Dołącz do 127.000 zadowolonych klientów, którzy podróżowali z nami od 2004 roku.
Infolinia i rezerwacja: tel. 0 801 407 406
Infolinia i rezerwacja (abonenci spoza TP SA oraz sieci kom.): tel. 0 22 517 16 00
Jesteśmy laureatem nagrody Mazowiecka Firma Roku

Kod oferty TRV/211313/2012-07-17 |dodaj do schowka
Kuba > Varadero Przewodnik po kraju
Cena od 7440 PLN za 14 dni
| Data Wyjazdu | 17.07.2012Kalendarz |
|---|---|
| Typ oferty | |
| Wyżywienie | all inclusive |
| Transport | samolot |
| Miejsce wylotu | Warszawa |
możliwe opady przelotne, 30°C/24°C
wiatr północno-wschodni, 10 km/h.
brak opinii
Przy piaszczystej plaży (leżaki i parasole bezpłatne, ręczniki za kaucją), w miejscowości Varadero, ok. 1,5 km od centrum miasta, ok. 115 km od lotniska w Hawanie. Varadero jest spełnieniem marzeń o rajskim wypoczynku. Nieskazitelnie piękne plaże skąpane w turkusowym morzu przyciągają amatorów beztroskiego wypoczynku, zaś bujna rafa koralowa i jej różnorodność uwodzą miłośników nurkowania, którzy licznie odwiedzają ten kurort. W pobliżu obiektu zlokalizowany jest postój taksówek oraz przystanek komunikacji miejskiej. Obok hotelu znajduje się centrum nurkowe Barracuda, które organizuje ekspedycje nurkowe, podczas których podziwiać można niesamowite rafy koralowe oraz bujne, podwodne życie ryb, homarów, a także rekiny.
Należy do sieci Gran Caribe, posiada 281 przestronnych pokoi. Dla swoich Gości hotel udostępnia recepcję czynną całą dobę, restaurację główną z zewnętrznym grillem (dostępny 2 razy w tygodniu), restaurację ŕ la carte – kuchnia włoska (wymagana wcześniejsza rezerwacja, dostępna raz w tygodniu), bar główny przy recepcji, bar przy basenie, bar na plaży, salę TV, minimarket, sklep z pamiątkami, kantor, parking. Dodatkowo płatne kącik internetowy (ok. 10CUC/1h), wypożyczalnia samochodów i skuterów, pomoc medyczna na życzenie. Doba hotelowa kończy się o godz. 12 00. Akceptowane karty kredytowe hotel nie akceptuje kart kredytowych ani płatniczych, płatność wyłącznie gotówką.
1-, 2-osobowe z możliwością dostawki, łazienka zWC, klimatyzacja indywidualna, telefon, TV SAT, balkon lub taras. Dodatkowo płatne sejf. Napięcie 110 V - konieczny adapter. Możliwość bezpłatnego wypożyczenia łóżeczka dla dziecka (na zapytanie).
System All Inclusive (ALL) obejmuje posiłki w formie bufetu śniadanie 07 30- 09 30, lunch 12 30-14 30, kolację 19 30-21 30, kolację w restauracji ŕ la carte 20 00-22 00, przekąski w barze przy basenie 10 00-18 00. Napoje lokalne alkoholowe (piwo, rum, tequila, gin, wódka) i bezalkoholowe (woda mineralna, soki, napoje gazowane i niegazowane) w barze na plaży w godzinach 10 00-17 00, w barze przy basenie w godzinach 10 00-23 00 i w barze głównym czynnym całą dobę (alkohol wydawany do godz. 24 00). Alkohole markowe, a także napoje alkoholowe i bezalkoholowe lokalne po godzinie 24 00 dodatkowo płatne. Wysokie krzesełka dla dzieci dostępne w restauracji.
Basen zewnętrzny ze słodką wodą o głębokości 1,10 m (leżaki bezpłatne, ręczniki za kaucją) otoczony antypoślizgowymi płytkami z jacuzzi o gł. 0,94 m, piłka plażowa, siłownia, aerobik, tenis stołowy, korty tenisowe. Sporty wodne (limitowane) windsurfing, kajaki, katamaran, lekcje nurkowania dla początkujących w basenie. Dodatkowo płatne bilard. Możliwość skorzystania z kursów nurkowania i podwodnych ekspedycji organizowanych przez centrum nurkowe Barracuda. Dzienne i wieczorne animacje dla dorosłych.
Basen zewnętrzny ze słodką wodą o głębokości 0,35 m otoczony antypoślizgowymi płytkami, miniklub dla dzieci w wieku od 4 do12 lat.
