Doł±cz do 127.000 zadowolonych klientów, którzy podróżowali z nami od 2004 roku.
Infolinia i rezerwacja: tel. 0 801 407 406
Infolinia i rezerwacja (abonenci spoza TP SA oraz sieci kom.): tel. 0 22 517 16 00
Jeste¶my laureatem nagrody Mazowiecka Firma Roku

Kod oferty TRV/212848/2012-05-26 |dodaj do schowka
Szwajcaria > Gryzonia Przewodnik po kraju
Cena od 2206 PLN za 7 dni
| Data Wyjazdu | 26.05.2012Kalendarz |
|---|---|
| Typ oferty | |
| Wyżywienie | BB (¶niadania) |
| Transport | dojazd własny |
| Miejsce wylotu | patrz opis |
słonecznie, bezchmurnie, 22°C/13°C
wiatr północno-wschodni, 15 km/h.
brak opinii
***
GRYZONIA/SZWAJCARIA
recepcja z sejfem, strefa wypoczynkowa z telewizorem i aperitif-barem. Winda w budynku głównym, jadalnia, taras, na którym przy dobrej pogodzie podawane s± posiłki. Sala ¶niadaniowa w budynku Villa Veratum. Plac zabaw dla dzieci również w przyległym budynku Villa Veratum. K±cik internetowy z bezprzewodowym dostępem do Internetu w budynku głównym bez dodatkowych opłat. Basen zewnętrzny (w marcu, kwietniu i paĽdzierniku pod zadaszeniem) oraz trawnik wypoczynkowy na terenie przyległo¶ci. Parking w cenie 7 CHF za dobę. Zwierzęta domowe mile widziane za opłat± w wysoko¶ci 10 CHF za dobę.
Visa, Mastercard, Amex, Maestro. 60 pokoi.
w hotelu La Perla: wszystkie pokoje z telewizj± kablow±, sejfem, minibarkiem, radiem, telefonem i suszark±. łóżeczka dla dzieci bez opłat (wymagane zaznaczenie chęci skorzystania przy rezerwacji). Pokoje dwuosobowe DZX1 w przyległych budynkach: powierzchnia ok. 20 m2, łazienka z wann± lub prysznicem oraz WC. Dostępne też pokoje poł±czone drzwiami ł±cznikowymi. Pokoje dwuosobowe DZX2 w budynku głównym o powierzchni ok. 18 m2 z łazienk± z wann± lub prysznicem i balkonem z widokiem od strony jeziora. Pokoje jednoosobowe EZX1 w budynku głównym z łazienk± z prysznicem i WC oraz balkonem z widokiem od strony parku.
¶niadania lub 2 posiłki. Bufet ¶niadaniowy w budynku głównym. ¦niadania kontynentalne w przyległym budynku Villa Veratum. W przypadku wyżywienia w formie ¶niadań i obiadokolacji wieczorami 3-daniowy posiłek (możliwo¶ć wykupienia wyżywienia w postaci ¶niadań i obiadokolacji przy rezerwacji pokoju DZX2 lub EXZ1). Warzywa z uprawy ekologicznej z okolic równiny Magadino. Aperitif powitalny w niedzielę.
w cenie: zewnętrzny basen czynny od końca marca (dostępny w zależno¶ci od pogody), trawnik z leżakami z piankowym pokryciem, parasole, ręczniki plażowe. Sala fitness (w przyległo¶ciach) oraz rowery.
w cenie: sauna w budynku Villa Favorita.
www.laperla.ch
Szwajcaria > St. Gallen
wyżyw.: BB (¶niadania)dojazd: Dojazd własny
Ocena: brak opinii
Szwajcaria > Tessin
wyżyw.: BB (¶niadania)dojazd: Dojazd własny
Ocena: brak opinii
pn-pt 8.30-21, so 10-17, nd 10-20
0 801 407 406 koszt poł±czenia 49 gr/min z VAT
z tel. komórkowego 0 22 517 16 00 końcówki od 00 do 10
rezerwacje@traveligo.pl odpiszemy na pewno
Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowi± oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Prezentowane godziny wylotów mog± ulec zmianie.
Jeste¶my członkiem Polskiej Izby Turystyki
oraz National Geographic Society
Wycieczki: Rodzinne | Egzotyczne | Objazdowe | Ekskluzywne | Single | 55+ | Wyjazd weekendowy | Wypoczynek i zwiedzanie
Kierunki: Egipt | Turcja | Tunezja | Grecja | Kreta | Majorka | Hiszpania | Teneryfa | Portugalia | Bułgaria | Brazylia | Kuba | Meksyk | więcej »
Copyright © 2004 - 2012 Grupa Traveligo Sp. z o.o.
Je¶li szukaj± Państwo najlepszego sposobu na spędzenie wakacji, prosimy o zostawienie wiadomo¶ci wraz z mailem i nr tel. Konsultanci TraveliGo.pl pomog± wybrać wycieczkę spełni±j±c± wszystkie Państwa wymagania.