • Nasz konsultant widział ten hotel

Aktualna pogoda

deszcz, 16°C/9°C
wiatr północno-wschodni, 18 km/h.

Terminy dla

dorosłych

dzieci

Oblicz

Długość pobytu

Zmień

Opinia konsultanta

Elegancki hotel w centrum Hammamet Yasmin, położony blisko mariny. Polecam dla osób szukających miejskich rozrywek.

Kategoria

5

Region

Tunezja,Hammamet-Yasmine

Położenie

Hotel Medina Solaria Pokój dwuosobowy + dostawka dla osoby dorosłej; Pokój dwuosobowy + dostawka dla dziecka w wieku 2-12 lat; Pokój jednoosobowy;

 

UWAGA !!!

CENA MOŻE RÓŻNIĆ SIĘ W ZALEŻNOŚCI OD MIASTA WYLOTU / WYJAZDU! NALEŻY JĄ POTWIERDZIĆ U KONSULTANTA TRAVELIGO.PL

3-dniowa wycieczka na Saharę jeepami

Dostępna z: Hammamet, Hammamet-Yasmine, Port El Kantaoui, Sousse, Skanes-Monastir, Hammamet-Nabeul, Nabeul
Jesto wycieczka na potwierdzenie. 1 dzień po śniadaniu wyjazd z hotelu w kierunku El Djem, gdzie zobaczymy przepiękne rzymskie Koloseum. Nastepnie będzie postój na souku Jara w miejscowosci Gabes. W Matmacie zobaczymy jak żyją i mieszkają troglodyci. Obiad. Późnym popołudniem dojazd do Bramy Pustyni - Douz. Fakultatywnie przy zachodzie słońca można skorzystać z przejażdżki na wielbłądach. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja. Nocleg. 2 dzień po sniadaniu pojedziemy wzdłuż najwiekszego słonego jeziora Chott El Djerid. Krótki postój. Dojazd do Touzer. Zakwaterowanie w hotelu. Obiad. Po południu przejazd do Nefty. W Touzer obejrzymy muzeum Dar Chraiet i pustynne zoo. Kolacja. Nocleg. 3 dzień Po śniadaniu zobaczymy przepiekne oazy górskie: Chebika, Tamerza i Mides. Obiad w Gafsie. nastepnie krótki postój w Kairouan. W godzinach wieczornych powrót do hotelu.
240,00 TND


Dookoła Djerby

Dostępna z: Djerba

Podczas tej półdniowej wycieczki dookoła Djerby możemy zobaczyć wszystko to, co najciekawsze na wyspie. Wycieczka rozpoczyna się od zwiedzania tzw. drogi rzymskiej w miejscowości Al. Kantara. 7 kilometrowy trakt  już od czasów starożytnych łączył wyspę z lądem. Zatrzymamy się żeby zrobi zdjęcia. Kolejnym etapem naszej wycieczki jest miejscowość Guellala. Wyspa Djerba była zawsze znana z wyrobów ceramicznych, a miejscowość Guellala zawsze słynęła z ich produkcji. W programie wycieczki znajduje się wizyta w jednym z  zakładów ceramicznych, gdzie zobaczymy w jaki sposób są powstają różnego rodzaju wyroby ceramiczne.  Następnie udamy się do najstarszej synagogi na Djerbie „La Ghriba”. Ostatnim etapem naszej wycieczki jest stolica Djerby Houmt  Souk. Tutaj z kolei będzie można zobaczyć tradycyjną tkalnie dywanów oraz zrobić zakupy i odpocząć w jednej z kawiarenek.
Czas trwania: 1/2 dnia

35,00 TND

 

Douz - Matmata

Dostępna z: Djerba

We wczesnych godzinach porannych udamy się w kierunku portu Ajim, gdzie będzie przeprawa promowa na ląd.  Dojazd do Tamerzat: górskiej wioski z kamienia zamieszkałej przez Berberów (tak określamy rdzennych mieszkańców Tunezji). Przejazd do Douz; zwany bramą Sahary, postój w Douz, a dla chętnych przejażdżka na wielbłądach. Obiad. Po obiedzie udamy się do Matmaty, gdzie zobaczymy domy troglodytów, które wykute są w skale. Powrót na Djerbę przez Medenine i drogę rzymską. Powrót do hotelu późnym popołudniem.

Czas trwania: cały dzień

Dodatkowo płatne: przejażdżka na wielbłądach 25 TD
90,00 TND

 

Figuria Park

Dostępna z: Hammamet, Hammamet-Yasmine, Port El Kantaoui, Sousse, Skanes-Monastir, Hammamet-Nabeul, Nabeul
Ogród zoologiczny mający konwencje pół safari. Żyje w nim ponad 65 gatunków zwierząt. W programie pokaz akrobacji fok. Dodatkowo można dokupić wstęp na show z delfinami około 35 DT
45,00 TND

 