Tel. 005 345 614 747 www.gran-caribe.com
Zobaczyć Colonię Havana
Wycieczka po malowniczej kolonii, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, która świadczy o potędze dawnej Hiszpanii. Dzielnicę tworzą cztery place: plac de Armas, plac Katedralny, plac de San Francisco i plac Vieja, przy których wznoszą się zabytkowe pałace, zamki i rezydencje. W programie zaplanowano zwiedzanie nowoczesnej części Hawany: placu Rewolucji, Muzeum Rewolucji, dzielnicy Miramar oraz Uniwersytetu Hawany.
Cena ok. 69 CUC.
Wybrać się na wycieczkę do Guama
Zwiedzanie Parku Narodowego Cienaga de Zapata – rozległego obszaru objętego ochroną ze względu na wiecznie zielone, międzyzwrotnikowe lasy. W czasie wycieczki przewidziana jest wizyta na farmie krokodyli oraz wyprawa łodziami na wyspę na największym naturalnym jeziorze, na której znajduje się wioska Indian Taino.
Cena ok. 51 CUC.
Popłynąć “Słonecznym Katamaranem”
Całodniowy rejs Crucero del Sol na dziewiczą wyspę Cayo Blanco. Możliwość snorkelingu na rafie koralowej, obserwacji różnorodnej, bujnej roślinności oraz rozmaitych egzotycznych stworzeń. Dodatkową atrakcją jest pływanie z delfinami.
Cena ok. 105 CUC.
Zobaczyć Trynidad
Zwiedzanie miasta – perły architektury kolonialnej, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, w trakcie którego obywa się wizyta w Muzeum Romantyzmu oraz w barze Canchanchara. Dodatkowo zaplanowano wycieczkę do minizoo – Cinfuegos. Cena ok. 73 CUC. Można skorzystać także z transportu helikopterem do wodospadów Topes de Collantes.
Cena ok. 231 CUC.
Wybrać się Jeepem na safari do Canimal River
Całodniowa wycieczka samochodami terenowymi, podczas której można zobaczyć piękne okolice Varadero i miasto Matanzas. W trakcie wycieczki można popływać w jaskini Saturno, uprawiać snorkeling na rafie koralowej, odbyć rejs statkiem lub wypróbować skutery wodne. Na koniec aktywnego dnia zaplanowany jest odpoczynek w La Arboleda.
Cena ok. 75 CUC.
Odpoczywając na Kubie warto zobaczyć:
Kabaret Tropicana
rewia kabaretowa w Hawanie pełna gorących latynoskich rytmów i pięknych tancerek ubranych w skąpe, kolorowe kostiumy.
Matanzas
enklawa malarzy, pisarzy oraz muzyków. Warto zobaczyć teatr Sauto, aptekę Triolet oraz kościół San Carlos.
Santiago de Cuba
miasto o typowo karaibskim temperamencie, z urokliwą starówką i kameralnymi placami. To właśnie tu, w lipcu, odbywa się najbardziej huczny karnawał na wyspie, przypominający swym charakterem karnawał z Rio de Janeiro.
Buena Vista Social Club
występ najbardziej znanej grupy kubańskich muzyków, pełen gorących latynoskich rytmów.
El Floridita
ulubiony bar Ernesta Hemingway’a w samym sercu Hawany.
Holguín
miasto przyciągające swym kubańskim charakterem, słynące ze swych malowniczych placów.
Pinar del Rio
miasto znane jako ogród Kuby, gdzie produkowany jest najlepszy tytoń na świecie.
Park Narodowy Desembarco del Granma
pełen skalistych klifów i wydrążonych przez wodę jaskiń, miejsce które upodobały sobie liczne gatunki ptaków, takich jak kormorany, czaple i mewy, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
Kuba > Varadero
wyżyw.: All inclusivedojazd: Samolot
Ocena: brak opinii
pn-pt 8.30-21, so 10-17, nd 10-20
0 801 407 406 koszt połączenia 49 gr/min z VAT
z tel. komórkowego 0 22 517 16 00 końcówki od 00 do 10
rezerwacje@traveligo.pl odpiszemy na pewno
Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie.
Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki
oraz National Geographic Society
Wycieczki: Rodzinne | Egzotyczne | Objazdowe | Ekskluzywne | Single | 55+ | Wyjazd weekendowy | Wypoczynek i zwiedzanie
Kierunki: Egipt | Turcja | Tunezja | Grecja | Kreta | Majorka | Hiszpania | Teneryfa | Portugalia | Bułgaria | Brazylia | Kuba | Meksyk | więcej »
Copyright © 2004 - 2012 Grupa Traveligo Sp. z o.o.
Jeśli szukają Państwo najlepszego sposobu na spędzenie wakacji, prosimy o zostawienie wiadomości wraz z mailem i nr tel. Konsultanci TraveliGo.pl pomogą wybrać wycieczkę spełniąjącą wszystkie Państwa wymagania.