Kairouan - 1/2 dnia

Dostępna z: Hammamet, Hammamet-Yasmine, Port El Kantaoui, Sousse, Skanes-Monastir, Hammamet-Nabeul, Nabeul
Półdniowa wycieczka do świętego miasta islamu - Kairouan. Podczas wycieczki obejrzymy Wielki Meczet, mauzoleum Sidi Sahib, basen Aglabitów, fabrykę dywanów. Również podczas wycieczki będzie wolny czas na zakupy na starym mieście Medinie.
60,00 TND

 

Kairouan-El Djem

Dostępna z: Hammamet, Hammamet-Yasmine, Port El Kantaoui, Sousse, Skanes-Monastir, Hammamet-Nabeul, Nabeul
Całodniowa wycieczka. Podczas wycieczki obejrzymy w Kairouan Wielki Meczet, mauzoleum Sidi Sahib, basen Aglabitów, fabrykę dywanów. Następnie będzie obiad. Po obiedzie zobaczymy najpiękniejsze koloseum rzymskie w El Djem. w godzinach wieczornych powrót do hotelu
90,00 TND

 

Kartagina, Sidi Bou Said - 1/2 dnia

Dostępna z: Hammamet, Hammamet-Yasmine, Port El Kantaoui, Sousse, Skanes-Monastir, Hammamet-Nabeul, Nabeul
Wyjazd z hotelu w kierunku Tunisu w godzinach porannych. Przejazd do Kartaginy, w programie wizyty: muzeum, amfiteatr, groby punickie, termy Antoniusza wybudowane w latach 145-165 n.e. Następny etap wycieczki to Sidi Bou Said – malownicze miasteczko, ulubione miejsce artystów. Przyjazd do hotelu w godzinach popołudniowych.
60,00 TND

 

Ksar Ghilaine

Dostępna z: Djerba
We wczesnych godzinach porannych wyjazd z hotelu w kierunku rzymskiej drogi Al Kantara. Przejazd na kontynent. Dojazd do Mednine. Zwiedzanie ksarów. Następnie udamy się do Ksar Ghilaine, gdzie będziemy mogli skorzystać z kąpieli w gorących źródłach. Możliwość skorzystania fakultatywnie z przejażdżki na wielbłądach - 20 TD. Obiad. Następnie dojedziemy do Matmaty, gdzie znajdują się podziemne jaskinie zamieszkane przez Berberów – rdzennych mieszkańców Tunezji. Kolejno zwiedzanie jednej z jaskiń zamieszkiwanej przez berberyjską rodzinę. Postój w Toujane - przerwa na kawę. Powrót do hotelu w późnych godzinach popołudniowych.
140,00 TND

 

Medinat Alzahra Park - światło i dźwięk

Dostępna z: Hammamet, Hammamet-Yasmine, Port El Kantaoui, Sousse, Skanes-Monastir, Hammamet-Nabeul, Nabeul
Niezapomniane przedstawienie ukazujące historię Tunezji. Wielki spektakl "Światło i dziwięk" na powierzchni scenicznej 2 ha gdzie setka statystów i jeźdźców odgrywa fresk historyczny , nigdy dotąd nie realizowany w Tunezji. Spektakl z wystawnymi dekoracjami łączącymi wodę, obraz i dźwięk wysokiej technologii: laser, projekcja wielkich obrazów dynamicznych itp...
80,00 TND

 

Odrywanie wyspy

Dostępna z: Djerba
Wycieczka rozpoczyna się w godzinach popołudniowych. Zwiedzanie Midoun. Wizyta w wytwórni oliwy, czas wolny na zakupy. Następnie udamy się do muzeum Lalla Hadria, gdzie zapoznamy się z historią Djerby, sztuką tunezyjską. Zobaczymy jak żyli mieszkańcy, czym się zajmowali, jak wyglądało ich codzienne życie. Na koniec udamy się na farmę krokodyli. Powrót do hotelu na kolację.
35,00 TND

 

Rejs Statkiem

Dostępna z: Djerba

Po śniadaniu udamy się busem do portu w Houmt Souk, gdzie wsiądziemy na statek piracki. Podczas wyprawy niepowtarzalna możliwość zobaczenia różowych flamingów i delfinów. Zacumowanie na wyspie, program animacyjny z możliwością opalania lub kąpieli, łowienia ryb lub zbierania ostryg. W cenie obiad składający się z kus-kus, ryby z grilla oraz napoju.

Czas trwania: pół dnia
45,00 TND

 

Sahara 2-dniowa

Dostępna z: Hammamet, Hammamet-Yasmine, Port El Kantaoui, Sousse, Skanes-Monastir, Monastir, Hammamet-Nabeul, Chott Meriam, Nabeul

Wczesnym rankiem wyjazd z hoteli w kierunku El Djem. Pierwszym naszym postojem  jest miasto El Djem, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturalnego UNESCO.  Koloseum (Amfiteatr Rzymski) było trzecią, co do wielkości budowlą tego typu w rzymskim imperium. Rozmiary amfiteatru są imponujące: 138 m długości, 114 m szerokości, z trzema rzędami siedzeń, sięgających na wysokość 30 m. Budowla mogła pomieścić 30 tys. osób, czyli więcej niż liczba mieszkańców miasta. Budowlę wzniesiono prawdopodobnie w latach 230-238 n.e. za czasów Gordiana. Po zwiedzeniu amfiteatru wyruszymy do Gabes, które słynie z oazy nadmorskiej. Nasza podróż kontynuować będziemy w  kierunku Matmaty. Jest to jedno z najpopularniejszych miejsc w całej Tunezji. Jego główną atrakcją, są znajdujące się tutaj, udostępnione turystom, jaskinie miejscowej ludności - Troglodytów. Okolice charakteryzuje księżycowy krajobraz, który urzekł także Georga Lucasa, który nakręcił tutaj niektóre sceny "Gwiezdnych wojen". Obiad. Po obiedzie wyruszamy do Douz – „Bramy pustyni”. Dla chętnych przejażdżka na wielbłądach (odpłatnie). Kolacja. Nocleg w hotelu.
Drugi dzień po śniadaniu pojedziemy w kierunku słonego jeziora Chott El Djerid,  które uznawane jest za największe słone jezioro Afryki (5 tys km2). Przez większą część roku zbiornik jest suchy, wtedy jego dno jest popękane i błyszczy w słońcu. Przerwa na zrobienie zdjęć. Po przerwie na fotografowanie pojedziemy góry Atlasu Saharyjskiego. Tutaj, dla chętnych, możliwa jest przejażdżka jeepami przez oazy górskie Chebike i Tamerzę (odpłatnie). Obiad. Ostatnim etapem wycieczki jest Kairuoan - będący jednym z siedmiu świętych miast Islamu. Największymi zabytkami miasta są: Wielki Meczet oraz Medyna. Powrót do hoteli w godzinach wieczornych.

Czas trwania: 2 dni
Dodatkowo płatne: przejażdżka na wielbłądach 20 TND, wycieczka jeepami przez oazy górskie 45 TND
195,00 TND

 

Statek piracki

Dostępna z: Hammamet, Hammamet-Yasmine, Port El Kantaoui, Sousse, Skanes-Monastir, Hammamet-Nabeul, Nabeul

Rejs statkiem pirackim wzdłuż wybrzeża Sousse to spotkanie z morzem. W programie animacja na statku, czas na kąpiel, przekąski.
45,00 TND

 

Tunis, Kartagina, Sidi Bou Said - 1 dniowa

Dostępna z: Hammamet, Hammamet-Yasmine, Port El Kantaoui, Sousse, Skanes-Monastir, Monastir, Hammamet-Nabeul
Wyjazd z hotelu do Tunisu w godzinach porannych. Przejazd do Kartaginy, w programie wizyty: muzeum, amfiteatr, groby punickie, termy Antoniusza wybudowane w latach 145-165 n.e. Następny etap wycieczki to Sidi Bou Said – malownicze miasteczko, ulubione miejsce artystów. Obiad. Przejazd do Tunisu, Medyna – czas wolny. Przyjazd do hotelu w godzinach wieczornych.
95,00 TND

Kliknij, aby powiększyć zdjęcie. Kolejne zdjęcia możesz oglądać używając klawiszy oraz lub myszki. ESC wyjście.

 • Medina Solaria & Thalasso
 • Medina Solaria & Thalasso
 • Medina Solaria & Thalasso
 • Medina Solaria & Thalasso
 • Medina Solaria & Thalasso
 • Medina Solaria & Thalasso
 • Medina Solaria & Thalasso
 • Medina Solaria & Thalasso
 • Medina Solaria & Thalasso
 • Medina Solaria & Thalasso
 • Medina Solaria & Thalasso
 • Medina Solaria & Thalasso
 • Medina Solaria & Thalasso
 • Medina Solaria & Thalasso
 • Medina Solaria & Thalasso
 • Medina Solaria & Thalasso

Potrzebujesz fachowej porady naszych konsultantów?

pn-pt 8.30-23, so 10-20, nd 10-20

Zadzwoń...

801 407 406 koszt połączenia 49 gr/min z VAT

z tel. komórkowego 22 517 16 00 końcówki od 00 do 10

lub napisz do nas

rezerwacje@traveligo.pl odpiszemy na pewno

Zadaj pytanie dotyczące oferty

Wybrana oferta

Kod oferty TRV262189
Hotel Medina Solaria & Thalasso *****
Lokalizacja Tunezja > Hammamet
Data wyjazdu
Wyżywienie all inclusive
Transport samolot
Miejsce wylotu
Cena podstawowa

Twoje pytanie

* pola wymagane

Informacje kontaktowe

* pola wymagane

Sprawdzanie dostępności.

Wybrana oferta

Kod oferty TRV/262189
Hotel Medina Solaria & Thalasso *****
Lokalizacja Tunezja > Hammamet
Data wyjazdu 2015-01-22
Wyżywienie all inclusive
Transport samolot
Miejsce wylotu
Cena za pokój Sprawdzana ...
Osoby dorosłe 2
dzieci 0
wiat

Prześlij znajomemu

zamknij
* pola obowiązkowe

Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie.

Akceptujemy płatności:

Copyright © 2004 - 2014 Grupa Traveligo Sp. z o.o.